Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 eredmények és képek

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 eredmények és képek

A versenyen készült képek itt találhatók. 

 

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 L táv Nők

HelyezésVezetéknévKeresztnévRajtszámIdő
1HerczkuTímea1663:57:21
2TiriczIrén2684:03:19
3SzűcsFatima2644:09:33
4PanyorKrisztina2194:27:29
5NagyRita2114:30:55
6HegyesiIrma1644:36:36
7Papné KonczosBeáta2204:36:52
8DobóKatalin1284:37:44
9DióssyTímea1274:44:17
10RádujSzonja2314:45:31
11CsébiNikoletta1194:48:56
12MerényiMónika2034:51:08
13KiszelyÉva1824:52:21
14SimonEdina2384:54:47
15SzekeresCsilla Cecília2534:57:26
16CsuporKrisztina1235:02:21
17ZalányiNóra2945:02:35
18FodorKlára1425:07:42
19MartinákAnikó2015:10:08
20ReimanKatalin2335:16:20
21GyurcsóAndrea1595:21:28
22SzalaiTünde2505:24:46
23AdorjánNelly1025:31:26
24TóthCsilla2745:36:32
25LannertÁgi1975:39:54
26SzékelySzilvia2525:45:04
27SzabóPéter2475:48:26
28VargaOrsolya2845:49:31
29KempelenZita1795:49:52
30GábrielNikolett1495:54:40
31FeuerstahlerÉva1395:56:02
Halmainé VarényiMária1626:02:40szintidő-túllépés
Benyovszky-AszódiKatalin1094:28:22hiányzó pont
Tóthné BaloghÁgnes2755:07:38hiányzó pont
SzegiRita2515:07:39hiányzó pont
KosztorAnita1856:22:47hiányzó pont
Pappné SólyomKrisztina2216:24:18hiányzó pont
ForczekTünde1446:28:18hiányzó pont
KovácsTímea1936:28:20hiányzó pont
CsukaKrisztina1226:28:22hiányzó pont
KovácsPiroska Ágnes1916:37:44hiányzó pont

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 L táv Férfiak

HelyezésTeljes névSzületési évBörzsöny TrailGerecse TrailMátra TrailMecsek TrailBudai TrailÖsszpontszám
1.Gyurkó Péter1974447.98372.47397.65356.89330.011905.00
2.Berta Dávid1988435.52354.33338.48307.84292.191728.35
3.Boros Albert1982368.39329.34309.05286.94264.341558.06
4.Germán László1977353.43314.95322.68287.92258.591537.57
5.Kovács István1983330.73281.12315.97298.4273.331499.55
6.Szmetana Balázs1989325285.08322.33296.48270.291499.18
7.Küllős Máté1974348.45265.56289.85268.62321404.46
8.Jánszki Dániel1984339.28275.06288.11255.16226.981384.59
9.Pikler Tamás1976347.29285.79291.33239.62216.761380.80
10.Povázsai Csaba1980329.94261.35281.72259.62242.981375.62
11.Kosztolányi Zsolt1974313.82288.19293.1255.57200.321351.00
12.Kiszely Nándor1982302.65255.99284.61252.43231.051326.72
13.Garamvári Csaba1968306.35268.07271.8240.45227.581314.25
14.Gergő László1978328.22274.7278.6193.94208.51283.95
15.Fledrich Károly1976374.85299.51316.89282.8801274.13
16.Csurja Gábor1978357.98275.57246.17219.32165.681264.73
17.Csaba Attila Krisztián1986500399.230352.701251.93
18.Tóth Domonkos19900332.65339.47303.09265.611240.82
19.Kovács Tamás1989276.83252.47248.56227.41209.981215.25
20.Geleta Péter1974302.13241.92255.55218.8191.371209.77
21.Nagy Kornél1986354.740319.69279.18217.111170.72
22.Hajdú Ferenc1975324.460323.23271.12244.011162.82
23.Muk András1977333.450298.01271.26245.511148.23
24.Sárdi Tamás19840305.82285.74286.37265.581143.51
25.Türkösi Ottó1969338.140292.36265.09228.411124.00
26.Rausz Attila1979327.060301.5255.1234.461118.12
27.Fodor László1971425.49335.83343.54001104.86
28.Bukovszki Dániel19880292.23314.36248.43239.061094.08
29.Balhási Ákos198200400349.91304.771054.68
30.Kovács Márton1983404.56320.27328.05001052.87
31.Baksa Zoltán1979308.660255.14255.02228.461047.28
32.Szépe Balázs19860273.05285.61248.53234.891042.07
33.Nikolics Márkó19970249.06282.39273.05233.021037.52
34.Poronyi Gábor1981389.190344.43295.4901029.10
35.Takács László1973297.85251.18246.20232.861028.10
36.Szigeti Csaba1987302.160280.93226.22217.561026.87
37.Ary Bence19710257.01286.82243.34224.071011.23
38.Váraljai Vázsony198400361.43332.05311.341004.82
39.Farkas Péter1979304.040267.6224.32206.021001.97
40.Hladics Róbert19750273.87258.18234.48217.85984.39
41.Hefter József19620226.05264.68218.93227.92937.58
42.Tréfás-Tóth János1977332.67282.94304.7700920.38
43.Németi Gergely1976336.02281.68294.4400912.14
44.Szakmári Zsolt19920252.58252.41210.27191.88907.13
45.Csikós János19730248.73241.24206.93199.47896.36
46.Csizmadi István19710249.24241.48203.61192.46886.78
47.Keresztes Csaba1979342.320305.580228.91876.81
48.Szűcs József19730328.430283.74262.17874.34
49.Aradi Adrián19910292.3327.510249.22869.03
50.Csontos Péter199400316.05273.17267.22856.44
51.Kakuszi József19830215.1220.85199.49207.34842.77
52.Ács Béla197200314.2283.23239.39836.82
53.Teszár Richárd19680224.34231.09190.38190.66836.47
54.Péti Zoltán1986315.080251.86239.370806.30
55.Kovács Zoltán197600305.74262.92235.07803.73
56.Skenderovic Alfred19780273.66293.530231.4798.58
57.Zalai Zsolt1985325.9500237.63234.89798.47
58.Kovács László19810229.07202.28185.95175.03792.33
59.Molnár Péter19760273.83281.950230.63786.40
60.Gulyás Gergely19880235.07200.63185.95159.27780.92
61.Bácsalmási Gábor197300291.74251.83231.29774.86
62.Telek Péter19920233.21311.170226.09770.48
63.Bognár Viktor19710253.19287.710227.94768.84
64.Burai László1977401.17366.92000768.08
65.Kovács Viktor19790290.93309.430165.68766.04
66.Szalai Endre1970302.95255.2900207.73765.96
67.Fejes Imre19740249.61279.640221.03750.27
68.Bakó Áron1992000400350750.00
69.Verseghi-Nagy Miklós1967283.5249.130217.080749.71
70.Engelbrecht Zoltán1977422.8400325.070747.91
71.Bakai Ferenc1976278.5215.18250.9900744.67
72.Sipiczki Csaba Péter198300379.12347.010726.12
73.Pozsgai Norbert1972394.9327.82000722.72
74.Tömböly Dávid19910372.94343.7700716.70
75.Fábián Gergely1980388.570325.7200714.29
76.Vincze Tamás19720279.92248.250184.6712.77
77.Bösztöri Péter197000255.33239.93217.27712.53
78.Szlaukó Róbert1979282.01226.030195.40703.44
79.Lorántfy László19580268.960215.87215.72700.56
80.Hinkel János197600256.32217.18222.92696.42
81.Suhaj Gábor1989354.740341.3800696.12
82.Lázár Kornél197900257.44215.7219.23692.37
83.Csaba Attila Krisztián198600354.540323.85678.38
84.Papp Gergely19860219.62242.560214.54676.72
85.Varga Győző19740258.15232.590182.43673.17
86.Fekete Tamás197300235.89213.07205.04654.00
87.Dan Róbert1983352.380297.1500649.53
88.Végső Attila1981328.240320.9200649.15
89.Lukácsi Levente1985414.17000233.02647.19
90.Kaholics Istvan19780345.290297.450642.74
91.Borkovits Gábor1972350.96283.42000634.38
92.Józsa Péter1977333.50298.0400631.54
93.Daxkobler Károly197600329.580297.05626.63
94.Csukovics János197700230.17194.12197.18621.47
95.Molnár Zoltán1971000320.77293.35614.13
96.Bognár Ákos19770308.320304.830613.14
97.Kovács Dávid198500321.38290.020611.40
98.Oszaczki Géza197900335.880275.44611.32
99.Nagylaki László1992334.670271.9200606.59
100.Révész Tamás1975306.91290.72000597.63
101.Vandewalle Etienne1975344.95000248.81593.76
102.Boronkai-Kovács Péter197800302.54281.430583.97
103.Füleki Róbert1978322.740254.7400577.48
104.Szabó Sándor1973316.220256.300572.52
105.Bognar Viktor1971333.6400231.40565.03
106.Sram Gábor19790263.11298.8300561.95
107.Spencer David1956342.18000219.55561.73
108.Sebhelyi Sándor1977314.2500244.410558.65
109.Hegymegi Dávid Imre19850296.280258.060554.34
110.Keresztesi Tamás1983289.520258.7200548.24
111.Jakabházy Miklós1972299.6500242.630542.29
112.Csereklei József1981000289.76250.27540.03
113.Kalauz Dániel199000292.240243.1535.34
114.Szunyogh Zoltán1978000264.25268.37532.63
115.Hanzséros Róbert19700261.870270.180532.04
116.Lembacher Viktor198900278.75245.780524.53
117.Országh András1978279.31243.85000523.16
118.Szabó Péter1976279.3243.58000522.88
119.Sándor Gergely1974279.27241.74000521.01
120.Almás Attila197100292.140218.36510.51
121.Haypál Balázs196800277.28233.130510.41
122.Juhász Tamás197700276.730233.65510.37
123.Góg Péter197300264244.20508.20
124.Gerencsér Balázs19760280.700222.2502.9
125.Szabó András196700284.130218.62502.75
126.Fábián László1970000260.92234.73495.65
127.Elek Attila1977270.7215.16000485.86
128.Bőhm Ferenc1974000274.39203.38477.77
129.Kovács Attila19660262.410213.990476.40
130.Binger Attila1977000252.49214.01466.50
131.Csótó Mihály19790224.37237.5900461.97
132.Páli János197500246.750211.09457.84
133.Varga-Tóth Imre1983000233.67223.31456.98
134.Gellén Zsolt19880242.7500213.73456.48
135.Németh István196700251.430204.53455.96
136.Kis Péter19780248.4700203.38451.85
137.Rohoska Lajos19580250.7200201.05451.77
138.Jüngling Gábor19780248.40198.580446.98
139.Pintér Ferenc1970444.330000444.33
140.Pálinkás Zoltán197100262.510179.17441.68
141.Weingart Zoltán196500230.51210.570441.08
142.Béda Sándor1969000220.98214.81435.79
143.Szigety Peter1979428.170000428.17
144.Zöldi Attila197200246.29181.760428.05
145.Strobl Viktor19730225.660199.720425.38
146.Máyer Csaba196700234.830189.13423.95
147.Helmle Péter1973421.80000421.8
148.Pikler Zsolt2003000211.03204.4415.44
149.Pozsgai József1977412.070000412.07
150.Tóth Attila1980408.920000408.92
151.Berkó Árpád1974403.660000403.66
152.Vizi Tibor1980400.540000400.54
153.Ispánki Zoltán19700400000400.00
154.Hrustinszky Zsolt197200222.780172.59395.37
155.Matók Attila1970379.080000379.08
156.Nedjalkov Balázs1978374.820000374.82
157.Szászi Tamás19790374.4000374.40
158.Bakonyi András1989367.190000367.19
159.Németh Péter1969365.010000365.01
160.Ureczky Bálint1987364.30000364.30
161.Magyar Tamás1980361.170000361.17
162.Ágoston Viktor Antal1978360.030000360.03
163.Várnai Gergely1979359.30000359.3
164.Szakál László197300358.3600358.36
165.Koltai Dániel197900358.3300358.33
166.Nyakas Gábor19740357.41000357.41
167.Papp István198400356.400356.40
168.Boronkai Péter355.780000355.78
169.Nagy Lajos1974355.650000355.65
170.Ács László1986353.710000353.71
171.Gálcsik Gyula1972353.240000353.24
172.Bene Krisztián1970352.620000352.62
173.Szabó Gábor197600349.3200349.32
174.Hartmann Attila1978000345.950345.95
175.Ábrahám Pál197500345.4900345.49
176.Kovács Ádám1973344.240000344.24
177.Tóth Attila1988341.40000341.40
178.Péchy Kristóf1974341.340000341.34
179.Szekeres Péter1974340.720000340.72
180.Tarbaj Péter1975340.670000340.67
181.Duronelly Péter1971338.380000338.38
182.Szép Eduárd197900336.2900336.29
183.Horváth Ferenc19700334.5000334.50
184.Balog Andor1983334.10000334.10
185.Füredi Sándor1970333.640000333.64
186.Toth Viktor1982331.910000331.91
187.Kasza Zsolt1981328.980000328.98
188.Szabó Gábor1984327.90000327.90
189.Kelemen László1972326.690000326.69
190.Tarcsai László197500326.1400326.14
191.Varga Zsolt19850325.59000325.59
192.Kalmár-Nagy László19740324.79000324.79
193.Tóth László Ákos197400323.9300323.93
194.Döme István1986323.470000323.47
195.Büki Ádám19950000321.91321.91
196.Hámornik Balázs Péter1983319.730000319.73
197.Piros Péter0319.34000319.34
198.Fekete Dániel1978000317.380317.38
199.Bársony Antal1974000316.940316.94
200.Sipos Adrián1996316.820000316.82
201.Czeller-Kovács Péter1976316.10000316.10
202.Szabó Balázs00316.0300316.03
203.Gaudet Thierry1961315.450000315.45
204.Kummer Bálint197900315.2200315.22
205.Baumholczer Máté19920000314.69314.69
206.Tróznai Zoltán1985314.280000314.28
207.Veres Gábor19760000312.26312.26
208.Jakus Béla19710000312.22312.22
209.Morvai Zoltán198200310.9300310.93
210.Hajduska Balázs19750000308.26308.26
211.Szentesi Péter1977000304.620304.62
212.Markovics Miklós1989000302.340302.34
213.Brandstatter Gábor301.630000301.63
214.Vitkai Elemér196800301.500301.50
215.Holczer Péter1972000300.340300.34
216.Áron Stankovics198400299.9800299.98
217.Kiss Balázs1980000299.440299.44
218.Scanga Joel1981298.90000298.90
219.Rácz Gábor1979000298.150298.15
220.Farkas Tibor1980297.710000297.71
221.Buti András19830297.62000297.62
222.Pándi Ákos1977000297.340297.34
223.Cseke Gergely1973297.270000297.27
224.Kalman Koller1980296.370000296.37
225.Gyömörei János1984295.80000295.80
226.Szily Attila1988000295.320295.32
227.Korim Balázs19890293.58000293.58
228.Török András19800000292.93292.93
229.Kovács Zoltán Kiscsoki19760291.53000291.53
230.Laczkó Gábor19730290.12000290.12
231.Szűcs István1978000289.810289.81
232.Rožić Vedran1982000289.650289.65
233.Molnár Dávid1990289.10000289.10
234.Sipos Adrian19960288.66000288.66
235.Zarándy András197500287.4600287.46
236.Kintzly Péter1984000287.350287.35
237.Elsholtz Gábor19670286.76000286.76
238.Csáky Chevy Van László19740286.74000286.74
239.Szabó Gergely1982286.280000286.28
240.Kolozsi Gyula19700000285.32285.32
241.Palai Patrik1976285.30000285.30
242.Kovács Ernő1974000285.060285.06
243.Németh Norbert198600284.0700284.07
244.Baka Tibor19720028400284.00
245.Zborai Tamás1977283.970000283.97
246.Nowacki Krisztán1993283.470000283.47
247.Bokor Béla19710282.6000282.60
248.Srágli Attila197500282.3200282.32
249.Homonnai Krisztián197400281.2800281.28
250.Tibay Csaba197000280.4900280.49
251.Gerzsényi Zsolt19700000280.31280.31
252.Demeter Balázs197600278.8300278.83
253.Böhm Ferenc19740278.43000278.43
254.Szucs Lajos1975278.170000278.17
255.Kulcsár György1983000278.130278.13
256.Kádár Levente1987000277.820277.82
257.Metes Tamás1982276.440000276.44
258.Kelemen Zoltán197700275.600275.60
259.Bóta Barnabás1976000274.490274.49
260.Probszt Erik1981000274.490274.49
261.Bokor Ábel20030274.25000274.25
262.Nagy Dániel1985274.050000274.05
263.Nagy Gábor Attila19780273.53000273.53
264.Lövey Dávid19820271.66000271.66
265.Laczkovszki Árpád19850271.48000271.48
266.Maklári István197800271.2400271.24
267.Traxler Zsolt198100271.2200271.22
268.Takács Krisztián19740000271.19271.19
269.Gagyi Robert19742710000271.00
270.József Imre1981270.760000270.76
271.Noé Attila1980000269.880269.88
272.Csáky Chevy Van"" László1974000267.920267.92
273.Almás Atila19710267.08000267.08
274.Koncz Levente19740266.88000266.88
275.Buzási Attila1969000266.110266.11
276.Józsa Miklós195900265.8600265.86
277.Füredi Tamás19830265.74000265.74
278.Tóth Benedek19930000265.53265.53
279.Keresztes Csaba1980000265.330265.33
280.Németh Ákos1973000265.330265.33
281.Pap Sándor19770000264.4264.40
282.Smid Tibor197800264.2300264.23
283.Beke Tamás László19820000264.2264.20
284.Schnierer Károly1979000262.880262.88
285.Müller János1964000262.210262.21
286.Taskár Tamás19750261.44000261.44
287.Bozsogi Tamas1983000260.960260.96
288.Németh Ferenc1977000260.660260.66
289.Mácsár Gyula19740260.62000260.62
290.Szekeres Tibor1966000260.060260.06
291.Borsitzky Balázs19720260.02000260.02
292.Fehér Csaba197300259.3800259.38
293.Horváth Zsolt197700259.0400259.04
294.Gellén László197700258.800258.80
295.Szabó Zsolt197900258.800258.80
296.Oravecz Szabolcs197600258.3100258.31
297.Rottler Zoltán1975000258.140258.14
298.Fazekas Tamás1973000257.910257.91
299.Papp Zoltan19810256.62000256.62
300.Holczer Zoltán19740254.13000254.13
301.Tüske Zsolt19690000253.17253.17
302.Tarjanyi Janos197400252.7800252.78
303.Czenki Tibor197200251.6300251.63
304.Fülep Attila197800251.6100251.61
305.Papp János1959000251.450251.45
306.Stankovics Áron1984000250.350250.35
307.Békési Lajos19760000250.25250.25
308.Kincses Tamás1987000250.230250.23
309.Halász László19780000249.58249.58
310.Berceli Roland19750249.54000249.54
311.Kromy Gábor1980000249.070249.07
312.Kreszta Zoltán19700248.59000248.59
313.Szücs Lajos19750248.42000248.42
314.Papp Dénes195800248.0300248.03
315.Garai Zoltan19760000247.52247.52
316.Mógor Péter19790245.95000245.95
317.Dan Robert19720000245.79245.79
318.Giczi Dávid19780000245.79245.79
319.Huber-Szabó Lőrinc19780000245.69245.69
320.Egri István1968000244.460244.46
321.Halasi Tamás1976000244.370244.37
322.Furján Zoltán19760000243.13243.13
323.Brandstätter Gábor19780242.45000242.45
324.Bokodi László1977000241.020241.02
325.Rafai Richárd1978000240.730240.73
326.Hrustinszky Attila197900240.5100240.51
327.Pryma Zoltán19910000240.07240.07
328.Bakos Gergő19780000239.58239.58
329.Belus Tamás19800000238.92238.92
330.Magyar Dániel19860238.89000238.89
331.Molnár Attila19810000238.33238.33
332.Szalai Gábor19970000237.74237.74
333.Horváth Péter István19740000237.49237.49
334.Erdélyi Gábor1978000237.320237.32
335.Bouquet Kálmán1959000237.140237.14
336.Tóth László Ákos1962000236.70236.70
337.Balázs Attila Csaba19740236.31000236.31
338.Lukács Ádám198300235.1500235.15
339.Csanádi Béla197300234.8300234.83
340.Baán Viktor199700234.700234.70
341.Bajnok Gábor19610234.67000234.67
342.Szabó Tamás19790234.39000234.39
343.Horváth Zoltán1972000233.590233.59
344.Takács Csaba197300232.7800232.78
345.Pádár István19670000232.24232.24
346.Lévai Péter19670000230.08230.08
347.Csiti Bence19930000228.74228.74
348.Halmai Ákos19700227.29000227.29
349.Bernát Ákos19710000226.88226.88
350.Bán Attila197200225.7500225.75
351.Bozsogi Balázs1987000225.590225.59
352.Brassányi Máté19910000225.46225.46
353.Bodnár Balázs1990000224.160224.16
354.Csákvári András19690000222.47222.47
355.Németh Kristóf1976000222.020222.02
356.Tóth Tamás19810000221.9221.90
357.File Tamás19720000220.77220.77
358.Vitkai Elemér19670000220.45220.45
359.Szalai Ferenc19700000219.07219.07
360.Papp Tibor19680000218.96218.96
361.Somogyi Balazs197600218.0900218.09
362.Sándor Mátyás19780217.55000217.55
363.Szabó Kornél197400216.9600216.96
364.Gyurcsó Csaba19920000216.34216.34
365.Tóth László19830000215.46215.46
366.Rusu Andor19910000215.38215.38
367.Álló László19870000214.3214.30
368.Tőkés Tamás19760000211.92211.92
369.Varga Gábor1973000210.20210.20
370.Pelle Gábor1976000209.080209.08
371.Purget Gábor1980000208.260208.26
372.Bányóczky Ferenc1980000208.240208.24
373.Székely Péter19850000207.78207.78
374.Verseghi-Nagy Boldizsár20000207.31000207.31
375.Dohóczki Sándor1965000206.730206.73
376.Leitner Miklós19840206.44000206.44
377.Voicsek Viktor1978000205.710205.71
378.Szűcs Károly1978000204.810204.81
379.Hegedűs Péter197600204.0400204.04
380.Kürthy Dániel1976000201.650201.65
381.Imre Zoltán19730000199.98199.98
382.Karlovitz Máté19750000198.16198.16
383.Barna Szabolcs19690000197.53197.53
384.Sáfár Norbert19880000197.26197.26
385.Kudla László19550000196.83196.83
386.Mocsár László19730000196.22196.22
387.Tóth Botond19840000196.21196.21
388.Morócz József19690000195.04195.04
389.Zoller Attila1979000191.660191.66
390.Halmai Ákos Sándor1970000190.330190.33
391.Lenkei Gábor19760000186.23186.23
392.Moral Pinza Sergi19760000183.47183.47
393.Pintér Ádám19900000183.45183.45
394.Földes Soma19960000183.44183.44
395.Kőszegi Lajos19490000182.49182.49
396.Turek Csaba19820000179.58179.58
397.Szigetközi László19740000177.52177.52
398.Kovács-Kunovits Tibor19750000173.55173.55
399.Papp György Vilmos19790000168.06168.06
400.Gáspár Dávid20000000159.25159.25
401.Papp László19750000147.73147.73
402.Strbik Zsolt19680000147.71147.71

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 M táv Nők

1JahnovaSilvia4822:35:36
2LehoczkyNikolett5112:39:00
3FarkasdiEdina4532:39:01
4Zóka-UjhelyiZsófia5982:45:37
5MüllerJohanna5272:46:15
6LunczerErzsébet5152:47:37
7NémethNóra5362:47:44
8EiplTamara4502:51:44
9KaragicsJudit4882:55:39
10Szekér-SomogyiPetra5712:59:32
11PrajczerTímea5483:00:00
12SzentheCsilla5723:00:15
13KissVivien4943:02:34
14MészárosMárta5233:02:51
151Orsolya4793:04:11
16NagyNikolett5323:04:27
17MészárosSzilvia5243:05:37
18KabódiErzsébet4863:05:46
19BelánszkyKatalin4143:06:40
20Pistyur-KocsisÁgnes5473:09:14
21BaloghKatalin4093:12:09
22TurchányiEmese5893:13:31
23Bognárné RózsásHajnal4193:17:53
24SzabóGyörgyi5643:17:59
25BordaSzandra4203:18:10
26MárkZoltánné5203:21:07
27SzávaKinga5703:21:59
28SijaÉva5603:22:00
29FeiglNikolett4553:22:52
30FodorZsuzsanna4573:23:35
31HujjGabriella4783:24:26
32KoleszárKatalin4963:25:25
33GüntherAnita4633:25:30
34KovácsGabriella5023:27:38
35GerölyNoémi4603:28:09
36Szetei- AndrásiIbolya5743:28:16
37Csikósné MéhesfalviÉva4363:28:43
38RivóBeáta Andrea5543:29:58
39LászlóValéria5093:31:56
40PeresztegiAnita5453:32:44
41TéglásyFlóra5813:34:04
41MészárosAnasztázia5223:34:04
43ErdeiDóra4513:34:06
44YamakDiána Meral5973:34:43
45HorvathAndrea4733:36:19
46HermannDóra4693:36:22
47Horváth-VikorAnikó4763:36:30
48DarabosSzilvia90463:36:50
49PanyorZsuzsanna5413:36:58
50Szlávikné EtlingerTímea5763:38:09
51SanchezMelinda5553:39:33
52CsereIzabella4323:39:49
53DalnokiÁgnes4433:40:01
54BoricsIldikó4213:43:05
55WagnerVeronika5953:43:14
56FiczereJulianna4563:43:30
57ZömbikOrsolya5993:44:17
58RiskóCsilla5533:45:47
59SzalaiÉva5663:46:02
60Karlovitz-ThurnherrZsófia4903:47:08
61PaulisineczKata5433:48:45
62BörnerOrsolya Mária4233:48:49
63BalázsTünde4083:52:37
64KecskésTímea4913:54:25
65PauleTímea5423:55:29
66DánélÉva4443:55:37
Komolai-IllésÁgnes4984:00:52szintidő-túllépés
RázgaJutka5524:05:04szintidő-túllépés

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 M táv Férfiak

1CsehAttila4312:11:24
2DaxkoblerKároly4462:22:53
3KovácsDomonkos5002:26:59
4GyuriczaBéla4642:28:24
5CsattosLászló4302:30:49
6DaradicsZoltán4452:34:23
7KintzlyPéter4922:37:31
8SchlotterAndrás5582:39:39
9AndrásiFerenc4032:39:52
10SzűcsAttila5792:40:11
11IzsaSzabolcs4812:40:12
12LaczkóGábor5082:41:31
13PrymaZoltán5492:41:51
14FürediTamás4582:43:10
15ValterRóbert5922:43:55
16SulyánszkiZsolt5622:44:54
17SzépeBalázs5732:45:39
18ButiAndrás4262:46:04
19HorváthCsaba4742:46:51
20SárdiTamás5572:47:08
21DemeterBalázs4472:47:14
22HornichTamás4722:47:29
23AryBence4052:47:45
24OraveczSzabolcs5382:48:19
25ÁcsBéla4022:48:24
26SzűcsAttila5782:48:41
27BottlikBálint4222:48:50
28BukovszkiDániel4242:48:59
29KovacsViktor4992:49:55
30FarkasIstván Gergő4522:51:23
31TolnaiBalázs5842:52:54
32SzakmáriZsolt5652:52:58
33BusaBence4252:54:08
34NagyIstván5312:55:42
35CsókaBálint4382:55:50
36MácsárGyula5162:56:53
37SzalaiFerenc5672:57:29
38KovácsViktor5052:57:42
39BerkesMárton4162:58:14
40JuhászTamás4842:59:06
41SzalaiLászló5682:59:52
42DemeterTamás4483:00:34
43KulcsárZoltán5073:00:39
44PálinkásZoltán5393:00:44
45HladicsRóbert4713:01:43
46KovácsGábor5013:01:58
47MitróAttila5253:02:12
48SzilágyiCsongor5753:02:43
49TarjányiJános5803:03:04
49KneifelRóbert4953:03:04
51CsomósGergely4403:04:00
52MüllerJános5263:05:17
53FehérGellért4543:05:48
54WeingartZoltán5963:06:15
55KabafalviSándor4853:08:09
56LorántfyLászló5123:09:04
57GusztosAttila4623:10:13
58BoffyJonathan4183:11:24
59HefterJózsef4673:15:39
60MerkÁdám5213:15:40
61CsikósJános4353:15:43
62CsukovicsJános4413:16:31
63BalázsAttila Csaba4073:16:49
64LázárKornél5103:17:46
65KakusziJózsef4873:17:53
66NáglTamás5283:19:02
67SzappanosZoltán5693:19:03
68NégyesJános5343:20:58
69CsáthyPéter4293:21:55
70BátriAttila4133:22:53
71HangonyiBalázs4663:23:03
72CsászárZoltán4283:23:12
73TóthpálAttila5873:23:58
74CsomósBalázs4393:24:08
75SándorPéter5563:24:52
76NikolicsMárkó5373:25:20
77HinkelJános4703:26:12
78SzudiLászló5773:27:37
79MándyEduárd5183:27:41
80SimonZoltán Lajos5613:27:55
81GellértBence4593:28:33
82TurányikJános5883:29:19
83KovácsLászló5033:29:28
84GulyásGergely4613:31:03
85BerlaÁkos4173:32:00
86UzsokiLászló5913:32:11
87HrustinszkyZsolt4773:32:22
88CsizmadiIstván4373:32:42
89KőszegiLajos5063:32:47
90JuhászAlbert4833:33:55
91TóthGábor5853:34:01
92HalmaiÁkos4653:36:53
93HegedűsPéter4683:42:03
94BárdosLászló4103:44:02
95AbaiRóbert4013:44:38
96NagyBalázs5293:44:42
97CsibaTamás4343:46:04
98VargaMiklós Balázs5943:46:19
99TeszárRichárd5823:46:25
100DévaiÁrpád4493:47:50
101RáczCsaba5503:48:42
102ImreZoltán4803:51:11
103TóbiásSzabolcs5833:52:38
104MárkZoltán5193:53:00
105CsajágiCsaba4273:53:32
106CzakóBalázs4423:55:12
107RáczSándor5513:58:40
KomolaiGyörgy4974:00:52szintidő-túllépés
KissTamás4934:10:23szintidő-túllépés
SchulczGyörgy5592:18:18kizárva

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 S táv Nők

BallaNikolett702nincs adat
ErdeiCsilla709nincs adat
HorváthBeáta714nincs adat
KalmarAlexandra717nincs adat
PetróStella732nincs adat
PiklerSzilvia733nincs adat
TóthOrsolya741nincs adat
1NémethSarolta7291:06:48
1SzabóCsilla7391:06:48
3KertészKata7191:11:50
4PappEnikő7301:13:04
5BérciZsófia90481:14:23
6SzabadosEdit7381:15:48
7KrasserAndrea7211:17:04
8GerlaiOrsolya7111:17:35
9GőgösEszter7121:18:00
10VéghBíborka7481:22:00
11VigEnikő7501:23:57
12HorpácsiZsanett7131:25:15
13Várkonyi-NickelRéka7461:26:08
14MolnárJudit90441:34:00
15László-PappKlaudia7221:34:37
16NagyZsofia7271:37:00
17NémethEmese7281:39:00
18DomjanDora7071:40:00
19Peténé BrusztKrisztina7311:40:25
20TraxlerEmília7421:47:29
21Muk-HammerliedlAndrea7262:01:00

Nyúlcipőbolt Börzsöny Trail 2016 S táv Férfiak

1CsepcsényiMárton7050:57:21
2DonkaAttila7080:58:22
3MolnárMáté7250:59:00
4PiklerZsolt7341:01:00
5BorosGábor7041:04:00
6Huber-SzabóLőrinc7151:08:17
7BorbélyTamás7031:12:10
8SáfárNorbert7351:12:23
9TóthBence7401:13:39
10GáspárDávid7101:20:00
11TurekCsaba7431:20:51
12VárkonyiGábor7451:20:58
13VéghBenjámin7471:24:00
14WalterUlrik7511:34:38
15KomlósiRoland720nincs adat
16SiposIstván736nincs adat
17VargaKrisztián744nincs adat