2017 Trails sorozat összesített eredmények

2017 Trails sorozat összesített eredmények

A 2017-es Nyúlcipőbolt Trails sorozat eredményeit már böngészhetitek.  A pontszámításról itt olvashattok. 

2018-ban ismét lesz Nyúlcipőbolt Trails. Részletek és újdonságok hamarosan jönnek!

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 L NŐK

HELYEZÉSVEZETÉKNÉVKERESZTNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1DobóKatalin1972409,91289,25347,48375,161421,8
2CsekeLilla1983458,38341,19391,091190,6
3SzűcsFatima1975427,62309,804001137,4
4TáborosiAnikó1978339,00241,42267,69283,121131,2
5Szetei-AndrásiIbolya1972319,83238,44263,87261,921084,0
6DióssyTímea1981426,66297,16354,941078,7
7HegedüsPanna1994376,10307,81328,811012,7
8BaloghKatalin1975271,66333,36340,44945,47
9SenkárKatinka1985347,36227,97308,72884,07
10PanyorKrisztina1979462,56346,51809,08
11Zóka-UjhelyiZsófia1977425,23360,12785,36
12NagyTünde1978447,37332,96780,33
13OroszAnita1981350400750
14Répássy-SzabóEnikő1971421,94303,37725,31
15KiszelyÉva1975386,95320,51707,47
16PécsiAndrea1981321,61354,55676,16
17BakosRózsa1970375,91279,06654,97
18HegyesiIrma1989362,66262,81625,47
19BoricsIldikó1977333,20285,30618,51
20HerczegIlona1971335,84244,37580,22
21FiedlerRita1980258,12311,54569,66
22Horváthné JuhászErika1971267,63299,86567,49
23KovácsKlára1985285,72271,97557,69
24GulaAndrea1971288,14265,57553,71
25IhászVeronika1982266,93282,60549,53
26KoncsárAndrea1975250,28289,64539,92
27SomoskőiAlexandra1974248,83284,23533,07
28DarabosJudit1985228,11283,09511,20
29TiriczIrén1985500500
30TraxlerEmília1974230,23262,47492,71
31PapCsilla1992472,72472,72
32RádujSzonja1981410,35410,35
33Kőrösi-KisBeáta1977393,16393,16
34KalinaAnikó1986390,09390,09
35SzávaKinga1987389,60389,60
36BaloghAndrea1970387,59387,59
37ÁbriÉva Györgyi1987386,63386,63
38NagyCsilla1979369,92369,92
39KodzsagogovZsaklin1990366,96366,96
40BólaEmília1975364,74364,74
41Treuerné BalázsKrisztina1990364,54364,54
42SzalaiTünde1973358,74358,74
43MarxKinga1991357,41357,41
44NagyRita1976355,17355,17
45AdorjanNelly1976344,39344,39
46FejérváryDóra1990342,97342,97
47MagErika1983342,49342,49
48BordaSzandra1981341,90341,90
49SzékelySzilvia1969336,33336,33
50IllésKarolina1975335,59335,59
51GazdaIldikó1963333,68333,68
52TóthÉva1978328,29328,29
53Bastidas TamayoMaría Susana1993326,71326,71
54SzabóZsuzsanna1983325,11325,11
55VargaBeatrix1972322,79322,79
56Varga-SimonNoémi Melinda1986321,48321,48
57TanserKelly1984319,36319,36
58RézEszter1990318,67318,67
59VáradiCsilla1984317,86317,86
60BaksaiZsuzsanna1971315,55315,55
61SoukupÁgnes1989315,32315,32
62FejesCsilla1994314,79314,79
63Elek-BelusFruzsina1981312,62312,62
64GátiGerda1984311,40311,40
65SzunyogKrisztina1979310,30310,30
66AdorjánNelly1976309,75309,75
67PappTünde1984308,99308,99
68FöldiZsuzsanna1976300,39300,39
69SzászIrma1983300,20300,20
70AdorjanKornelia1976297,97297,97
71BakosRózsa1971297,26297,26
72PittnerGabriella1990290,81290,81
73WéberKrisztina1989289,48289,48
74TeszárRichárd1968286,92286,92
75BörnerOrsolya Mária1976286,64286,64
76TóbisPetra1983283,89283,89
77KrupaZsófia1983283,70283,70
78NagyKrisztina1980283,66283,66
79KasselákAndrea1974283,29283,29
80GerlaiOrsolya1978283,29283,29
81TornyaiKata1986281,63281,63
82KrasserAndrea1972281,34281,34
83SzlivonJudit1976279,39279,39
84SzenteRenáta1973279,11279,11
85KathiRenáta1984276,77276,77
86LászlóVeronika1989275,85275,85
87EiplTamara1991273,41273,41
88KaragicsJudit1969272,80272,80
89KovácsNóra1975272,78272,78
90Dunai-LángAnita1978271,85271,85
91SebestyénZsuzsanna1984270,01270,01
92KovácsAndrea1974265,02265,02
93IgnáczMarietta1975264,10264,10
94BelánszkyKatalin1969264,07264,07
95SzabóVeronika1986263,58263,58
96TóthViktória1990263,56263,56
97JankóMelinda1980262,72262,72
98Turcziné SoósÉva1980262,63262,63
99KincsesGabriella1978262,44262,44
100HorváthBeáta1993261,64261,64
101SzankaEszter1984258,97258,97
102SzalaiTünde Katalin1973257,90257,90
103Karlovitz-ThurnherrZsofia1979256,80256,80
104DévaiBeáta1985255,07255,07
105RigóLívia1989253,46253,46
106KereszturyEmőke1962248,07248,07
107BárányBoglárka1978247,55247,55
108TelekyTimea1980245,51245,51
109BérciZsófi1986245,11245,11
110VassRéka1980240,23240,23
111JoóAnna Mária1982230,15230,15
112KárpátiSzilvia1962229,80229,80
113VárszegiAdél1979229,03229,03
114KatonaBeáta1974224,90224,90
115NagyZsuzsanna1969223,50223,50
116BálitsÉva1966221,72221,72
117SzászEszter1976219,74219,74
118SzabicsErika1976219,63219,63
119MiskolcziMelinda1988219,44219,44
120MátyásZsuzsa1988207,00207,00

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 L FÉRFIAK

HELYEZÉSVEZETÉKNÉVKERESZTNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1SzmetanaBalázs1989306,02302,29340,08383,071331,4
2KovácsIstván1983388,72266,80337,31327,291320,1
3NémethPéter1969355,58258,21319,27342,971276,0
4AndóJános Tibor1983348,28257,33304,55351,311261,4
5CsabaAttila Krisztián1986488,88318,184001207,0
6SzakmáriZsolt1992353,56248,69273,70321,381197,3
7PiklerTamás1976324,24212,86282,79327,931147,8
8NikolicsMárkó1997313,79261,00271,96292,121138,8
9VedrédiImre1969319,68233,14267,92302,811123,5
10AlmásAttila1971297,20196,32274,37324,571092,4
11LorántfyLászló1958303,73206,89253,07289,231052,9
12PappGyörgy Vilmos1979281,19219,65245,09262,791008,7
13BognárZsolt1979288,71328,39370,54987,65
14BaksaZoltán1979355,79271,39348,18975,36
15MerkPéter1982386,59269,41319,25975,26
16KaholicsIstvan1978285,94344,64334,90965,49
17LévaiPéter1967369,88246,64296,15912,68
18CsurjaGábor1978251,99298,39342,66893,05
19AryBenedek1971343,73247,32297,67888,73
20BedaSzabolcs1977500377,31877,31
21GyurkóPéter1974441,69383,02824,72
22SzilágyiPéter1983306,60227,97277,23811,80
23JuhászTamás1977312,76215,86270,91799,55
24PiklerZsolt2003213,27284,47291,47789,22
25JánszkiDániel1984276,26231,15275,03782,45
26HefterJózsef1962303,90206,40265,62775,94
27HelmlePéter1973395,83373,07768,91
28ViziTibor1980409,02355,99765,02
29ErdődiIstván1990305,88210,23248,65764,76
30PanyiPéter1970413,88332,77746,66
31BaranyaiTamás1976393,34333,55726,89
32CsótóMihály1979248,74217,18259,67725,61
33HorváthZoltán1989362,01339,05701,07
34LánszkiJakab1992348,28322,01670,30
35SárdiTamás1984383,99282,99666,98
36CsákyLászló1974352,63310,48663,12
37BíróBalázs1979341,28319,33660,62
38PetrovIván1970300,34343,03643,37
39LembacherViktor1989359,73274,09633,83
40HalászLászló1978362,18270,14632,33
41FodorLászló1971286,14343,61629,76
42FledrichKároly1976338,15285,65623,80
43NyakasGábor1974264,75351,87616,63
44Verseghi-NagyMiklós1967309,30303,15612,45
45TraxlerZsolt1981326,29278,60604,89
46PáliJános1975323,17272,85596,02
47KunyaZoltan1972247,57348,15595,72
48PivnyikLászló1976336,80249,88586,68
49NyakóÁron1990313,02268,55581,57
50KalauzDániel1990321,31255,56576,87
51BorkovitsGábor1972258,99313,83572,82
52KovácsGábor1981243,60320,79564,40
53FejesImre1974243,95315,17559,12
54FejesLászló1973344,30207,11551,42
55VládGábor1979253,07297,80550,87
56SebhelyiSándor1977234,13316,24550,37
57AlbertiniBence1976255,32293,30548,62
58KüllősMáté1974247,22293,75540,97
59SzabóIstván1985287,64246,92534,56
60KunyaZoltán1972278,34244,96523,31
61BíróBalázs1981279,59239,47519,07
62HaypálBalázs1968203,68312,01515,70
63DudásPéter1977224,39289,26513,65
64KöltőBalázs1978273,67239,41513,09
65PethőLászló1970242,60269,96512,56
66GyimóthyTamás1979280,70227,30508,01
67SzávayAttila1970293,69213,16506,85
68PappGergely1986312,82192,50505,32
69ButiAndrás1983229,13271,99501,12
70PénzesBence1994228,25271,04499,29
71KőváriSándor1971280,69211,94492,63
72BorsosGábor1981208,25273,59481,84
73VászonZoltán1978233,74247,49481,24
74BérdiTamás1983228,18250,40478,59
75GulyásGergely1988287,47188,84476,32
76SzabóGábor1984222,69249,30471,99
77CsizmadiIstván1971198,23270,92469,15
78CsásziFerenc1974228,36236,87465,23
79SzékelyAttila1964287,30177,06464,37
80BánAttila1972267,42191,61459,04
81HartmannAttila1978450,30450,30
82ImreZoltán1973261,00189,08450,09
83VargaGyőző1974201,32242,49443,82
84NagyGyörgy1973441,77441,77
85PintérFerenc1970440,35440,35
86CsomorTamas1971208,32227,30435,63
87IspánkiZoltán1970432,16432,16
88VinczeGábor1987193,42225,08418,51
89SomoskőiLászló1963184,49223,14407,63
90SzászNorbert1975404,83404,83
91HolczerPéter1972400400
92TakácsPéter Balázs1985399,37399,37
93VargaZsolt1985396,77396,77
94ZöldiAttila1972174,69219,95394,64
95HangyaBalázs1980392,45392,45
96MarczinÖrs1976391,64391,64
97MagyarTamás1980391,53391,53
98HidasnémetiMáté1979390,33390,33
99KurisOszkár1963389,79389,79
100KatonaBálint1989388,63388,63
101ValóViktor1978387,93387,93
102BognárÁkos1977379,28379,28
103SzélesZoltán1968378,35378,35
104WernerPéter1973377,71377,71
105HámoryAndrás1963376,02376,02
106BótaBarnabás1976375,23375,23
107ZétényiAndrás1982371,69371,69
108HegedüsCsaba1968371,39371,39
109BorkovitsGabor1972369,77369,77
110ProbsztErik1981365,28365,28
111BaloghPéter1982177,31186,33363,64
112KintzlyPéter1984363,06363,06
113SzekeresZoltán1974361,30361,30
114Boronkai-KovácsPéter1978356,41356,41
115KelemenZoltán354,73354,73
116GutraiKrisztián1985353,31353,31
117VárnaiGergely1979351,73351,73
118BakóÁron1992350350
119BorosAlbert1982348,65348,65
120PrehofferIstván1978346,01346,01
121BlaskóMihály1980344,37344,37
122SkenderovicAlfred1978343,23343,23
123ZewePhillip1983342,99342,99
124LőrinczOlivér1972342,07342,07
125IlyésLászló1958341,70341,70
126KoltaiDániel1979340,04340,04
127KormosKrisztián1982337,38337,38
128BökönyiGábor1981330,82330,82
129CsitiBence1993328,87328,87
130BösztöriPéter1970327,18327,18
131BurdinFabrice1973326,49326,49
132DaxkoblerKároly1976326,12326,12
133MolnárZoltán1971323,22323,22
134BiróTamás1969323,01323,01
135FehérváriAttila1976320,29320,29
136KassaiZoltán1970319,48319,48
137HornichTamás1979319,42319,42
138DomonyikGergely1983319,33319,33
139PálinkásFerenc1974318,51318,51
140PándiÁkos1977317,30317,30
141BognárRóbert1969316,94316,94
142PoronyiGábor1981316,45316,45
143BodócsZsolt1973315,41315,41
144BánszkiBence1993313,77313,77
145FürnstallBalázs1984313,20313,20
146TarjányiJános1974311,08311,08
147KovácsZoltán1976309,51309,51
148CsándiBéla309,44309,44
149BödőÁkos1983306,79306,79
150SzabóGábor1976304,27304,27
151PinterTibor1977302,97302,97
152HajduskaBalázs1975302,71302,71
153SzekeresPéter1974302,14302,14
154BrandstätterGábor1978300,41300,41
155RézNorbert1975299,89299,89
156SzalaiEndre1973298,91298,91
157NagyIstván1978297,75297,75
158MadarászGábor1988295,92295,92
159HangyaBalazs1980294,62294,62
160DancsBoldizsár1991294,08294,08
161VíghZoltán1980292,73292,73
162RózsaGábor1977291,44291,44
163BangóGedeon1975288,79288,79
164CsomosGergely1986288,77288,77
165KremliczaLevente1991288,72288,72
166CsuthTamás1992288,65288,65
167Molnár-SzabóSándor1987288,33288,33
168Molnár-SzabóLászló1976288,26288,26
169LovasJános1971287,39287,39
170BorsitzkyBalázs1972286,80286,80
171PálIstván1972286,80286,80
172TakácsLászló1973285,34285,34
173JózsaDániel1992283,74283,74
174RégiTamás1975283,63283,63
175DarabosPéter1978283,60283,60
176RévészTamás1975283,26283,26
177GyetvaiTamás1979283,25283,25
178SzkridonGellért1985281,93281,93
179SzánthóBéla Ede1977281,92281,92
180FábryPéter1980281,57281,57
181RafaiRichard1978281,43281,43
182NemethNorbert1982281,24281,24
183Varga-TóthImre1983281,12281,12
184VirágLászló1974279,41279,41
185TóthGyörgy1993278,68278,68
186HolczerZoltán1974278,64278,64
187HarangiJános1979277,22277,22
188BakaTibor1972274,18274,18
189ZayDávid1985273,94273,94
190DévaiÁrpád1972273,74273,74
191JózsaPéter1984273,13273,13
192HollósiDániel1983272,83272,83
193BércesGábor1974272,52272,52
194BiroTamas1969271,51271,51
195SzárazDénes1979270,99270,99
196SzalaiFerenc1970270,97270,97
197AdányiJózsef1973270,64270,64
198VargaZoltán1988269,17269,17
199MézesZoltán1978269,07269,07
200SzászKrisztián1973268,96268,96
201FiedlerGyula1977268,34268,34
202PalástiGyörgy1980267,69267,69
203MarosiGábor1982267,47267,47
204TóthLászló Ákos1962267,21267,21
205LókiPéter1982266,98266,98
206RadnótiTibor1969266,82266,82
207TóthTamás1981264,11264,11
208BólaJózsef1977263,61263,61
209KollárAndrás1979263,36263,36
210PappAntal1971262,76262,76
211KisidaGábor1972260,80260,80
212KuiPéter1987259,71259,71
213ZöldesiRichárd1974259,61259,61
214AntalPéter1968258,65258,65
215CzimerTibor1976258,29258,29
216GyimóthyZsolt1974257,32257,32
217CsallóMiklós1979257,32257,32
218PohDavid1974257,28257,28
219SzávóNorbert1985257,22257,22
220SzilágyiPéter1970257,11257,11
221KovácsMáté Örs1983256,99256,99
222BertaLászló1972255,98255,98
223BognárGergely1983255,21255,21
224BakaiFerenc1976254,50254,50
225OrszághZsolt1968253,82253,82
226RemportBalazs1983253,45253,45
227BaksaZoltan1979253,31253,31
228NagyJános Norbert1984251,84251,84
229GyebnárSzabolcs1982251,73251,73
230MoróczJózsef1969251,26251,26
231Tóth-BaltásiPéter1979250,80250,80
232SiposBarnabás1978250,31250,31
233KőszegiLajos1949249,65249,65
234HorváthZsolt1977249,39249,39
235KulcsárLajos1971249,31249,31
236TillTamás1976248,51248,51
237KelemenAttila1971248,00248,00
238VászondiOlivér1970248,00248,00
239SzabóAndrás1967247,09247,09
240BodnárBalázs1990246,77246,77
241SchniererKároly1979245,46245,46
242CsomósBalázs1986245,00245,00
243TariÁron1989244,18244,18
244TimárPéter1977243,99243,99
245TaskárTamás1975243,85243,85
246SzabóPéter1976243,09243,09
247TakácsPéter Levente1985243,02243,02
248MikloviczGábor1988241,65241,65
249PálinkásZoltán1971241,33241,33
250MarthKrisztián1974240,53240,53
251NagyLevente1979239,19239,19
252HajnalLászló1975238,48238,48
253KisTamás1991238,36238,36
254SimonLászló1973238,27238,27
255MukAndrás1977238,05238,05
256HorváthPéter István1974237,49237,49
257KrisztinNorbert1989237,35237,35
258HummelGyula1975235,66235,66
259GalajdaPéter1977235,04235,04
260HajnáczkiSándor1976234,91234,91
261PappTibor1968233,97233,97
262PelsőcziGábor1981233,68233,68
263FarkasTamás1968233,38233,38
264FodorGyula1981233,23233,23
265SzabóLajos1985233,07233,07
266OraveczSzabolcs1976233,06233,06
267FarkasÁdám1987232,42232,42
268EgedZoltán1980229,85229,85
269SlezákJános1983229,26229,26
270DormányDániel1982229,24229,24
271NagyAndras1979229,24229,24
272CsákváriAndrás1969228,50228,50
273DálnokiIstván1980227,92227,92
274KőváriSándor227,27227,27
275SiposTamás1983226,34226,34
276CsukovicsJanos1977224,97224,97
277GyöreZoltán1956224,97224,97
278RudolfAntal1970223,93223,93
279DemeterBalázs1976223,72223,72
280SinkaTamas1979223,39223,39
281SzigetiCsaba1987222,96222,96
282RemportBalázs1983222,59222,59
283MacarieSzabolcs1979221,72221,72
284NagyPéter1977221,44221,44
285BalánAttila1984219,43219,43
286PatyiJános1974219,35219,35
287LutzIstván1984216,95216,95
288HinkelJános1976214,85214,85
289BarbaróCsaba1972214,54214,54
290RácsKrisztián1982214,49214,49
291GellénZsolt1988213,67213,67
292BárdosLászló1966210,85210,85
293DoboziBalázs1985210,74210,74
294AgócsRóbert1978207,95207,95
295JeneiPéter1992207,41207,41
296IhászAttila1974206,12206,12
297GrószTamás1973205,59205,59
298SchillPéter1974205,02205,02
299SzalaiEndre1970203,22203,22
300BodnárAndrás1981202,42202,42
301KarlovitzMáté1975202,37202,37
302BaánViktor1987198,04198,04
303MáyerCsaba1967197,42197,42
304BaloghAndrás1980196,91196,91
305Kovács-KunovitsTibor1975195,36195,36
306RekeneiZoltán1974195,32195,32
307KudlaLászló1955192,59192,59
308GyimóthyTamás1976191,87191,87
309CsikósJános1973191,72191,72
310Moral PinzaSergi1976191,40191,40
311BarnaSzabolcs1969191,08191,08
312RohoskaLajos1958189,12189,12
313FazekasMihály1979187,99187,99
314SzabóAttila1986185,95185,95
315MocsárLászló1973181,41181,41
316LázárKornél1979180,70180,70
317MolnárTamás1970176,89176,89
318SchidlikZoltan1980174,24174,24
319FilipGergely1978173,75173,75
320MagasdiGyörgy1988172,94172,94
321TurekCsaba1982170,93170,93
322CzakóBalázs1976151,56151,56

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 M NŐK

HELYEZÉSVEZETÉKNÉVKERESZTNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1ValkóVeronika1978303.96203.72226.19219.51953.4
2MészárosMariann1986256.06163.41202.65198.34820.48
3BedeAnnamária1987327.11215.29260.83803.24
4CsortosKatalin1981243155.13161.51182.38742.04
5GábrielNikolett1979238.92153.04168.53173.32733.82
6Várkonyi-NickelRéka1982229.86140.05151.4184.13705.45
7FűrészEdit1981299.64181.9221.3702.85
8ForgacsRita1973280.89168.99198.52648.41
9KőszegiRoberta1978214.48119.81143.02165.53642.87
10HorváthAndrea1969259.95175.2207.21642.37
11HódiKatalin1976216.85115.47141.08164.34637.76
12TanácsFanni1990268.81164.3204.3637.42
13HorváthBeáta1993227.27199.1189.77616.14
14PanyorZsuzsanna1984234.45158.29209.6602.36
15PittnerAnna1989324.24240.94565.18
16OrbánAnna1992174.74198.65189.86563.26
17SzéllAndrea1969218.45148.56166.6533.61
18SzőkeCecília1978304.86221.62526.49
19WetterhánAnna1984297.49223.36520.85
20SzikszaiMelinda1981209.06120.94150.4480.41
21CserZsófia1984267.87199.66467.53
22DarabosJudit1985262.59195.56458.15
23TurchányiEmese1984256.47198.84455.32
24CserekleiMária1980271.26180.79452.05
25NagyZsofia1987255.42190.46445.88
26BebiákMagdolna1979260.44179.77440.21
27MagyariZsanett1976226.8210.26437.06
28Darula-SeresSzilvia1980249.9177.98427.88
29HahnGabriella1982240.31170.42410.73
30Barka-KisAndrea1983224.62185.3409.92
31KovácsViktória1978241.42155.17396.6
32BenesBeáta1976217.01174.32391.33
33WehnerViktória1973174.49203.72378.21
34MizseiErika1982229.77138.21367.99
35GébertJudit1983205.47154.36359.83
36Süveges-GyőrfiAndrea1985173.17184.99358.16
37GáborAnita1980350350
38RizóBoglárka1989153.97192.4346.37
39UjfalviZsóka1980152.06193.04345.1
40GátiSzilvia1973150.75185.77336.53
41KovácsEszter1978151.85171.19323.05
42BenesBeata1976145.3174.22319.52
43FarkasdiEdina1969318.4318.4
44VáradiMercédesz1986142.15171.21313.36
45LunczerErzsébet1983309.99309.99
46JankóMelinda1980142.99165.54308.53
47BelánszkyKatalin1969156.07151.81307.88
48Benyovszky-AszódiKatalin1978307.53307.53
49SebőkLilla1986306.54306.54
50ReményikCsilla1988136.67167.82304.5
51BaloghKatalin1975293.21293.21
52VicziánGyöngyi1977290.82290.82
53GombasNikoletta1982286.71286.71
54AranyosiMónika1985286.25286.25
55SoltészKatalin1978284.21284.21
56RézEszter1990282.37282.37
57MandicsCecilia1977131.08150.62281.71
58PolgárdiRéka1974279.66279.66
59SzunyogKrisztina1979276.23276.23
60MihályiFruzsina1979275.81275.81
61PintérZsófia1986270270
62KrupaZsófia1983265.71265.71
63BauerZsuzsanna264.79264.79
64DemeterBlanka1989262.95262.95
65PanyorKrisztina1979262.75262.75
66PaulisineczKata1982262.54262.54
67TóbisPetra1983256.58256.58
68SzabóMárta1980250.94250.94
69GerendásiRéka1975250.43250.43
70HorváthKornélia1979250250
71ZólyomiKinga1976248.31248.31
72Herédi-SzabóKrisztina1978247.41247.41
73KovácsNóra1975246.87246.87
74HaisBarbara1985244.96244.96
75GöndöcsEszter1976242.15242.15
76BalázsTünde1973240.32240.32
77KalóczkiTímea1980240.13240.13
78KoósDiána1988239.48239.48
79BajákErika1979238.86238.86
80JósvaiJúlia1984238.84238.84
81HössNóra1992237.66237.66
82TraxlerEmília1974237.55237.55
83FiczereJulianna1977234.54234.54
84KovácsováKarolína1991232232
85FűkőMelinda1982231.81231.81
86SebestyénLívia1987230.85230.85
87SzerencsiIldikó1985230230
88Viniczai - KovácsIldikó1969228.44228.44
89BótorBarbara1973227.57227.57
90HorváthAnikó1990226.94226.94
91BenedekPetra1980225.45225.45
92DánélÉva1993223223
93JazkovaMarina1972222.89222.89
94GálIldikó1981222.17222.17
95FutóMarianna1983221.71221.71
96CsereKrisztina1977214.51214.51
97PéntekMónika1971213.59213.59
98MajorosiÉva1975213.59213.59
99HockAndrea1972211.58211.58
100GermanVeronika1973211.56211.56
101BauerZsuzsi1975210.91210.91
102KasellákAndrea1974210.77210.77
103KoósTímea1980210.34210.34
104NémethKrisztina1981209.52209.52
105KissGeorgina1981206.72206.72
106MehringBoglárka1993204.27204.27
107DumitrescuVictoria1987203.32203.32
108LőrinczyJudit1982201.4201.4
109CsigeKata1985200.37200.37
110KovácsEszter1984199.33199.33
111FejesCsilla1994197.66197.66
112HorvathAndrea1969196.9196.9
113Szilasné JósvaiJúlia Katalin1984196.81196.81
114PetrevszkyAndrea1972195.94195.94
115FalusAdrienn1983195.69195.69
116GazdaIldikó1963195.34195.34
117MészárosSzilvia1976195.29195.29
118Turcziné SoósÉva1980195.19195.19
119SzücsLilla1991194.56194.56
120UnyiZsofia1988193.73193.73
121FazekasMihály1979193.08193.08
122RadnótiJudit1968189.05189.05
123HomonnaiMónika1971189.02189.02
124HardaVivien1993187.03187.03
125Kassainé GyőzőDiána1988185.61185.61
126Kisné BodóEszter1975185.36185.36
127GyarmatiAndrea1986184.13184.13
128GeositsIndira1982182.31182.31
129SzakmáriImola1993181.35181.35
130UjfalviZsóka1981180.19180.19
131Arzt-PintérAnna1979178.76178.76
132PásztorZsuzsanna1976177.09177.09
133SzékelyRéka1989176.55176.55
134SoltészAdrien1976176.18176.18
135FöldháziEmese1974176.03176.03
136Rechnitzerné RáczKrisztina1972176.03176.03
137BauerZsuzsa1976174.34174.34
138SzabicsErika1976174.29174.29
139SzászEszter1976172.92172.92
140SáriErna1979172.77172.77
141Misz-ÁcsErika1985172.48172.48
142BagyinAnita1973171.71171.71
143VarjasGabriella1973171.38171.38
144RiskóCsilla1984170.47170.47
145KovácsEnikő1971169.56169.56
146BiróIldikó1992169.32169.32
147VáryKrisztina1979169.28169.28
148Molnár-BusKata1977167.77167.77
149SimonKrisztina1969167.68167.68
150PruzsinszkiKrisztina1977166.85166.85
151KamarásKrisztina1979166.65166.65
152TóthZsuzsanna1974165.91165.91
153GömöriCsilla1979165.87165.87
154SiklódiEnikő1969165.74165.74
155KőváriSzilvia1975164.99164.99
156BagiErna1980164.7164.7
157KovácsAndrea1974164.57164.57
158NaszvadiGabriella1973163.48163.48
159GyörkeBeáta1973163.02163.02
160dr. Fodorné KecskésGizella1981162.66162.66
161CsákBori1988162.56162.56
162BabityMária1971161.99161.99
163BazsoIldikó1969161.95161.95
164CsehAgnes1992161.84161.84
165LászlóVeronika1989161.61161.61
166KissErika1967160.71160.71
167BodóEszter1975160.03160.03
168HaraszthyHajna1974159.13159.13
169KisMária1988156.92156.92
170ÁgneczAnikó1987155.49155.49
171JakabEnikő1975154.9154.9
172SzarkaSzilvia1980154.74154.74
173SándorIldikó1986153.88153.88
174SomoskőiBarbara1980153.17153.17
175SzklenárikEster1976152.85152.85
176ZömbikZsuzsanna1977152.58152.58
177BárányBoglárka1978150.94150.94
178AmbruszEszter1983150.07150.07
179BodolaiJudit1978150.05150.05
180Butiné KótaiPiroska1959149.01149.01
181KovácsMónika1975148.34148.34
182KovácsZita1972146.92146.92
183Farkasné MátéErika1970146.67146.67
184VigEnikő1969145.82145.82
185SasváriKrisztina1973144.98144.98
186KövesdiKrisztina1973144.97144.97
187NagyErzsébet1980142.45142.45
188JónásDóra1987142.2142.2
189Némethné HamzaKatalin1979141.38141.38
190BiróCsilla Karina1988141.21141.21
191KonczRéka1977139.66139.66
192UrgaszKrisztina1973137.88137.88
193LugosiMelinda1975137.07137.07
194KissOrsolya1982136.31136.31
195MorvaMelinda1973134.83134.83
196SiklosiNora1978131.58131.58
197BíróCsilla Karina1988127.15127.15
198TatárSzilvia1975127.15127.15
199LukácsTünde1974123.55123.55
200CsanádiAnikó1974108.47108.47
HelyezésVezetéknévKeresztnévSzületési évBörzsöny TrailBudai TrailMátra TrailMecsek TrailÖssz pontszám

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 M FÉRFIAK

HelyezésVezetéknévKeresztnévSzületési évBörzsöny TrailBudai TrailMátra TrailMecsek TrailÖssz pontszám
1TörökAndrás1980350199,542702501069,5
2AndrásiFerenc1977297,99168,18240,52229,26935,96
3HorváthCsaba1980292,40174,49241,76708,66
4GaraiIstván1976203,05137,41175,41179,31695,19
5KovácsGábor1974205,00120,23156,45151,34633,04
6BalánAttila1984224,55192,61180,00597,18
7ReményiKrisztián1976217,98182,76179,98580,72
8MagyarLevente2002214,18198,93167,18580,29
9MagyarTamás1970226,60175,81162,81565,23
10AbaiRóbert1971221,03176,99154,54552,57
11MarthKrisztián1974222,58140,97181,11544,66
12GyenisSzabolcs1981176,31108,47129,98127,32542,08
13VárkonyiGábor1962163,58108,18133,47133,33538,57
14NyilasGábor1955221,17135,08166,70522,96
15MagyarÁdám2000289,87214,78504,66
16SzaniszlóRóbert1980283,41219,91503,33
17SzőllősAndrás1976209,38264,91474,29
18HegedűsFerenc1979196,10116,94157,45470,49
19TóthpálAttila1980245,46201,11446,57
20MészárosMiklós1969245,72196,97442,69
21SalátaZsolt1973218,28215,75434,04
22SchlotterAndrás1974281,97147,52429,50
23KovácsGergely1985184,16242,34426,50
24MalicskóBalázs1981188,66236,47425,14
25AmbrusBalázs István1980213,14203,29416,43
26LengyelAkos1978237,34177,14414,48
27SchillPéter1974223,18191,14414,33
28KányásiLászló1984214,90186,49401,40
29RáczCsaba1979159,42103,64135,70398,78
30FazekasMihály1979204,72193,08397,80
31RövidKrisztián Arnold1978218,28175,04393,32
32ParticsPéter1982193,94188,39382,33
33FarkasÁdám1987191,55184,34375,89
34ZsigmondCsaba1975227,39147,03374,42
35OsváthAttila1982214,63159,04373,67
36ZárayViktor1984232,16141,31373,48
37OnurOzguc1982151,73221,34373,08
38KőrösiKoppány1971161,63203,41365,05
39Huber-SzabóLőrinc1978227,09137,04364,13
40DolezsaiGergely1975171,64190,01361,65
41DarulaAttila1971208,52149,48358,00
42KutiZsolt1987172,03172,97345,01
43HaázCsaba1986221,30120,72342,02
44HertelendiZsolt1979140,78199,73340,51
45TariCsongor1973149,07190,63339,71
46HecklTamás1978141,79186,03327,82
47PásztorSzabolcs1987199,45124,85324,30
48BrunonSylvain1986323,82323,82
49NémethGéza1977201,43119,54320,98
50SpongaJózsef1989144,51175,77320,28
51HorváthFerenc1970317,50317,50
52SzigetköziLászló1974184,97128,87313,84
53KisPéter1974133,42177,34310,76
54DaxkoblerKároly1976306,20306,20
55ÖkrösCsaba1972303,19303,19
56TörökAndrás1982298,34298,34
57SzlaukóRóbert1979145,94147,30293,24
58GicziDávid1978292,66292,66
59PetrevszkyNiko1966116,78175,75292,53
60HornichTamás1979292,46292,46
61DaradicsZoltán1981290,93290,93
62BoborTibor1971285,92285,92
63SzottfriedÁdám1988285,02285,02
64MészárosGergely1978283,95283,95
65CsizmadiaGábor1975281,48281,48
66GyuriczaBéla1990272,91272,91
67BarabásFerenc1966270,19270,19
68ZarándyAndrás1975266,78266,78
69PálinkásZoltán1971132,87133,83266,71
70NagypálAttila2000266,67266,67
71VasGábor1977265,06265,06
72LakatosÁron1977110,00154,96264,97
73TordaAttila1972263,51263,51
74BácsalmásiGábor1973262,67262,67
75KrisztinNorbert1989260,34260,34
76SédLevente1987260,15260,15
77GodaLaszlo1980259,99259,99
78ReményikDávid1987108,35145,02253,38
79PetikeÁkos1985253,24253,24
80MocsáriSándor1955251,67251,67
81ZöldesiRichárd1974251,47251,47
82VinczeIstván1970249,26249,26
83PintérTibor1977246,14246,14
84BudaiGyula1955243,63243,63
85JuhászTibor197795,274148,10243,38
86SiposBarnabás1978242,50242,50
87MarlokHenrik1965241,40241,40
88NémethZoltán1981239,77239,77
89TakácsAttila1980238,91238,91
90WeingartZoltán1965236,24236,24
91DarabosPéter1978235,63235,63
92SzabóJózsef1973235,48235,48
93PatóBalázs1981234,94234,94
94NiederJenő1982234,61234,61
95TerjékPéter1983234,54234,54
96BenczeMiklós1969234,12234,12
97BabicskaGábor1979234,03234,03
98PolányiCsaba1973233,95233,95
99KisLászló1967232,39232,39
100SárkányZoltán1972231,99231,99
101JákóiAttila1989231,61231,61
102HegedüsMiklós1980231,51231,51
103SulyánszkiZsolt1991231,38231,38
104BarabásJózsef1980230,74230,74
105PiklerZsolt2003230,30230,30
106CsikeszPéter1989230,11230,11
107PelsőczyAttila1981230230
108HallaiRóbert1967229,82229,82
109KakukAndrás1974229,59229,59
110AndrásiFerenc1977229,26229,26
111GusztosAttila1970227,67227,67
112PalástiG. György1980227,63227,63
113KovácsBálint1989226,20226,20
114BaumholczerMáté1992226,04226,04
115SlezákJános1983225,48225,48
116KéthelyiMárton1981224,97224,97
117DévaiÁrpád1972223,67223,67
118NagyZoltán1969222,70222,70
119LókiPéter1982221,84221,84
120KornhofferAttila1978221,76221,76
121KaposváriPéter1981221,65221,65
122RemportBalazs1983221,02221,02
123TölgyesiTamás1993220,96220,96
124MolnárCsaba1972220,88220,88
125HajnalLászló1975220,32220,32
126MorvaiZoltán1982219,88219,88
127PappAntal1971219,38219,38
128DebreceniIstván1963218,24218,24
129NémethIstván1967217,76217,76
130KállaiTamás1980216,04216,04
131KovácsMartin1990215,35215,35
132MészárosZoltán1975213,11213,11
133KovácsBéla1979212,70212,70
134VarsányiFerenc1973211,48211,48
135ZvaraErnő1976211,39211,39
136BodaBalázs1990209,72209,72
137VölgyiAttila1976209,59209,59
138SzűcsGábor1977209,54209,54
139KreszPéter Pál2000208,98208,98
140VládGábor1979208,62208,62
141SzigetyPeter1979207,18207,18
142FöldesiSándor1981207,10207,10
143HermannZoltán1965206,48206,48
144MurgácsCsaba1976205,10205,10
145MuskovicsEndre1982204,97204,97
146SidlóJózsef1966203,84203,84
147JoóSándor Richárd2000203,72203,72
148HidliGyula1986203,51203,51
149CsókaBálint1973203,31203,31
150LukácsÁdám1983202,79202,79
151HidegBalázs1982202,47202,47
152KozmaZoltán György1984202,30202,30
153PószPál József1986201,79201,79
154FazekasPéter1983201,65201,65
155VárallyayÁkos1978200,10200,10
156TillTamas1976199,92199,92
157KovácsLászló1986199,43199,43
158PapFerenc1971199,14199,14
159HegedűsPéter1976198,94198,94
160SchidlikZoltán1980198,77198,77
161GyuriczaIstván1980197,46197,46
162SmidTibor1978197,39197,39
163MészárosMiklós1969196,97196,97
164GáspárDávid2000196,50196,50
165HenzelPéter1977196,48196,48
166LukácsiLevente1985196,31196,31
167SzalaiFerenc1970196,16196,16
168BaloghPéter1982195,15195,15
169VillámPéter1975193,81193,81
170MolnárGábor1986193,60193,60
171BertaLászló1972193,47193,47
172SzegediKrisztian1981192,52192,52
173HegymegiDávid1985192,48192,48
174KókaiEndre1971192,32192,32
175PintérSándor1990192,09192,09
176HrustinszkyZsolt1972190,98190,98
177HorváthLászló1982190,86190,86
178PolyákPéter1975190,54190,54
179KisTamás1991189,97189,97
180MihalkaGergely1979189,94189,94
181BaktiZoltán1984189,20189,20
182KovácsZoltán1974188,80188,80
183ParticsPéter1982188,39188,39
184KissPéter1983186,03186,03
185KomjátiBálint1984185,92185,92
186MüllerBalázs1986185,84185,84
187GyimóthyZsolt1974185,57185,57
188NáglTamás1982185,54185,54
189TóthGergely1984185,20185,20
190SzabóAttila1986185,19185,19
191VinczeTamás1972185,14185,14
192SzencziLászló1963184,37184,37
193FarkasÁdám1987184,34184,34
194HarsányiViktor1975183,40183,40
195DobóFerenc László1967182,31182,31
196YannLe Saux1980181,48181,48
197MarthKrisztián1974181,11181,11
198BárdosLászló1966180,63180,63
199BalánAttila1984180,00180,00
200KovácsRóbert1977179,86179,86
201GaraiIstván1976179,31179,31
202EberweinRóbert1975178,83178,83
203ZsinkóZsolt1980178,16178,16
204SrancsikTamás1982177,14177,14
205LengyelAkos1978177,14177,14
206NedjalkovBalázs1978176,59176,59
207FledrichKároly1976176,54176,54
208SzuchovszkyEndre1975176,45176,45
209HladicsRóbert1975175,88175,88
210KéthelyiGergely1978175,83175,83
211KovácsZoltán1976175,49175,49
212SzabadosLászló1977175,34175,34
213JeneiPéter1992175,20175,20
214RövidKrisztián Arnold1978175,04175,04
215JuhászAlbert1970174,81174,81
216TillichIstván1980174,68174,68
217SiposTamás1983174,44174,44
218MitaszÁdám1988174,10174,10
219IndriJózsef1982173,93173,93
220KutiZsolt1987172,97172,97
221ÚjváriBalázs1977172,75172,75
222ValóViktor1978172,53172,53
223CsizmadiIstván1971171,86171,86
224KatonaBálint1989171,86171,86
225BierbaumLajos1973171,83171,83
226KudlaLászló1955171,40171,40
227HegedűsBalázs1986171,14171,14
228PasztercsákIstván1966170,75170,75
229RekeneiZoltán1974169,86169,86
230RudolfAntal1970169,59169,59
231MagyarLevente2002167,18167,18
232KerényiZoltán1973166,55166,55
233BakosBéla1970166,53166,53
234NitkovszkiEduárd1968165,96165,96
235KovácsPéter1980164,25164,25
236KetykóBéla1980163,67163,67
237MagyarTamás1970162,81162,81
238CzapFerenc Mihály1986161,58161,58
239FülöpBálint1990161,55161,55
240PápaiGábor1984160,96160,96
241VíghZoltán1980157,94157,94
242HegedűsFerenc1979157,45157,45
243SzerbBence1989157,44157,44
244RadovicsBalázs1987156,54156,54
245VadászÁkos Tullió1976154,96154,96
246KovacsViktor1983154,21154,21
247GyőrffyAndrás1974154,01154,01
248MatókViktor1988153,20153,20
249NémethyAttila1987151,61151,61
250BognárRóbert1969151,44151,44
251KovácsGábor1974151,34151,34
252SzabóZoltán1978149,69149,69
253KáplárNorbert1972148,98148,98
254JuhászTibor1977148,10148,10
255MegyeriMihály1984147,45147,45
256TóthGábor1976146,75146,75
257ÁbrahámIstván1976146,06146,06
258PozderkaLászló1977145,79145,79
259HanczGergő1992145,32145,32
260MészárosRudolf1984144,18144,18
261SzakácsCsaba1989144,08144,08
262FodorGyula1981143,42143,42
263CzifraPéter1979142,91142,91
264ViczkóBence1981142,78142,78
265KovácsJózsef1971142,63142,63
266KissCsaba1986140,97140,97
267AbaiRobert1971140,74140,74
268FaragóGergely1981140,25140,25
269TakácsLászló1973140,02140,02
270MajorGyula1978139,94139,94
271ThallerJános1973139,90139,90
272SzabóSándor1973139,33139,33
273ReményiMaximilián1988138,35138,35
274CirákiCsaba1974138,08138,08
275FejesIgnác2001137,73137,73
276FilipGergely1978137,20137,20
277SimonZsombor1982137,10137,10
278HegedüsBence1990137,04137,04
279PusztaiGergely1982136,72136,72
280NagyJános1987136,72136,72
281TurekCsaba1982136,30136,30
282RépássyGábor1972136,18136,18
283RáczCsaba1979135,70135,70
284BaloghLászló1975135,00135,00
285MerkÁdám1981132,65132,65
286SzkokánBéla1968132,27132,27
287DunaiCsaba József1980132,21132,21
288GergőLászló1978131,30131,30
289TóthGábor1986128,50128,50
290PelyheSzilárd1978128,50128,50
291GulyásZoltán1974127,80127,80
292BaánViktor1987127,35127,35
293KancsárPéter1983125,67125,67
294FarkasGéza1964124,58124,58
295SándorCsaba1963122,99122,99
296ErkiLászló1974120,39120,39
297KőszegiBalázs1987119,66119,66
298AldeaBenedek1969119,45119,45
299TróznaiZoltán1985119,42119,42
300KutiZsolt1983119,39119,39
301MészárosGábor1977118,81118,81
302JanovszkyGabor1971116,92116,92
303MezeyGellért1986115,36115,36
304VogelZsolt1965114,25114,25
305NagyMilán1979113,21113,21
306FülöpIván1970111,68111,68
307VargaAntal1973110,49110,49
308KosánRajmund1973110,40110,40
309CsukovicsJános1977109,75109,75
310PetőÁkos1982108,00108,00

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 S NŐK

 VEUETÉKNÉVKERESZTNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1Szabó-KopjárIldikó1983138,472,75149,998,67459,7
2VéghBíborka2006126,367,5115091,77435,6
3VitykóAndrea198190,2763,22123,283,19359,9
4Csizmadiné AlesBernadett197894,6953,8991,4066,19306,1
5PiklerSzilvia199384,8752,7895,7166,10299,4
6FehérZita1982121,7140,3262,1
7LakingerMirjam197575,6537,6072,8449,82235,9
8Gaál-FarkasMelinda198069,92140,5210,4
9CsehAgnes1992120,379,77200,0
10KalmárAlexandra198797,36100,4197,8
11CzudarMargit196987,4390,77178,2
12MorvaMelinda1973106,570,44177,0
13DömötörHargita198150,92117,6168,5
14NémethEmese196953,92113,2167,1
15BaloghÁgnes198151,37108,1159,5
16SzabóCsilla1980150150
17Szlávikné LiskányKrisztina1988147,1147,1
18HardaVivien1993139,8139,8
19NagyKatalin1985139,6139,6
20CzuczorÁgnes1981133,4133,4
21RáczKatalin1978132,2132,2
22MüllnerÁgnes1984131,8131,8
23MagyariZsanett1976130,0130,0
24TurcsogiTímea1982129,0129,0
25PolyacskóOrsolya1974128,7128,7
26BiroErika1973125,8125,8
27MolnárPetra1990125,4125,4
28SubaKrisztina1968125,2125,2
29HidvégiKatalin1976125,1125,1
30KovácsAndrea1974124,7124,7
31VirágFanni1986124,2124,2
32SzabóMárta1980123,5123,5
33SzklenárikEszter1976122,6122,6
34KathiRenáta1984122,4122,4
35JazkovaMarina1972121,3121,3
36HorvathDorina1991120,4120,4
37KrizmanicsRéka1990118,5118,5
38VéghKatalin1976118,3118,3
39AcsaiAnett1988117,5117,5
40KőváriSzilvia117,4117,4
41TóthAnita1985116,6116,6
42KőváriSzilvia1975115,9115,9
43FodorSarolta1981114,9114,9
44PálkovácsCsenge1995113,9113,9
45LeszkóÁgnes1973113,5113,5
46RádaiRita1970112,5112,5
47BoldoczkiEvelin1991112,5112,5
48GerecsIldikó1988111,7111,7
49GelleSzilvia1973111,6111,6
50KovácsEszter1978111,1111,1
51MátéFanny1990111,0111,0
52CsomorTamara1967110,8110,8
53KisJózsefné1971110,1110,1
54VeczkóJudit Viktória1975109,2109,2
55HegedűsNóra1974109,2109,2
56KissErika1967109,2109,2
57KovácsMónika1975109,0109,0
58KatonaKatalin1989108,8108,8
59DánélÉva1993108,4108,4
60PatakiBoglárka1977108,2108,2
61BudaiKatalin1959107,6107,6
62UrgaszKrisztina1973107,4107,4
63KissTamara1976107,3107,3
64Szabó-PaulisineczHanna2004107,2107,2
65KeresztesAnikó1972107,0107,0
66DrégeliEdit1978106,5106,5
67HorváthIvetta1974105,8105,8
68AporfiPetra1986105,3105,3
69VarróMárta1977104,5104,5
70RencsiMárta1985103,9103,9
71GébertJudit1983102,6102,6
72Szeifertné TóthErika1954101,7101,7
73TörökIldikó1988101,0101,0
74SzigetváriSzilvia1978100,5100,5
75KissOrsolya1982100,4100,4
76MehringBoglárka1993100100
77SzabóCsabáné195998,5398,53
78HorváthDóra198998,2398,23
79HorpácsiZsanett198995,7295,72
80BiróCsilla Karina198895,0995,09
81HegedüsSzilvia199095,0595,05
82GyurisKlaudia199194,1594,15
83NiederVeroinka198193,8793,87
84Pojbicsné DignerKatalin197493,3593,35
85KovácsNóra198891,6091,60
86HáriMelitta197890,9190,91
87VadnaiMaria198189,7689,76
88BaloghLinda198388,9488,94
89RévaiMenta199088,8488,84
90SzegnerMagdolna197588,0088,00
91AlbertKinga197787,3587,35
92SiklosiNora197884,8784,87
93ZömbikZsuzsanna197783,8683,86
94CsanádiAnikó197482,1182,11
95TurchányiEmese198480,1180,11
96ElekZita19998080
97SzékelyRéka198979,7779,77
98LovasTünde198779,7579,75
99TemesváriJudit197679,2579,25
100LőrincLivia197778,7678,76
101TraxlerEmília197476,1976,19
102LudányiBoglárka200174,1274,12
103BukoveczAnett197772,6272,62
104MészárosValéria197970,4970,49
105TakácsZsófia Éva199170,4270,42
106CzucorÁgnes198169,4469,44
107HartyániZsuzsanna197369,1269,12
108SchranczTímea197668,6268,62
109HollaiZsuzsanna196866,7866,78
110PorubskyJúlia198866,2966,29
111HarangozóRéka198765,6965,69
112SzabóHanna200465,3465,34
113UjhellyOlga197764,8364,83
114FialkaOrsolya197764,6764,67
115PálZsuzsa197763,7063,70
116SándorTímea198463,5963,59
117NagyZsófia198762,9462,94
118GyulaiSzilvia197862,5662,56
119VilágiVirág200062,3862,38
120SchreiberMónika196861,8761,87
121ErdősBorbála197461,1061,10
122MayerTímea199060,6860,68
123JuhászAndrea198760,2060,20
124Orvos-CsenkiÁgnes198659,4059,40
125BudvigRenáta198058,5158,51
126Boros-VágvölgyiZsófia197958,3958,39
127KertészKata198858,2558,25
128TóthAnita198758,1258,12
129GrószNikolett198858,0058,00
130KurucsaiNoémi197857,4057,40
131KalmárMagdi197657,3857,38
132MagyarKrisztina197156,4456,44
133KocsisGabriella198053,3753,37
134MocsáryGabriella196851,9051,90
135KulcsárJudit197151,4851,48
136HoniKatalin197549,6049,60
137FriedlBernadett197848,0948,09
138NádháziAnna198348,0448,04
139GedőEtelka198547,9447,94
140KissMária198447,1647,16
141HomaKrisztina197945,8245,82
142KirályViktória198443,0743,07

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2017 S FÉRFIAK

HELYEZÉSVEZETÉKNÉVKERESZTNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1BakonyiAndrás198979,28134,094,18307,4
2TörökJózsef197495,8448,8686,3658,30289,3
3VargaKrisztián197485,2553,4178,6560,79278,1
4CsepcsényiMárton199115095,69245,6
5VargaPéter197692,4544,6187,76224,8
6CserekleiJózsef198180141,3221,3
7FazekasPéter1983133,370,92204,2
8NyevrikelLajos197568,72121,8190,6
9MagyariCsaba197690,1889,46179,6
10KormosBálint1989105,272,97178,2
11DedeGyula1974114,555,58170,1
12KovácsovicsBálint198055,35104,6160,0
13EberweinRóbert1975150150
14KomjátiBálint1984147,5147,5
15MagyarTamás1980146,3146,3
16AmbrusBalázs István198067,4371,05138,4
17FöldesiSándor1981134,3134,3
18KmettiOszkár1974132,8132,8
19AlkérCsaba1982132,7132,7
20BakoGyula1976123,0123,0
21TanserJohn1982122,0122,0
22GalvácsBalázs1980118,7118,7
23HalászyTamás1976118,5118,5
24IványiZoltán1988117,8117,8
25VíghZoltán1980117,4117,4
26LuczóPéter1966116,7116,7
27MatókViktor1988116,5116,5
28BúsTamás1993115,7115,7
29SándorCsaba1963114,3114,3
30RábaiGábor1974113,8113,8
31SzlávikZoltán1973112,8112,8
32KatonaZoltán197541,1171,57112,6
33MajorGyula1978111,5111,5
34KeresztesRóbert110,5110,5
35LefflerAttila1972110,0110,0
36RigóAndrás1983109,6109,6
37ValóViktor1978109,5109,5
38PetheSzabolcs1987109,0109,0
39RampasekGergely1992108,9108,9
40TalpasAttila1978107,9107,9
41KosztyánPéter1985106,8106,8
42JuhászTibor1977104,7104,7
43KisJózsef1967102,4102,4
44MolnárMáté1990100100
45PálmaiAndrás198598,7898,78
46CsizmadiaFerenc196098,5798,57
47KunovitsMárk198398,5098,50
48GaramszegiZsolt198698,0498,04
49SepsiZsolt197897,5297,52
50Fábián-S.Márk198197,3897,38
51MátéErnő195897,2497,24
52PetőÁkos198295,6495,64
53HegedűsFerenc197992,2892,28
54RudolfBálint200391,8491,84
55ZabeczkyCsaba198091,4091,40
56WernerBendegúz200185,8285,82
57SzigetváriZoltán197274,1474,14
58VéghBenjámin200073,2773,27
59JoóSándor200070,4170,41
60TelekElek198969,5769,57
61MártonCsanád198368,9468,94
62SzentmiklósiLajos197668,4668,46
63PorubskyCsaba198567,2967,29
64Kis-VörösSzabolcs198567,0767,07
65SzécsiTamás198865,1465,14
66HorváthJenő197765,0765,07
67KatonaÁbel199063,5463,54
68BorosGábor196861,6161,61
69LudányiGéza197661,4761,47
70GreilingAndreas198960,7060,70
71RumiAttila198859,1459,14
72MrukotOlivér197658,8658,86
73SzilágyiSzabolcs195558,2158,21
74KoplányiCsaba198052,9552,95
75TarjániViktor197852,8452,84
76BorosZsombor200649,9949,99
77MakrancziBalázs198346,9046,90
78PóczakFerenc197945,6945,69
79KovácsNorbert197445,3745,37
80KovácsGyula197942,6742,67
81GulyásZoltán197436,8936,89