Nyúlcipőbolt Trails 2016 ÖSSZESÍTETT eredmények

Nyúlcipőbolt Trails 2016 ÖSSZESÍTETT eredmények

Oldalunk költözése miatt, a 2016-os Trails sorozat eredményei egy ideig nem voltak elérhetőek. Most újra felkerültek, tessék böngészni, motivációt meríteni belöle.

A sorozat pontszámításáról itt olvashatsz. 

 

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 L FÉRFIAK

 NƒÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILBUDAI TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAIL…ÖSSZ PONTSZÁM
1Csaba Attila Kriszti‡án1986500323,85399,23354,54352,71930,32
2Gyurk—ó PéŽter1974447,98330,01372,47397,65356,891905
3Berta D‡ávid1988435,52292,19354,33338,48307,841728,35
4Boros Albert1982368,39264,34329,34309,05286,941558,06
5Germ‡án L‡ászl—ó1977353,43258,59314,95322,68287,921537,57
6Kov‡ács Istv‡án1983330,73273,33281,12315,97298,41499,55
7Szmetana Bal‡ázs1989325270,29285,08322,33296,481499,18
8KŸüllős M‡átŽé1974348,45232265,56289,85268,61404,46
9J‡ánszki D‡ániel1984339,28226,98275,06288,11255,161384,59
10Pikler Tam‡ás1976347,29216,76285,79291,33239,621380,8
11Pov‡zsai Csaba1980329,94242,98261,35281,72259,621375,62
12Kosztol‡ányi Zsolt1974313,82200,32288,19293,1255,571351
13Kiszely N‡ándor1982302,65231,05255,99284,61252,431326,72
14Garamv‡ári Csaba1968306,35227,58268,07271,8240,451314,25
15Gergő L‡ászl—ó1978328,22208,5274,7278,6193,941283,95
16Fledrich K‡roly1976374,85299,51316,89282,881274,13
17Csurja G‡bor1978357,98165,68275,57246,17219,321264,73
18T—th Domonkos1990265,61332,65339,47303,091240,82
19Kov‡cs Tam‡s1989276,83209,98252,47248,56227,411215,25
20Geleta PŽter1974302,13191,37241,92255,55218,81209,77
21Nagy KornŽl1986354,74217,11319,69279,181170,72
22Hajdœ Ferenc1975324,46244,01323,23271,121162,82
23Muk Andr‡s1977333,45245,51298,01271,261148,23
24S‡rdi Tam‡s1984265,58305,82285,74286,371143,51
25TŸrkšsi Ott—1969338,14228,41292,36265,091124
26Rausz Attila1979327,06234,46301,5255,11118,12
27Fodor L‡szl—1971425,49335,83343,541104,86
28Bukovszki D‡niel1988239,06292,23314,36248,431094,08
29Balh‡si çkos1982304,77400349,911054,68
30Kov‡cs M‡rton1983404,56320,27328,051052,87
31Baksa Zolt‡n1979308,66228,46255,14255,021047,28
32SzŽpe Bal‡zs1986234,89273,05285,61248,531042,07
33Nikolics M‡rk—1997233,02249,06282,39273,051037,52
34Poronyi G‡bor1981389,19344,43295,491029,1
35Tak‡cs L‡szl—1973297,85232,86251,18246,21028,1
36Szigeti Csaba1987302,16217,56280,93226,221026,87
37Ary Bence1971224,07257,01286,82243,341011,23
38V‡raljai V‡zsony1984311,34361,43332,051004,82
39Farkas PŽter1979304,04206,02267,6224,321001,97
40Hladics R—bert1975217,85273,87258,18234,48984,39
41Hefter J—zsef1962227,92226,05264,68218,93937,58
42TrŽf‡s-T—th J‡nos1977332,67282,94304,77920,38
43NŽmeti Gergely1976336,02281,68294,44912,14
44Szakm‡ri Zsolt1992191,88252,58252,41210,27907,13
45Csik—s J‡nos1973199,47248,73241,24206,93896,36
46Csizmadi Istv‡n1971192,46249,24241,48203,61886,78
47Keresztes Csaba1979342,32228,91305,58876,81
48Szõcs J—zsef1973262,17328,43283,74874,34
49Aradi Adri‡n1991249,22292,3327,51869,03
50Csontos PŽter1994267,22316,05273,17856,44
51Kakuszi J—zsef1983207,34215,1220,85199,49842,77
52çcs BŽla1972239,39314,2283,23836,82
53Tesz‡r Rich‡rd1968190,66224,34231,09190,38836,47
54PŽti Zolt‡n1986315,08251,86239,37806,3
55Kov‡cs Zolt‡n1976235,07305,74262,92803,73
56Skenderovic Alfred1978231,4273,66293,53798,58
57Zalai Zsolt1985325,95234,89237,63798,47
58Kov‡cs L‡szl—1981175,03229,07202,28185,95792,33
59Moln‡r PŽter1976230,63273,83281,95786,4
60Guly‡s Gergely1988159,27235,07200,63185,95780,92
61B‡csalm‡si G‡bor1973231,29291,74251,83774,86
62Telek PŽter1992226,09233,21311,17770,48
63Bogn‡r Viktor1971227,94253,19287,71768,84
64Burai L‡szl—1977401,17366,92768,08
65Kov‡cs Viktor1979165,68290,93309,43766,04
66Szalai Endre1970302,95207,73255,29765,96
67Fejes Imre1974221,03249,61279,64750,27
68Bak— çron1992350400750
69Verseghi-Nagy Mikl—s1967283,5249,13217,08749,71
70Engelbrecht Zolt‡n1977422,84325,07747,91
71Bakai Ferenc1976278,5215,18250,99744,67
72Sipiczki Csaba PŽter1983379,12347,01726,12
73Pozsgai Norbert1972394,9327,82722,72
74Tšmbšly D‡vid1991372,94343,77716,7
75F‡bi‡n Gergely1980388,57325,72714,29
76Vincze Tam‡s1972184,6279,92248,25712,77
77Bšsztšri PŽter1970217,27255,33239,93712,53
78Szlauk— R—bert1979282,01226,03195,4703,44
79Lor‡ntfy L‡szl—1958215,72268,96215,87700,56
80Hinkel J‡nos1976222,92256,32217,18696,42
81Suhaj G‡bor1989354,74341,38696,12
82L‡z‡r KornŽl1979219,23257,44215,7692,37
83Papp Gergely1986214,54219,62242,56676,72
84Varga GyÎzÎ1974182,43258,15232,59673,17
85Fekete Tam‡s1973205,04235,89213,07654
86Dan R—bert1983352,38297,15649,53
87VŽgsÎ Attila1981328,24320,92649,15
88Luk‡csi Levente1985414,17233,02647,19
89Kaholics Istvan1978345,29297,45642,74
90Borkovits G‡bor1972350,96283,42634,38
91J—zsa PŽter1977333,5298,04631,54
92Daxkobler K‡roly1976297,05329,58626,63
93Csukovics J‡nos1977197,18230,17194,12621,47
94Moln‡r Zolt‡n1971293,35320,77614,13
95Bogn‡r çkos1977308,32304,83613,14
96Kov‡cs D‡vid1985321,38290,02611,4
97Oszaczki GŽza1979275,44335,88611,32
98Nagylaki L‡szl—1992334,67271,92606,59
99RŽvŽsz Tam‡s1975306,91290,72597,63
100Vandewalle Etienne1975344,95248,81593,76
101Boronkai-Kov‡cs PŽter1978302,54281,43583,97
102FŸleki R—bert1978322,74254,74577,48
103Szab— S‡ndor1973316,22256,3572,52
104Bognar Viktor1971333,64231,4565,03
105Sram G‡bor1979263,11298,83561,95
106Spencer David1956342,18219,55561,73
107Sebhelyi S‡ndor1977314,25244,41558,65
108Hegymegi D‡vid Imre1985296,28258,06554,34
109Keresztesi Tam‡s1983289,52258,72548,24
110Jakabh‡zy Mikl—s1972299,65242,63542,29
111Csereklei J—zsef1981250,27289,76540,03
112Kalauz D‡niel1990243,1292,24535,34
113Szunyogh Zolt‡n1978268,37264,25532,63
114HanzsŽros R—bert1970261,87270,18532,04
115Lembacher Viktor1989278,75245,78524,53
116Orsz‡gh Andr‡s1978279,31243,85523,16
117Szab— PŽter1976279,3243,58522,88
118S‡ndor Gergely1974279,27241,74521,01
119Alm‡s Attila1971218,36292,14510,51
120Hayp‡l Bal‡zs1968277,28233,13510,41
121Juh‡sz Tam‡s1977233,65276,73510,37
122G—g PŽter1973264244,2508,2
123GerencsŽr Bal‡zs1976222,2280,7502,9
124Szab— Andr‡s1967218,62284,13502,75
125F‡bi‡n L‡szl—1970234,73260,92495,65
126Elek Attila1977270,7215,16485,86
127BÎhm Ferenc1974203,38274,39477,77
128Kov‡cs Attila1966262,41213,99476,4
129Binger Attila1977214,01252,49466,5
130Cs—t— Mih‡ly1979224,37237,59461,97
131P‡li J‡nos1975211,09246,75457,84
132Varga-T—th Imre1983223,31233,67456,98
133GellŽn Zsolt1988213,73242,75456,48
134NŽmeth Istv‡n1967204,53251,43455,96
135Kis PŽter1978203,38248,47451,85
136Rohoska Lajos1958201,05250,72451,77
137JŸngling G‡bor1978248,4198,58446,98
138PintŽr Ferenc1970444,33444,33
139P‡link‡s Zolt‡n1971179,17262,51441,68
140Weingart Zolt‡n1965230,51210,57441,08
141BŽda S‡ndor1969214,81220,98435,79
142Szigety Peter1979428,17428,17
143Zšldi Attila1972246,29181,76428,05
144Strobl Viktor1973225,66199,72425,38
145M‡yer Csaba1967189,13234,83423,95
146Helmle PŽter1973421,8421,8
147Pikler Zsolt2003204,4211,03415,44
148Pozsgai J—zsef1977412,07412,07
149T—th Attila1980408,92408,92
150Berk— çrp‡d1974403,66403,66
151Vizi Tibor1980400,54400,54
152Isp‡nki Zolt‡n1970400400
153Hrustinszky Zsolt1972172,59222,78395,37
154Mat—k Attila1970379,08379,08
155Nedjalkov Bal‡zs1978374,82374,82
156Sz‡szi Tam‡s1979374,4374,4
157Bakonyi Andr‡s1989367,19367,19
158NŽmeth PŽter1969365,01365,01
159Ureczky B‡lint1987364,3364,3
160Magyar Tam‡s1980361,17361,17
161çgoston Viktor Antal1978360,03360,03
162V‡rnai Gergely1979359,3359,3
163Szak‡l L‡szl—1973358,36358,36
164Koltai D‡niel1979358,33358,33
165Nyakas G‡bor1974357,41357,41
166Papp Istv‡n1984356,4356,4
167Boronkai PŽter355,78355,78
168Nagy Lajos1974355,65355,65
169çcs L‡szl—1986353,71353,71
170G‡lcsik Gyula1972353,24353,24
171Bene Kriszti‡n1970352,62352,62
172Szab— G‡bor1976349,32349,32
173Hartmann Attila1978345,95345,95
174çbrah‡m P‡l1975345,49345,49
175Kov‡cs çd‡m1973344,24344,24
176T—th Attila1988341,4341,4
177PŽchy Krist—f1974341,34341,34
178Szekeres PŽter1974340,72340,72
179Tarbaj PŽter1975340,67340,67
180Duronelly PŽter1971338,38338,38
181SzŽp Edu‡rd1979336,29336,29
182Horv‡th Ferenc1970334,5334,5
183Balog Andor1983334,1334,1
184FŸredi S‡ndor1970333,64333,64
185Toth Viktor1982331,91331,91
186Kasza Zsolt1981328,98328,98
187Szab— G‡bor1984327,9327,9
188Kelemen L‡szl—1972326,69326,69
189Tarcsai L‡szl—1975326,14326,14
190Varga Zsolt1985325,59325,59
191Kalm‡r-Nagy L‡szl—1974324,79324,79
192T—th L‡szl— çkos1974323,93323,93
193Dšme Istv‡n1986323,47323,47
194BŸki çd‡m1995321,91321,91
195H‡mornik Bal‡zs PŽter1983319,73319,73
196Piros PŽter319,34319,34
197Fekete D‡niel1978317,38317,38
198B‡rsony Antal1974316,94316,94
199Sipos Adri‡n1996316,82316,82
200Czeller-Kov‡cs PŽter1976316,1316,1
201Szab— Bal‡zs316,03316,03
202Gaudet Thierry1961315,45315,45
203Kummer B‡lint1979315,22315,22
204Baumholczer M‡tŽ1992314,69314,69
205Tr—znai Zolt‡n1985314,28314,28
206Veres G‡bor1976312,26312,26
207Jakus BŽla1971312,22312,22
208Morvai Zolt‡n1982310,93310,93
209Hajduska Bal‡zs1975308,26308,26
210Szentesi PŽter1977304,62304,62
211Markovics Mikl—s1989302,34302,34
212Brandstatter G‡bor301,63301,63
213Vitkai ElemŽr1968301,5301,5
214Holczer PŽter1972300,34300,34
215çron Stankovics1984299,98299,98
216Kiss Bal‡zs1980299,44299,44
217Scanga Joel1981298,9298,9
218R‡cz G‡bor1979298,15298,15
219Farkas Tibor1980297,71297,71
220Buti Andr‡s1983297,62297,62
221P‡ndi çkos1977297,34297,34
222Cseke Gergely1973297,27297,27
223Kalman Koller1980296,37296,37
224Gyšmšrei J‡nos1984295,8295,8
225Szily Attila1988295,32295,32
226Korim Bal‡zs1989293,58293,58
227Tšršk Andr‡s1980292,93292,93
228Kov‡cs Zolt‡n Kiscsoki1976291,53291,53
229Laczk— G‡bor1973290,12290,12
230Szõcs Istv‡n1978289,81289,81
231Roìi Vedran1982289,65289,65
232Moln‡r D‡vid1990289,1289,1
233Sipos Adrian1996288,66288,66
234Zar‡ndy Andr‡s1975287,46287,46
235Kintzly PŽter1984287,35287,35
236Elsholtz G‡bor1967286,76286,76
237Cs‡ky Chevy Van L‡szl—1974286,74286,74
238Szab— Gergely1982286,28286,28
239Kolozsi Gyula1970285,32285,32
240Palai Patrik1976285,3285,3
241Kov‡cs ErnÎ1974285,06285,06
242NŽmeth Norbert1986284,07284,07
243Baka Tibor1972284284
244Zborai Tam‡s1977283,97283,97
245Nowacki Kriszt‡n1993283,47283,47
246Bokor BŽla1971282,6282,6
247Sr‡gli Attila1975282,32282,32
248Homonnai Kriszti‡n1974281,28281,28
249Tibay Csaba1970280,49280,49
250GerzsŽnyi Zsolt1970280,31280,31
251Demeter Bal‡zs1976278,83278,83
252Bšhm Ferenc1974278,43278,43
253Szucs Lajos1975278,17278,17
254Kulcs‡r Gyšrgy1983278,13278,13
255K‡d‡r Levente1987277,82277,82
256Metes Tam‡s1982276,44276,44
257Kelemen Zolt‡n1977275,6275,6
258B—ta Barnab‡s1976274,49274,49
259Probszt Erik1981274,49274,49
260Bokor çbel2003274,25274,25
261Nagy D‡niel1985274,05274,05
262Nagy G‡bor Attila1978273,53273,53
263Lšvey D‡vid1982271,66271,66
264Laczkovszki çrp‡d1985271,48271,48
265Makl‡ri Istv‡n1978271,24271,24
266Traxler Zsolt1981271,22271,22
267Tak‡cs Kriszti‡n1974271,19271,19
268Gagyi Robert1974271271
269J—zsef Imre1981270,76270,76
270NoŽ Attila1980269,88269,88
271Cs‡ky Chevy Van"" L‡szl—1974267,92267,92
272Alm‡s Atila1971267,08267,08
273Koncz Levente1974266,88266,88
274Buz‡si Attila1969266,11266,11
275J—zsa Mikl—s1959265,86265,86
276FŸredi Tam‡s1983265,74265,74
277T—th Benedek1993265,53265,53
278Keresztes Csaba1980265,33265,33
279NŽmeth çkos1973265,33265,33
280Pap S‡ndor1977264,4264,4
281Smid Tibor1978264,23264,23
282Beke Tam‡s L‡szl—1982264,2264,2
283Schnierer K‡roly1979262,88262,88
284MŸller J‡nos1964262,21262,21
285Task‡r Tam‡s1975261,44261,44
286Bozsogi Tamas1983260,96260,96
287NŽmeth Ferenc1977260,66260,66
288M‡cs‡r Gyula1974260,62260,62
289Szekeres Tibor1966260,06260,06
290Borsitzky Bal‡zs1972260,02260,02
291FehŽr Csaba1973259,38259,38
292Horv‡th Zsolt1977259,04259,04
293GellŽn L‡szl—1977258,8258,8
294Szab— Zsolt1979258,8258,8
295Oravecz Szabolcs1976258,31258,31
296Rottler Zolt‡n1975258,14258,14
297Fazekas Tam‡s1973257,91257,91
298Papp Zoltan1981256,62256,62
299Holczer Zolt‡n1974254,13254,13
300TŸske Zsolt1969253,17253,17
301Tarjanyi Janos1974252,78252,78
302Czenki Tibor1972251,63251,63
303FŸlep Attila1978251,61251,61
304Papp J‡nos1959251,45251,45
305Stankovics çron1984250,35250,35
306BŽkŽsi Lajos1976250,25250,25
307Kincses Tam‡s1987250,23250,23
308Hal‡sz L‡szl—1978249,58249,58
309Berceli Roland1975249,54249,54
310Kromy G‡bor1980249,07249,07
311Kreszta Zolt‡n1970248,59248,59
312SzŸcs Lajos1975248,42248,42
313Papp DŽnes1958248,03248,03
314Garai Zoltan1976247,52247,52
315M—gor PŽter1979245,95245,95
316Dan Robert1972245,79245,79
317Giczi D‡vid1978245,79245,79
318Huber-Szab— LÎrinc1978245,69245,69
319Egri Istv‡n1968244,46244,46
320Halasi Tam‡s1976244,37244,37
321Furj‡n Zolt‡n1976243,13243,13
322BrandstŠtter G‡bor1978242,45242,45
323Bokodi L‡szl—1977241,02241,02
324Rafai Rich‡rd1978240,73240,73
325Hrustinszky Attila1979240,51240,51
326Pryma Zolt‡n1991240,07240,07
327Bakos GergÎ1978239,58239,58
328Belus Tam‡s1980238,92238,92
329Magyar D‡niel1986238,89238,89
330Moln‡r Attila1981238,33238,33
331Szalai G‡bor1997237,74237,74
332Horv‡th PŽter Istv‡n1974237,49237,49
333ErdŽlyi G‡bor1978237,32237,32
334Bouquet K‡lm‡n1959237,14237,14
335T—th L‡szl— çkos1962236,7236,7
336Bal‡zs Attila Csaba1974236,31236,31
337Luk‡cs çd‡m1983235,15235,15
338Csan‡di BŽla1973234,83234,83
339Ba‡n Viktor1997234,7234,7
340Bajnok G‡bor1961234,67234,67
341Szab— Tam‡s1979234,39234,39
342Horv‡th Zolt‡n1972233,59233,59
343Tak‡cs Csaba1973232,78232,78
344P‡d‡r Istv‡n1967232,24232,24
345LŽvai PŽter1967230,08230,08
346Csiti Bence1993228,74228,74
347Halmai çkos1970227,29227,29
348Bern‡t çkos1971226,88226,88
349B‡n Attila1972225,75225,75
350Bozsogi Bal‡zs1987225,59225,59
351Brass‡nyi M‡tŽ1991225,46225,46
352Bodn‡r Bal‡zs1990224,16224,16
353Cs‡kv‡ri Andr‡s1969222,47222,47
354NŽmeth Krist—f1976222,02222,02
355T—th Tam‡s1981221,9221,9
356File Tam‡s1972220,77220,77
357Vitkai ElemŽr1967220,45220,45
358Szalai Ferenc1970219,07219,07
359Papp Tibor1968218,96218,96
360Somogyi Balazs1976218,09218,09
361S‡ndor M‡ty‡s1978217,55217,55
362Szab— KornŽl1974216,96216,96
363Gyurcs— Csaba1992216,34216,34
364T—th L‡szl—1983215,46215,46
365Rusu Andor1991215,38215,38
366çll— L‡szl—1987214,3214,3
367TÎkŽs Tam‡s1976211,92211,92
368Varga G‡bor1973210,2210,2
369Pelle G‡bor1976209,08209,08
370Purget G‡bor1980208,26208,26
371B‡ny—czky Ferenc1980208,24208,24
372SzŽkely PŽter1985207,78207,78
373Verseghi-Nagy Boldizs‡r2000207,31207,31
374Doh—czki S‡ndor1965206,73206,73
375Leitner Mikl—s1984206,44206,44
376Voicsek Viktor1978205,71205,71
377Szõcs K‡roly1978204,81204,81
378Hegedõs PŽter1976204,04204,04
379KŸrthy D‡niel1976201,65201,65
380Imre Zolt‡n1973199,98199,98
381Karlovitz M‡tŽ1975198,16198,16
382Barna Szabolcs1969197,53197,53
383S‡f‡r Norbert1988197,26197,26
384Kudla L‡szl—1955196,83196,83
385Mocs‡r L‡szl—1973196,22196,22
386T—th Botond1984196,21196,21
387Mor—cz J—zsef1969195,04195,04
388Zoller Attila1979191,66191,66
389Halmai çkos S‡ndor1970190,33190,33
390Lenkei G‡bor1976186,23186,23
391Moral Pinza Sergi1976183,47183,47
392PintŽr çd‡m1990183,45183,45
393Fšldes Soma1996183,44183,44
394KÎszegi Lajos1949182,49182,49
395Turek Csaba1982179,58179,58
396Szigetkšzi L‡szl—1974177,52177,52
397Kov‡cs-Kunovits Tibor1975173,55173,55
398Papp Gyšrgy Vilmos1979168,06168,06
399G‡sp‡r D‡vid2000159,25159,25
400Papp L‡szl—1975147,73147,73
401Strbik Zsolt1968147,71147,71

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 L NŐK

HELYEZÉSNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILBUDAI TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1.Tiricz Irén1985487.744004004003502037.74
2.Panyor Krisztina1979443.67361.46383.12367.79325.251881.29
3.Dióssy Tímea1981417.45320.68322.88279.65270.21610.86
4.Csupor Krisztina1976392.51367.56364.42342.5601467.06
5.Gábriel Nikolett1979334.61249.64228.02243.21213.761269.24
6.Szűcs Fatima1975475.56399.10352.9401227.6
7.Száva Kinga19870312.84306.24302.16274.521195.76
8.Dobó Katalin1972427.300323.43273.731024.46
9.Bognárné Rózsás Hajnal19770294.38278.54254.81175.111002.83
10.Balogh Andrea19700350.96344.170302.87998
11.Nagy Tünde197800357.48339.11290.08986.67
12.Reiman Katalin1960375.16271.07295.7800942.01
13.Adorján Nelly1976358.072900268.150916.22
14.Szalai Tünde1973365.42299.3400236.4901.16
15.Pánczél Viktória19860318.650301.98269.56890.19
16.Bakos Rózsa19700296.5300.20254.32851.02
17.Prajczer Tímea197500316.47278.11235.96830.54
18.Kovács Nóra19750272.49244.24257.860774.59
19.Nagy Rita1976438.0500321.230759.28
20.Ráduj Szonja1981415.650335.6200751.27
21.Borics Ildikó19770270.660250.49225.13746.28
22.Dancs Renáta198200251.33255.71215.84722.88
23.Martinák Anikó1973382.660331.0600713.72
24.Kiszely Éva1975405.930305.7100711.65
25.Kőszegi Roberta197800228.99255.08212.26696.32
26.Zalányi Nóra1979392.210300.2900692.49
27.Zóka-Ujhelyi Zsófia19770342.8340.6700683.46
28.Pécsi Andrea198100340.550295.83636.39
29.Treuerné Balázs Krisztina19900327.600306.63634.23
30.Karagics Judit19690298.44323.7300622.17
31.Répássy-Szabó Enikő197100321.860280.08601.94
32.Ferk Anikó19770304.850273.360578.22
33.Szabó Csilla19800310.6700265.44576.11
34.Farkas Cecília197600304.910263.3568.21
35.Patai Bea197500292.490270.43562.92
36.Turchányi Emese198400283.83278.820562.65
37.Gálos Orsi197200295.240263.44558.68
38.Fejérváry Dóra1990000311.46244.18555.64
39.Balogh Katalin19750308.200246.49554.69
40.Szolnoki Szandi199200299.190254.64553.82
41.Csuka Krisztina19740283.340247.970531.3
42.Gyalogh Bernadett19840278.7900252.35531.15
43.Kuzman Krisztina19720268.89258.9700527.85
44.Belánszky Katalin196900298.310218.79517.1
45.Vitykó Andrea1981000293.43221.68515.11
46.Riskó Csilla19840259.20247.770506.97
47.Horvath Andrea1984000263.32238.67501.99
48.Herczku Tímea19855000000500
49.Táborosi Anikó197800273.550214.99488.54
50.Rechnitzerné Rácz Krisztina1972000263.39211.8475.19
51.Paulisinecz Kata1982000263.34211.8475.14
52.Szász Eszter197600250.960223.41474.37
53.Sanchez-Janko Melinda1980000255.59214.45470.04
54.Hegyesi Irma1989429.050000429.05
55.Papné Konczos Beáta1975428.640000428.64
56.Csébi Nikoletta1977410.730000410.73
57.Merényi Mónika1985407.630000407.63
58.Simon Edina1971402.580000402.58
59.Szekeres Csilla Cecília19813990000399
60.Fodor Klára1978385.680000385.68
61.Szentirmai Enikő19690381.12000381.12
62.Gyurcsó Andrea1983369.170000369.17
63.Kis Zita1967000365.610365.61
64.Müller Johanna1997000357.950357.95
65.Tóth Csilla1973352.640000352.64
66.Lannert Ági1981349.150000349.15
67.Hajdú Ferenc19750348.34000348.34
68.Székely Szilvia1969343.920000343.92
69.Varga Orsolya1989339.540000339.54
70.Kempelen Zita1977339.20000339.2
71.Bende Kornélia1979000338.510338.51
72.Vizauer Gyöngyi198700337.4500337.45
73.Táp Bernadett19760334.63000334.63
74.Feuerstahler Éva1984333.330000333.33
75.Pápayné Sár Cecília1964000327.150327.15
76.Sulyok Enikő19950000322.11322.11
77.Székely Ágnes19750319.17000319.17
78.Tóth-Varga Judit1976000316.750316.75
79.Horn Zsanett19770315.58000315.58
80.Stemler Katalin1977000312.280312.28
81.Kissné Osváth Katalin Andrea19750302.23000302.23
82.Baranyai Dóra1977000302.090302.09
83.Németh Nóra19770000302.04302.04
84.Szerencsi Ildikó19860000299.73299.73
85.Tóth Éva19780299.47000299.47
86.Marx Kinga19910000294.92294.92
87.Máténé Varju Edit197100293.4100293.41
88.Halmainé Varényi Mária19720290.27000290.27
89.Elek-Belus Fruzsina19810000290290
90.Neilinger Mónika19860289.98000289.98
91.Koncsár Andrea19750289.48000289.48
92.Baksai Zsuzsanna19710000288.19288.19
93.Szucs Lilla1991000288.170288.17
94.Naszvadi Gabriella1973000288.110288.11
95.Szenthe Csilla19710287.86000287.86
96.Kéri Annamária19840287.82000287.82
97.Peresztegi Anita198700283.1200283.12
98.Szűcs Emese19770000281.09281.09
99.Wéber Krisztina19890280.68000280.68
100.Pap Viktória19820280.43000280.43
101.Hódi Zsuzsanna19740279.35000279.35
102.Szetei-Andrási Ibolya19720278.85000278.85
103.Benyovszky-Aszódi Katalin19780000277.12277.12
104.Cser Zsófia198400276.200276.2
105.Bálint Bettina19880275.53000275.53
106.Forczek Tünde19740273.73000273.73
107.Günther Anita19750270.55000270.55
108.Sebestyén Réka19760267.81000267.81
109.Papp Tünde19840000266.63266.63
110.Igaz Orsolya199000266.1200266.12
111.Gerlei Erika1967000264.180264.18
112.Vásárhelyi Mónika1974000264.160264.16
113.Tóbiás Margit196900258.9700258.97
114.Feketéné Bagó Kata19750258.32000258.32
115.Melinda Sanchez19800256.81000256.81
116.Törökné Buri Éva197200256.5200256.52
117.Tóth Tünde1984000251.40251.4
118.Hegedűs Panna19940000251.09251.09
119.Deák-Alföldi Edit19790000247.6247.6
120.Csere Izabella19780243.52000243.52
121.Herczeg Ilona19710000240.07240.07
122.Arany Virág19770000237.25237.25
123.Senkár Katinka19850237.12000237.12
124.Pál Zsuzsa19770236.71000236.71
125.Szlávikné Etlinger Tímea19740235.83000235.83
126.Karlovitz-Thurnherr Zsófia19790000234.01234.01
127.Vig Enikő196900231.900231.9
128.Günther Anita Krisztina19750000231.38231.38
129.Szabadi Katalin19880000229.42229.42
130.Kovács Tímea19730000226.93226.93
131.Szlivon Judit19760000226.93226.93
132.Keresztury Emőke19620000225.95225.95
133.Szabados Edit19840000225.63225.63
134.Siklódi Enikő196900222.9600222.96
135.Kovács Gabriella19730000219.93219.93
136.Geröly Noémi19780000219.91219.91
137.Frajna Fanni19900000213.36213.36
138.Szabó Zsuzsanna19830000213.35213.35
139.Nagy Zsuzsanna19690000212.19212.19
140.Krasser Andrea19720000210.99210.99
141.Ambruzs Genovéva199400208.7900208.79
142.Mizsei Erika198200208.6900208.69
143.Bagyin Anita19730000203.64203.64
144.Bárány Boglárka19780000199.41199.41
145.Bacsó Alexandra19900000199.39199.39
146.Paule Tímea19810000195.01195.01
147.Fancsali Éva19730000194.73194.73
148.Tóth Kinga19820000175.09175.09
149.Traxler Emília19740000174.74174.74

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 M FÉRFIAK

HELYEZÉSNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILBUDAI TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1.Andrási Ferenc1977287.68159.4239.07211.02180.211077.38
2.Gyuricza Béla1990309.91145.3226.16203.37185.811070.55
3.Hornich Tamás1979274.59148.7241.03203.98191.521059.83
4.Sulyánszki Zsolt1991278.9151.67222.87194.27169.971017.68
5.Csóka Bálint1973261.55136.14201.37183.17170.81953.05
6.Kovács Gábor1981252.74130.7200.04182.01154.84920.33
7.Horváth Csaba1980275.640240.32203.71184.25903.92
8.Nágl Tamás1982231.07132.05199.06183.5157.33903
9.Bátri Attila1971226.68120.63182.07174.1146.94850.43
10.Négyes János1979228.84124.91195.35157.97141.83848.89
11.Berla Ákos1977216.93120.11191.35166.96138.04833.39
12.Bárdos László1966205.28122.97173.54156.04149.9807.74
13.Farkas István Gergő1987268.35158.22179.42196.510802.5
14.Kabafalvi Sándor1960244.430201.91186.21156.64789.2
15.Abai Róbert1971204.73102.82171.5163.29133.26775.6
16.Sándor Péter1985224.49108.3164.59154.63118.26770.26
17.Csajági Csaba1975196.93117.25162.81153.69134.51765.19
18.Pryma Zoltán1991284.150236.77222.490743.41
19.Tóthpál Attila1980225.480195.15172.32148.99741.94
20.Rácz Sándor1973192.7106.81163.67134.69127.32725.19
21.Czakó Balázs1976195.54102.82159.38136.44125.82720
22.Nagy Balázs1986204.67101.84159.66133.91118.86718.95
23.Rácz Csaba1979201.09102.38154133.81125.58716.86
24.Balázs Attila Csaba1974233.670182.91159.61132.63708.83
25.Pintér András19750126.22203.58183168.39681.19
26.Kovács Domonkos1974312.89173.7800192.3678.97
27.Imre Zoltán1973198.93117.84192.28152.440661.5
28.Tóth Gábor1975214.89123.07182.330134.84655.12
29.Izsa Szabolcs1978287.08163.3300182.76633.17
30.Fehér Gellért1982247.520177.66202.390627.57
31.Demeter Balázs1976275148.820184.810608.63
32.Pándi Ákos19770154.01242.610198.57595.2
33.Hegedűs Péter1976207.12111.290144.41128.85591.67
34.Tóbiás Szabolcs1981197.69105.39155.42133.050591.55
35.Merk Ádám1981235.040185.79163.810584.64
36.Radovics Mihály19760153.582390184.02576.6
37.Balatoni Balázs19850111.79155.47152.34143.98563.59
38.Vlád Gábor197900203.24193.05163.94560.23
39.Tuschinger Péter19800150.01229.770162.75542.53
40.Csáthy Péter1989227.77122.05187.4900537.31
41.Lukácsi Levente198500270237.390507.39
42.Dobos Gábor197200190.39158.69156.38505.46
43.Tóth Gábor198600188.24171.11142.24501.59
44.Sáfár Norbert19880127.39199.36172.850499.6
45.Bakonyi András198900265.53232.480498.01
46.Kunya Zoltan197200258.59230.370488.96
47.Csattos László1999304.94000179.62484.56
48.Hegedűs Ferenc197900178.24157.85139.63475.72
49.Schlotter András1974288.07000183.8471.86
50.Varga István19700123.8180.090155.84459.72
51.Illyés Zoltán198000250.48204.360454.83
52.Elek Attila197700161.3152.99127.94442.23
53.Gyenis Szabolcs198100154.65148.92137.53441.1
54.Ács Béla1972273.1165.51000438.61
55.Lorántfy László1958243.250191.3900434.64
56.Polacsek Zsolt19810121.68179.610128.62429.92
57.Demeter Tamás1987254.700173.760428.46
58.Mándy Eduárd1987221.440201.4600422.9
59.Varga Krisztián19740111.68174.110131.9417.69
60.Polauf Tamás1976000228.1187.25415.36
61.Kovács Viktor1983258.81000154.31413.11
62.Bernáth Csaba19790166.16243.200409.36
63.Molnár Gábor19860113.36175.770117.87407
64.Szappanos Zoltán1992231.050170.2300401.27
65.Tolnai Balázs1988265.99134.97000400.96
66.Berkes Márton1985258.03000141.52399.55
67.Boffy Jonathan1974240.28000159.2399.48
68.Juhász Tamás1977256.78142.32000399.1
69.Németh Richárd Mátyás1988000204.23189.87394.1
70.Csepcsényi Márton19910172.260219.910392.17
71.Szudi László1963221.510156.2700377.79
72.Szappanos Norbert199200199.01170.380369.39
73.Lázár Kornél1979232.55136.29000368.83
74.Szakács Csaba198900205.30161.38366.68
75.Takács Attila19800147.56218.800366.36
76.Gyimóthy Zsolt197400190.62170.440361.07
77.Kunya Zoltán19720159.3400194.14353.48
78.Hinkel János1976223.04129.78000352.81
79.Cseh Attila19783500000350
80.Muskovics Endre1982000185.26164.38349.64
81.Verebesi László196600182.46164.510346.97
82.Simon Zoltán Lajos1954221.19119.56000340.76
83.Kiszely László197400183.190157.55340.74
84.Agócs Róbert1978000172.12162.67334.79
85.Gellért Bence1990220.52111.42000331.94
86.Németh Géza197700191.330139.29330.62
87.Veil Krisztián197900183.960145.93329.89
88.Garai István1976000179.08147.61326.69
89.Daxkobler Károly1976321.870000321.87
90.Reményi Krisztián1976000169.88148.93318.81
91.Indri József198200189.010125.47314.48
92.Pikler Zsolt20030120.75188.6100309.36
93.Mike Gergely197800187.70119.61307.31
94.Macarie Szabolcs19790123.6177.7900301.39
95.Ketykó Béla1981000162.82136.23299.04
96.Daradics Zoltán1981297.890000297.89
97.Filip Gergely19780121.57172.3500293.92
98.Kintzly Péter1984291.970000291.97
99.Szűcs Attila1967287.110000287.11
100.Laczkó Gábor1973284.740000284.74
101.Füredi Tamás1983281.860000281.86
102.Valter Róbert1980280.570000280.57
103.Szépe Balázs1986277.630000277.63
104.Buti András1983276.940000276.94
105.Sárdi Tamás1984275.170000275.17
106.Petrevszky Niko19660126.9100147.61274.52
107.Kucsera László19780125.64148.7600274.4
108.Ary Bence1971274.160000274.16
109.Oravecz Szabolcs1976273.230000273.23
110.Szűcs Attila1986272.640000272.64
111.Bottlik Bálint1973272.40000272.4
112.Bukovszki Dániel1988272.160000272.16
113.Szakmári Zsolt1992265.890000265.89
114.Korcsek Gábor19810121.1500144.02265.17
115.Busa Bence1992264.110000264.11
116.Nagy István1985261.750000261.75
117.Mácsár Gyula19742600000260
118.Szalai Ferenc1970259.120000259.12
119.Szalai László1968255.690000255.69
120.Kulcsár Zoltán1987254.580000254.58
121.Pálinkás Zoltán1971254.460000254.46
122.Hladics Róbert1975253.090000253.09
123.Mitró Attila1969252.410000252.41
124.Szilágyi Csongor1975251.70000251.7
125.Kneifel Róbert1978251.220000251.22
126.Tarjányi János1974251.220000251.22
127.Béres Attila19760111.740138.60250.34
128.Török András19800002500250
129.Csomós Gergely1986249.950000249.95
130.Müller János1964248.210000248.21
131.Peter Szigety1979000247.790247.79
132.Weingart Zoltán1965246.930000246.93
133.burdin fabrice197300244.4300244.43
134.Gusztos Attila1970241.780000241.78
135.Garamszegi Zsolt1986000240.060240.06
136.Száraz Dénes197900239.1400239.14
137.Tóth György Attila1993000238.360238.36
138.Hefter József1962235.060000235.06
139.Csikós János1973234.980000234.98
140.Bognár Zsolt1979000234.340234.34
141.Csukovics János1977234.030000234.03
142.Tóth Ákos1991000233.930233.93
143.Jaros Zsolt197100233.6800233.68
144.Kakuszi József1983232.410000232.41
145.Gindele Tibor Pál19610108.1600122.18230.34
146.Dalos Máté19970000230230
147.Pelsőczy Attila19830000230230
148.Boda Miksa2000000227.80227.8
149.Hangonyi Balázs1989226.50000226.5
150.Császár Zoltán1974226.330000226.33
151.Csomós Balázs1986225.290000225.29
152.Nikolics Márkó1997223.980000223.98
153.Michal Grestiak1989000222.080222.08
154.Turányik János1965219.710000219.71
155.Kovács László1981219.560000219.56
156.Martinák Róbert197600218.2900218.29
157.Gulyás Gergely1988217.910000217.91
158.Uzsoki László1974216.750000216.75
159.Hrustinszky Zsolt1972216.560000216.56
160.Csizmadi István1971216.220000216.22
161.Kőszegi Lajos1949216.140000216.14
162.Juhász Albert1970214.990000214.99
163.Halmai Ákos1970212.050000212.05
164.Ragályi Balázs1970096.0500113.36209.41
165.Krekó Péter198300206.700206.7
166.Gyurcsó Csaba199200205.1800205.18
167.Bazsó József1975000204.480204.48
168.Péley Domokos András1993000204.420204.42
169.zsánklód .197400204.3200204.32
170.Pósz Pál1986000204.260204.26
171.Katona Bálint19890000204.1204.1
172.Csiba Tamás1973203.440000203.44
173.Varga Miklós Balázs1988203.210000203.21
174.Teszár Richárd1969203.120000203.12
175.Vámosi Oszkár197100202.4200202.42
176.Dévai Árpád1972201.860000201.86
177.Kovács Viktor1979000201.840201.84
178.Komáromi József19740000201.47201.47
179.Nikolics Zorán19960000201.08201.08
180.Lampert Kirill1981000201.030201.03
181.Kaluczky László1974000200.460200.46
182.Madarász Ferenc19740200000200
183.Tóth Viktor0000199.76199.76
184.Márk Zoltán1977197.380000197.38
185.Nagy Gábor Attila197800196.7100196.71
186.Kaizer Bertalan1994000196.450196.45
187.Ziener Tamás1974000196.170196.17
188.Kúdó István1984000195.310195.31
189.Pongrácz Péter1986000194.750194.75
190.Szalai Endre197000194.5900194.59
191.Németh Norbert198400194.1700194.17
192.Nagy Zoltán Sándor198000193.7700193.77
193.Kormos Gyula197800193.5100193.51
194.Horváth László19820000193.34193.34
195.Marton János19750000193.23193.23
196.Kresz Péter Pál2000000191.970191.97
197.Müller Balázs19860000191.8191.8
198.Baki András1991000191.480191.48
199.Havlik András198800191.4200191.42
200.Barkóczi István197600190.5200190.52
201.Markocsan Sandor19650000189.41189.41
202.Tóth Krisztián1973000189.270189.27
203.Kovács Péter19800000187.22187.22
204.Kiss Istvan19760000187.02187.02
205.Sándor Mátyas197800186.5200186.52
206.Walter Ulrik1978094.87091.260186.13
207.Kiss Attila197600185.4700185.47
208.Szabó Tibor1977000185.340185.34
209.Berta László197200185.2600185.26
210.Bruckler Linda19830018500185
211.Sinka Tamás197900184.1800184.18
212.Görgényi Péter1976000183.570183.57
213.Mezei József1977000183.570183.57
214.Polgár Zsolt197600183.4900183.49
215.Horváth Zoltán1989000182.770182.77
216.Józsa Miklós1959000182.450182.45
217.Borkovits Gabor19720000181.89181.89
218.Reinodli Frigyes1979000181.490181.49
219.Kányási László198400180.7700180.77
220.Székelyhidi Zoltán Csaba1976000180.040180.04
221.Matók Viktor19880000179.77179.77
222.Czakó András1981000179.630179.63
223.Szabó István1974000179.630179.63
224.Nagypál Attila20000000179.59179.59
225.Fekete Balázs2001000179.510179.51
226.Szabó Ákos1976000178.110178.11
227.Magyar Tamás1970000176.640176.64
228.Takács Péter Levente198500175.7100175.71
229.Sipos Tamás1983000175.620175.62
230.Magyar-Zimmernan Nikolas19790000175.27175.27
231.Szabo Lajos1980000174.530174.53
232.Mácsik Áron1976000174.440174.44
233.Szecsődi Adrián1993000174.330174.33
234.Hegedűs Balázs19860000173.21173.21
235.Tamás Tibor19840000172.98172.98
236.Zsilka László197500172.2300172.23
237.Való Viktor19780172.07000172.07
238.Fazekas Péter19830000171.32171.32
239.Timár Péter19770000170.73170.73
240.Horváth Zoltán1970000170.420170.42
241.Pápai Gábor19840000170.25170.25
242.Molnár Csaba1972000170.140170.14
243.Kovács Zoltán1974000170.010170.01
244.Takács László1973000169.820169.82
245.Károly György1983000169.730169.73
246.Gyarmati Dávid1985000169.410169.41
247.Szenczi László1963000168.350168.35
248.Ábrahám István19760000168.34168.34
249.Bánfalvi Balázs19850000168.26168.26
250.Császi Ferenc1974000167.370167.37
251.Gyenge Péter19780000167.36167.36
252.Günther István197000167.1500167.15
253.Gaudet Thierry19610000166.95166.95
254.Borsitzky Balázs1972000166.850166.85
255.Spitl Tamás1968000166.710166.71
256.Andó János Tibor19830000166.63166.63
257.F. Kiss Zoltán1985000166.440166.44
258.Szigetközi László197400165.9400165.94
259.Ora Laszlo19760000164.25164.25
260.Kovács-Kunovits Tibor197500164.1300164.13
261.Boros Gábor Ákos19680000163.99163.99
262.Erdei András19850163.82000163.82
263.Romvári Ferenc19790000162.5162.5
264.Vrbovszki Tamás19990000161.68161.68
265.Szlaukó Róbert197900160.8900160.89
266.Kuti Zsolt1987000160.470160.47
267.Ember Ágoston1978000160.180160.18
268.Halász László19780159.73000159.73
269.Berta László19770000159.49159.49
270.Marth Krisztián19740000158.22158.22
271.Turek Csaba198200157.800157.8
272.Madarász Csaba1991000157.520157.52
273.Darula Attila1972000156.920156.92
274.Thaller János19730000155.96155.96
275.Balán Attila19840000155.51155.51
276.Molnár Gábor1976000155.060155.06
277.Papp György Vilmos1979000154.50154.5
278.Nyilas Gábor1955000154.490154.49
279.Szászvári Szabolcs19730000154.12154.12
280.Radványi Zoltán1975000153.410153.41
281.Zsigmond Csaba19750000152.19152.19
282.Gyimóthy Tamás19790000151.95151.95
283.Győrffy András19740000151.81151.81
284.Pádár István19670150.86000150.86
285.Bodonyi István19760000150.62150.62
286.Leitner Miklós198400150.5900150.59
287.Muk András19770150.24000150.24
288.Csanádi Béla19730000150.23150.23
289.Bukovecz Tibor1973000150.210150.21
290.Borbás Sándor19820000149.49149.49
291.Kovács László1979000148.820148.82
292.Beke Tamás László19820148.59000148.59
293.Vajta László1985000148.230148.23
294.Szilágyi Péter1970000148.020148.02
295.Tari Csongor19730000147.13147.13
296.Albertini Bence19760000146.73146.73
297.Grósz Ferenc1974000146.650146.65
298.Páka Balázs19840000145.97145.97
299.Kapuszta Tamás19740000145.84145.84
300.Fazekas Mihály1979000145.710145.71
301.Ferenczi Boldizsár19830000145.56145.56
302.Keszthelyi Péter19820000144.91144.91
303.Morócz József196900144.8300144.83
304.Nagy Milán1979000144.20144.2
305.Nagy Attila1985000144.160144.16
306.Görföl Zoltán19840000143.84143.84
307.Huber-Szabó Lőrinc19780143.62000143.62
308.Ambrus Balázs19800000143.36143.36
309.Boros Gábor19680142.45000142.45
310.Treuer Márton19900142.16000142.16
311.Zalai Zsolt19850141.35000141.35
312.Mézes Zoltán19780000140.61140.61
313.Magyari Csaba1976000139.320139.32
314.Nedjalkov Balázs1978000139.270139.27
315.Birnbaum Antal Zsolt198500139.0700139.07
316.Kubinyi Márton197600139.0700139.07
317.Kosán Rajmund19730000137.16137.16
318.Kovács Gábor19740000137.04137.04
319.Baksa Zoltán19790135.81000135.81
320.Fülöp Iván19700000135.3135.3
321.Szigeti Csaba19870135.21000135.21
322.Végh Pál Róbert19830134.74000134.74
323.Kőrösi Gábor197800134.4100134.41
324.Pavlik Gábor1975000134.110134.11
325.Tarjanyi Janos19740134.03000134.03
326.Nagy Sándor1974000133.670133.67
327.Galamb Sándor19780133.36000133.36
328.Baumgartner Károly19700000132.75132.75
329.Balázs Attila Gábor20020000132.63132.63
330.Villányi Lajos1946000132.450132.45
331.Krizsai János19630000132.22132.22
332.Petró Viktor19840132.03000132.03
333.Székelyhidi Zoltán19760131.73000131.73
334.Hegedüs István1962000131.490131.49
335.Szabó Sándor SzaSa19730131.15000131.15
336.Schuh Gábor19790000129.91129.91
337.Tóth Gergely19840129.65000129.65
338.Pásztor Szabolcs19870000127.89127.89
339.Srágli Attila19750125.83000125.83
340.Schidlik Zoltán19800000124.63124.63
341.Gajdoss András19820000124.52124.52
342.Tillich István19800000121.67121.67
343.Mészáros Zoltán19800120.67000120.67
344.Tőkés István19670000119.92119.92
345.Paulik Péter19650118.68000118.68
346.Ambrus József19840117.79000117.79
347.Erős Péter19760117.64000117.64
348.Fehér László István19710116.84000116.84
349.Brunner Róbert19690000116.52116.52
350.Mézes Zoltán Ferenc19780115.71000115.71
351.Szigetvári Zoltán19720113.58000113.58
352.Szabó Csaba19590112.38000112.38
353.Keykó Béla19810110.59000110.59
354.Kárász Attila19660110.06000110.06
355.Molnár András19880109.27000109.27
356.Palasics Péter19880108.66000108.66
357.Vámosi Tamás19720108.48000108.48
358.Berényi Gábor1992000107.50107.5
359.Ragályi Ákos20000106.45000106.45
360.Nemes Márk19850104.74000104.74
361.Sipos István19910104.16000104.16
362.László Csaba19620000101.33101.33
363.Hajdu Attila19770100.27000100.27
364.Várkonyi Gábor19620100.23000100.23
365.Tatár Dzsó1971089.7500089.75
366.Tóth Zoltán000078.5978.59

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 M NŐK

HELYEZÉSNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILBUDAI TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1.Börner Orsolya Mária1976238.01156.53207.86163.21173.94939.54
2.Hermann Dóra1984251.7147.01163.08143.84155.09860.72
3.Pistyur-Kocsis Ágnes1982287.790212.4163.85192.76856.8
4.Mészáros Szilvia1976293.4176.91211.78171.360853.45
5.Koleszár Katalin1977265.12170.240156184.99776.34
6.Lehoczky Nikolett1980342.520198.040217.63758.19
7.Gerlai Orsolya19780175.44214.73180.83181.15752.16
8.Csere Izabella1978247.750169.73148.75156.11722.34
9.Kabódi Erzsébet1982293.160222.11190.730706
10.Demeter Blanka19890152.9202.72169.87180.08705.58
11.Paule Tímea1981231.27137.3167.88132.640669.09
12.Nagy Zsófia19870156.88186.54153.43167.67664.53
13.Bede Annamária198700191.97208.62225.49626.07
14.Erdei Dóra1983254.37165.9190.1200610.39
15.Horpácsi Zsanett19890146.46173.29143.52143.14606.41
16.Rivó Beáta Andrea1979259.37157.72187.6300604.73
17.Wagner Veronika1969243.960188.790169.09601.84
18.Horvath Andrea1984251.76141.4200.3900593.54
19.Hujj Gabriella1985266.39162.8600162.58591.83
20.Riskó Csilla1984241.20199.670146.97587.85
21.Szabados Edit19840183.87215.93175.360575.17
22.Hidvégi Katalin19760178.860186.49200.33565.68
23.Bukovszki Kitti198900212.14159.41192.94564.49
24.Balatoni Balázs19850111.79155.47152.34143.98563.59
25.Szabó Márta19800171.452080183.29562.73
26.Jahnova Silvia197935000210.740560.74
27.Herperger Anita19810168.31200.280172.83541.42
28.Senkár Katinka198500203.44167.04157.75528.23
29.Cserni Viola199200195.27159.93165.49520.69
30.Krasser Andrea19720166.14192.86156.680515.69
31.Darabos Judit198500197.98158.45151.35507.78
32.Gébert Judit198300184.15152.64158.28495.08
33.Gerecs Ildikó19880146.31183.30157.79487.4
34.Prajczer Tímea1975302.56181000483.56
35.Várkonyi-Nickel Réka19820151.110157.55169.97478.63
36.Feigl Nikolett1985268.450202.9800471.44
37.Szakmári Imola199300168.7146.84147.06462.59
38.Balla Nikolett198400174.04139.43147.02460.49
39.Turchányi Emese1984281.42000172.48453.9
40.Pruzsinszki Krisztina19770131.56175.09136.130442.78
41.Dalnoki Ágnes1977247.53165.75000413.27
42.Sebők Lilla198600198.060214.59412.66
43.Szűcs Emese19770183.33228.6400411.97
44.Mészáros Anasztázia1983254.41155.4000409.81
45.Baják Erika19790180.69228.1200408.81
46.Karlovitz-Thurnherr Zsófia1979239.77164.12000403.89
47.László-Papp Klaudia19870130.41174.5498.430403.38
48.Zömbik Orsolya1978242.82153.84000396.66
49.Veres Andrea1983000189.61206.53396.14
50.Koncsár Andrea197500212.350180.61392.96
51.Dánél Éva1993231.14000160.8391.94
52.Koller Judit1969000189.92199.64389.57
53.Góg Emőke197400213.43174.90388.32
54.Gasparovszky Tímea1992000184.36202.88387.24
55.Balázs Tünde1973234.12150.06000384.18
56.Nagy Ágnes197800204.920178.59383.5
57.Paulisinecz Kata1982238.08136.87000374.94
58.Petró Stella199300199.9174.960374.86
59.Kertész Kata19880191.5100182.16373.67
60.Popovics Anita19730169.96200.7100370.67
61.Haraszthy Hajna197400200.180168.73368.91
62.Orbán Anna199200199.420165.17364.59
63.Tóth Zita1981000174.76186.67361.43
64.Darabos Szilvia19730152.95205.0700358.02
65.Györke Beáta19730174.7100181.64356.36
66.Bárány Boglárka197800196.71157.750354.46
67.Barka-Kis Andrea198300188.1162.130350.23
68.Szegedi Krisztina19760168.0100176.49344.5
69.Farkasdi Edina1969342.480000342.48
70.Kresz Rebeka19940170.790170.040340.83
71.Forczek Tünde197400193.48145.970339.45
72.Kelemen Anett19870149.53188.400337.92
73.Zóka-Ujhelyi Zsófia1977328.830000328.83
74.Müller Johanna1997327.580000327.58
75.Tripolszki Beáta198800179.34146.140325.49
76.Lunczer Erzsébet1983324.910000324.91
77.Németh Nóra1991324.680000324.68
78.Vig Enikő1969000157.13166.9324.03
79.Juhász Annamária198500174.330147.46321.79
80.Kamarás Krisztina197900184.44136.130320.57
81.Eipl Tamara1991317.120000317.12
82.Mészáros Mariann1986000151.77165.09316.86
83.Karagics Judit1969310.050000310.05
84.Heszler Mónika19770143.08163.9100307
85.Szekér-Somogyi Petra1982303.340000303.34
86.Szenthe Csilla1971302.140000302.14
87.Kiss Vivien1992298.30000298.3
88.Mészáros Márta1979297.840000297.84
89.IGAZ Orsolya1990295.680000295.68
90.Nagy Nikolett1993295.260000295.26
91.Szabics Erika197600153.640140.31293.95
92.Belánszky Katalin1969291.750000291.75
93.Garamvári Krisztina1971000142.27146.87289.14
94.Balogh Katalin1975283.420000283.42
95.Zömbik Zsuzsanna1977000138.83142.2281.03
96.Hódi Katalin197600144.080136.49280.57
97.Kovács Tünde Katalin19880136.370142.660279.04
98.Bognárné Rózsás Hajnal1977275.210000275.21
99.Szabó Györgyi1977275.070000275.07
100.Borda Szandra1981274.820000274.82
101.Márk Zoltánné1977270.790000270.79
102.Kőrösi-Kis Beáta19770027000270
103.Száva Kinga1987269.630000269.63
104.Sija Éva1982269.60000269.6
105.Mandics Cecilia1977000132.33135.49267.82
106.Fodor Zsuzsanna1972267.510000267.51
107.Kovács Gabriella1973262.290000262.29
108.Geröly Noémi1978261.640000261.64
109.Szetei- Andrási Ibolya1972261.490000261.49
110.Csikósné Méhesfalvi Éva1978260.930000260.93
111.Khell Fruzsina199300146.29111.010257.3
112.László Valéria1986256.970000256.97
113.Peresztegi Anita19872560000256
114.Tatar Szilvia19750123.280132.140255.42
115.Téglásy Flóra2000254.410000254.41
116.Yamak Diána Meral1987253.640000253.64
117.Horváth-Vikor Anikó1981251.550000251.55
118.Panyor Zsuzsanna1984251.010000251.01
119.Szerencsi Ildikó19850002500250
120.Szlávikné Etlinger Tímea1974249.640000249.64
121.Sanchez Melinda1980248.050000248.05
122.Borics Ildikó1977244.120000244.12
123.Ficzere Julianna1977243.670000243.67
124.Szalai Éva1967240.940000240.94
125.Kecskés Tímea1979232.320000232.32
126.Kovács Filoména19920000230230
127.Gati Gerda198400228.7500228.75
128.Benczik Anikó19860000223.2223.2
129.Szigethi Ibolya198500211.1500211.15
130.Bobák Helga19730000209.97209.97
131.Kovács Tímea197300206.4300206.43
132.Szlivon Judit197600206.4100206.41
133.Marosffy Orsolya19720000205.43205.43
134.Ábri Éva Györgyi198700204.5200204.52
135.Soltész Katalin19780000202.34202.34
136.Nagy Tünde19780200000200
137.Mátyás Brigitta19950199.17000199.17
138.Jankus-Rácz Nikoletta19790000198.46198.46
139.Papné Konczos Beáta19750000198.43198.43
140.Ujfalvi Zsóka198000197.6300197.63
141.Klem Ágnes19770000196.78196.78
142.Kovácsová Karolina199100195.8900195.89
143.Valkó Veronika1978000194.790194.79
144.Szalóki Zseni197700193.9900193.99
145.Kelemen Szilvia19710193.9000193.9
146.Viczián Gyöngyi19770000192.85192.85
147.Bagyin Anita197300192.6700192.67
148.Kovacev Danijela198600191.2100191.21
149.Nagy Szilvia19800000190.83190.83
150.Németh Emese196900190.100190.1
151.Huszár Petra197800190.0400190.04
152.Szalai Tünde197300188.4200188.42
153.Gerlai Gabriella19780000185.69185.69
154.Kárász Viktória19840185.52000185.52
155.Kalovics Judit1988000182.760182.76
156.Nagyné Szabó Szilvia1976000182.230182.23
157.Pistyur-Kocsis Ági19820181.44000181.44
158.Balog Anna19900181.38000181.38
159.Újfalvy Erzsébet19800000177.99177.99
160.Fűrész Edit19810000177.22177.22
161.Kovács-Kunovits Kinga198100176.9800176.98
162.P?sztor Zsuzsi19760176.85000176.85
163.Forgács Rita19730000176.71176.71
164.Forgacs Rita19730176.56000176.56
165.Sólyom Krisztina197800176.1100176.11
166.Cser Zsófia19840000175.98175.98
167.Petrevszky Andrea19720000175.9175.9
168.Molnár Szandra1989000175.670175.67
169.Aranyosi Mónika1985000174.70174.7
170.Salamon Alexandra19780171.7000171.7
171.Kovács Viktória19780000171.66171.66
172.Balázs Eszter Petra19820000171.02171.02
173.Garamvári Krisztina00170.3200170.32
174.Szarka Szilvia200500170.0600170.06
175.Balázs Mária19900000169.29169.29
176.Fehér Andrea19780000168.76168.76
177.Kovács Enikő197100168.4900168.49
178.Friedman Koma Szilvia19780168.15000168.15
179.Tajtiné Varga Judit19790167.77000167.77
180.Kövesdi Krisztina19730000166.75166.75
181.Borbandi Hajnalka1974000165.660165.66
182.Halasi Ivett1979000165.510165.51
183.Czukovács Anett19840165.46000165.46
184.Wellner-Mező Melinda19800165.36000165.36
185.Ortiz Suarez Mária19650000165.3165.3
186.Feuerstahler Éva19840165.2000165.2
187.Szetei-Andrási Ibolya19720000164.85164.85
188.Radványi Melinda1980000164.020164.02
189.Papp Enikő19810163.74000163.74
190.Dunai-Láng Anita19780000162.75162.75
191.Darabos Judt19850162.06000162.06
192.Darula-Seres Szilvia1980000161.960161.96
193.Szente Renáta197300161.400161.4
194.Szőke Dóra19880161.34000161.34
195.Jósvai Júlia Katalin19840161.29000161.29
196.Gerencsér-Fogarasi Zsuzsa19760000160.72160.72
197.Csortos Katalin19810000160.68160.68
198.Tóka Krisztina1984000160.540160.54
199.Csomor Tamara19670000158.77158.77
200.Mazura Katalin197100158.3800158.38
201.Traxler Emilia197400158.0900158.09
202.Auguszt Brigi19790000157.91157.91
203.Kovácsová Karolína19910156.46000156.46
204.Szabó Zsuzsanna19830154.45000154.45
205.Papp Erzsebet19870000153.67153.67
206.Tóth Bettina19870000153.67153.67
207.Máté-Horváth Nóra19870000153.61153.61
208.Tézsla Kata198500153.5100153.51
209.Lőrinczy Judit1982000153.250153.25
210.Török Rita19860153.13000153.13
211.Kovács Zita19720000153.09153.09
212.Szabovik Szilvia19770000152.93152.93
213.Szabovikne Szuromi Zsuzsanna19570000152.91152.91
214.Szauterné Horváth Ildikó19840152.82000152.82
215.Kovács Piroska Ágnes198600152.7300152.73
216.Szabó Krisztina1991000152.710152.71
217.Nagy Mónika19880152.09000152.09
218.Mizsei Erika19820000149.57149.57
219.Kovács Anikó Zsófia19880149.31000149.31
220.Bokodi Nóra19720149.02000149.02
221.Fenyősi Zsuzsanna1996000148.910148.91
222.Kalkó Ildikó19780148.33000148.33
223.Némethné Hamza Katalin19790000147.81147.81
224.Kőszegi Roberta19780147.64000147.64
225.Makranczi Balázs19830000147.23147.23
226.László -Papp Klaudia19870000147147
227.Vavra Viktória19830000145.3145.3
228.Kozma Anna19880000145.2145.2
229.Karlovitz Kinga19740145.05000145.05
230.Rázga Jutka19590144.41000144.41
231.Mauks Viktória19750144.37000144.37
232.Szabó Csabáné Erika19590144.12000144.12
233.Szakmári Imola Anna19930144.1000144.1
234.Günther Anita Krisztina1975000143.890143.89
235.Siklódi Enikő19690000143.59143.59
236.Horváth Beáta19930143000143
237.Árgyelán Eszter19820000142.98142.98
238.Szanka Eszter19840000141.12141.12
239.Domjan Dora19580140.92000140.92
240.Biró Csilla Karina19880000140.25140.25
241.Radnóti Judit19680000139.05139.05
242.Józó Katalin19870000138.52138.52
243.Kis-Kovács Luca19870000136.1136.1
244.Setény Klára19850135.41000135.41
245.Pikler Szilvia19930135.38000135.38
246.Horváth Ivetta19740135.22000135.22
247.Bálits Éva19660132.67000132.67
248.Domján Dóra19580000131.47131.47
249.Fancsali Éva19730131.16000131.16
250.Nagy Beáta19790130.83000130.83
251.Kósáné Farkas Csilla19730130.09000130.09
252.Traxler Emília19740129.59000129.59
253.Gál Ildikó1981000121.480121.48
254.Stefán Zsanett19880120.72000120.72
255.Emília Traxler1974000117.680117.68
256.Muk-Hammerliedl Andrea19760107.46000107.46
257.Laszlo Valéria1986000000

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 S FÉRFIAK

HELYEZÉSNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILBUDAI TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1.Molnár Máté1990145.810148.341000394.14
2.Borbély Tamás1976119.272.66130.89065.67388.42
3.Csepcsényi Márton19911500150080380
4.Boros Zsombor2005065.43125.3874.3757.87323.05
5.Tóth Benedek1993072.22146.6793.570312.46
6.Farkas Ádám1987053.57102.7468.6254.16279.09
7.Boros Gábor1968134.410121.400255.81
8.Várkonyi Gábor1962106.25098.73050.48255.46
9.Balázs Attila Gábor200200119.1480.350199.49
10.Szabó Zsolt1975042.585.1955.130182.82
11.Végh Benjámin2000102.410068.370170.78
12.Donka Attila1978147.390000147.39
13.Komlósi Roland1992048.3198.300146.62
14.Pikler Zsolt2003141.020000141.02
15.Kovács Norbert19740093.83046.25140.08
16.Horváth Bálint198100139.1800139.18
17.Huber-Szabó Lőrinc1978125.980000125.98
18.Gulyas Leonard19820012500125
19.Makoviczki András199000119.300119.3
20.Sáfár Norbert1988118.850000118.85
21.Tóth Bence1977116.80000116.8
22.Molnár István199000113.4400113.44
23.Lukács Áron199100108.8300108.83
24.Gáspár Dávid2000107.530000107.53
25.Turek Csaba1982106.40000106.4
26.Sarusi Dániel199000106.1200106.12
27.Kalmár Levente199100106.0900106.09
28.Simics János200100102.8800102.88
29.Tatár Bátor200300100.0300100.03
30.Walter Ulrik197890.9000090.9
31.Tillich István19800089.630089.63
32.Király Tamás197400088.58088.58
33.Paulisinecz Kata19820085.490085.49
34.Veszelka Gergely199500083.04083.04
35.Fábián Márk199000081.12081.12
36.Pataki Gábor196700080.6080.6
37.Kmetti Oszkár197408000080
38.Magyar Tamas1980000079.1379.13
39.Komjáti Bálint1984077.9400077.94
40.Komjáti Bálint1970000074.6274.62
41.Való Viktor1978000072.9172.91
42.Holczer Dávid200700072.66072.66
43.Hock Gábor197600071.21071.21
44.Matók Viktor1988071.2100071.21
45.Izsó Richárd199300071.02071.02
46.Rostás Tamás197800070.08070.08
47.Kis-Vörös Szabolcs198500069.84069.84
48.Vlád Gábor1979068.3900068.39
49.Varga Krisztián197400067.52067.52
50.Szita Ádám1990067.1400067.14
51.Ambrus Balázs198000065.83065.83
52.Tóth Attila197500064.94064.94
53.Kása Szabolcs198300061.61061.61
54.Kresz Péter Pál2000059.9900059.99
55.Balázs Istvan198800057.68057.68
56.Treuer Márton1990000056.8156.81
57.Holczer Dávid2005000055.2255.22
58.Holczer Péter1972000055.1955.19
59.Gulyás Zoltán197400052.83052.83
60.Haáz Csaba1986000052.7152.71
61.Garamvári Bálint2005051.2400051.24
62.Hűvös Krisztián1972050.8900050.89
63.Pető Ákos1982000050.2850.28
64.Polgár Miklós1978048.6200048.62
65.Thirring Gusztáv2005048.5600048.56
66.Gajdoss Gábor1974000048.4248.42
67.Gajdoss Zsombor2002000047.5547.55
68.Balázs István György1988046.5500046.55
69.Tóth Zoltán00043.3043.3
70.Gajdoss Sebestyén2002000041.6141.61
71.Szlaukó Róbert1979000027.0727.07

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2016 S NŐK

HELYEZÉSNÉVSZÜLETÉSI ÉVBÖRZSÖNY TRAILGERECSE TRAILMÁTRA TRAILMECSEK TRAILBUDAI TRAILÖSSZ PONTSZÁM
1.Kertész Kata1988139.490136.3294.940370.75
2.Boros-Vágvölgyi Zsófia1979059.39111.1176.3361.42308.26
3.Kalmár Alexandra1987056.47102.772.6261.2292.98
4.Csizmadiné Ales Bernadett1978051.0692.0169.3852.78265.23
5.Horváth Beáta199300116.7984.0259.44260.25
6.Soltész Adrien197600109.4275.9666.68252.06
7.Szabó Hanna2004063.9598.384.150246.4
8.Várkonyi-Nickel Réka1982116.330105.0300221.36
9.Molnár Petra199000116.8581.550198.4
10.Pataki Virág Lara200200010080180
11.Vig Enikő1969119.3660.09000179.45
12.Mészáros Mariann1986060.97109.600170.57
13.Kreszné Lakatos Réka1973075.2087.120162.32
14.Szikszai Melinda198100102.28054.66156.94
15.Peténé Bruszt Krisztina197399.7855.75000155.54
16.Németh Sarolta19801500000150
17.Sulyok Enikő19950015000150
18.Szabó Csilla19801500000150
19.Boros Szonja200500083.1260.64143.75
20.Papp Enikő1981137.140000137.14
21.Bérci Zsófia1986134.710000134.71
22.Gerlai Orsolya1978129.150000129.15
23.Gőgös Eszter1988128.460000128.46
24.Szabovik Szilvia197700126.5400126.54
25.Lugosi Melinda1975056.03068.710124.74
26.Fűrész Edit198100122.7700122.77
27.Végh Bíborka2006122.20000122.2
28.Horpácsi Zsanett1989117.540000117.54
29.Józó Katalin198700111.8700111.87
30.Szetei-Andrási Ibolya197200110.7400110.74
31.Zsiga Bernadett198900108.7100108.71
32.Mazura Katalin1971054.790052.61107.41
33.Molnár Judit106.60000106.6
34.László-Papp Klaudia1987105.90000105.9
35.Hamvai Kinga199000104.8200104.82
36.Nádasdi Réka199000104.6100104.61
37.Nagy Zsofia1987103.30000103.3
38.Pikler Szilvia199300102.5200102.52
39.Németh Emese1969101.210000101.21
40.Domjan Dora1958100.20000100.2
41.Szabó-Kopjár Ildikó198300097.78097.78
42.Traxler Emília197493.22000093.22
43.Hock Andrea197200092.9092.9
44.Kocsi Olga19870092.090092.09
45.Nyitrai Ágnes198400086.18086.18
46.Muk-Hammerliedl Andrea197682.81000082.81
47.Szabó Krisztina198008000080
48.Tam Gabriella196700075.76075.76
49.Kása-Csibi Lívia198400075.63075.63
50.Soponyai Annamária197800074.1074.1
51.Bella Manuela198800073.2073.2
52.Vári Erika1975073.1700073.17
53.Székely Szilvia1969000072.9972.99
54.Bukovecz Anett197700072.8072.8
55.Pándiné Buzai Melinda1982072.3600072.36
56.Regele Barbara1980000070.9670.96
57.Boros Mariann1981000070.670.6
58.Friedman-Koma Szilvia1978000069.7469.74
59.Bányai Bernadett1981069.7200069.72
60.Szabó Gréta200600069.21069.21
61.Kálfári Dóra200400068.66068.66
62.Hársfalvi Vivien198300068.5068.5
63.Gyurján Andi198600065.2065.2
64.Tőkésné Gartner Éva1968000063.6963.69
65.Kresz Dorka1998000063.1563.15
66.Csovari Agnes1984000061.6561.65
67.Zöldi-Szabó Éva1972000060.2660.26
68.Körmendi Adrienn2003060.0400060.04
69.Nagy Csilla1970000060.0260.02
70.Vadnai Mária1981000059.9159.91
71.Felszeghy Lujza2002000059.8159.81
72.Brunner Sarolt2003000059.7659.76
73.Gyenis Szilvia198000058.44058.44
74.Losonczi Bogi1986000058.4158.41
75.Rajnai Anna1987057.6100057.61
76.Tóth Szilvia1989000057.0757.07
77.Zongor Kinga1993056.0700056.07
78.Csanádi Anikó1974000055.3455.34
79.Garamvári Krisztina1971054.7500054.75
80.Szabó Kata1986054.4100054.41
81.Maráz Nóra1989000053.7653.76
82.Skoumal Ágnes1987053.7100053.71
83.Halmai Anna200400005353
84.Halmainé Varényi Mária1972000052.852.8
85.Szabó Gréta2005052.4100052.41
86.Csikós Aliz2008052.0800052.08
87.Csikósné Méhesfalvi Éva1978052.0400052.04
88.Lakinger Mirjam1975000051.7951.79
89.Péteri Dóra Andrea1975051.500051.5
90.Bánki Erzsébet1979051.0300051.03
91.Friedl Bernadett1978000050.6150.61
92.Halász Tímea1975000049.6749.67
93.Nagy Krisztina1969000049.5249.52
94.Sárközi Tünde1971000049.3649.36
95.Havasi Andrea Mónika1978044.2300044.23
96.Sivák Mónika19740040.910040.91