2018 Trails sorozat összesített eredmények

2018 Trails sorozat összesített eredmények

A 2018-as Nyúlcipőbolt Trails sorozat eredményeit már böngészhetitek.

A 2019-es Nyúlcipőbolt Trails versenyeiről és pontszámításról itt olvashattok. 

A 2019-es Nyúlcipőbolt Trails sorozat 4 futamból áll.

 

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 L NŐK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
PánczélDiána1981426.4282.99323.33304.841337.56
CsikAdrienn1987366.36308.65340.83286.881302.72
PanyorKrisztina1979500334.29380.921215.21
Szetei-AndrásiIbolya1972359.85263.14305.74275.091203.82
CsikNikolett1984366.32249.68287.85286.831190.68
GábrielNikolett1979358.62267.31286.86268.621181.41
DobóKatalin1972437.43357.82361.381156.63
AdorjánKornélia1976396.79315.98286.1998.87
BakosRózsa1970350.82260.14307.41918.37
MátyásZsuzsa1988355.15286.99270.88913.02
Halmainé VarenyiMaria1972352.94238.21281.22872.37
VándorNóra1975483.43375.37858.8
HegedüsPanna1994486.54342.21828.75
DióssyTímea1981462.52314.34776.86
MagErika1983471.29286.69757.98
CsekeLilla1983350385.38735.38
NagyTünde1978333.11400733.11
LángAnita1978396.36307.66704.02
Arzt-PintérAnna1979392.75293.27686.02
Marosi-TokajiOrsolya1987362.55291.24653.79
WetterhánAnna1984298.98334.31633.29
KaragicsJudit1969295.44331.85627.29
Várkonyi-NickelRéka1982334.17278.2612.37
KovácsNóra1975359.27249.31608.58
BérciZsófia1986298.32306.32604.64
SzéllAndrea1969344.75259.07603.82
SzékelySzilvia1969364.35238.38602.73
SzűcsBrigitta1977294.83303.72598.55
VárszegiAdél1979368.56220.79589.35
BónéAlexandra1988330.78254.95585.73
SomoskőiAlexandra1974268298.72566.72
KissErika1967261.04301.77562.81
KatonaÉva1983265.28264.78530.06
SzászEszter1976240.32277.57517.89
SarlóEmese1976497.26497.26
BárányBoglárka1978218.47262.48480.95
Répássy-SzabóEnikő1971464.6464.6
VargaOrsolya1989459.22459.22
GyurcsóAndrea1983454.84454.84
MichtiovEmese1978451.26451.26
HardaVivien1993449.46449.46
VargaSzilvia1974448.75448.75
SzunyogKrisztina1979447.62447.62
PolyacskóOrsi1974447.13447.13
ÁbriÉva1987432.61432.61
GerlaiOrsolya1978421.79421.79
KelemenAnett1987409.25409.25
LaczkóÁgnes1990407.93407.93
KuruncziAnita1978405.76405.76
Géróné MolnárValéria1975404.67404.67
NagyTünde1978400400
NémethNóra1991400400
KodzsagogovZsaklin1990398.33398.33
LászlóVeronika1989389.73389.73
BarczaRózsa1989382.58382.58
VándorNóra1975375.37375.37
SzölgyénRéka1991366.25366.25
KlugDóra1979365.24365.24
AlföldiViktória1984364.03364.03
JávorHajnalka1971362.61362.61
RadnayEszter1975359.84359.84
SzabóAnita1981358.29358.29
SzerémiAnita1982355.82355.82
HodasErzsébet Katalin1975354.17354.17
DióssyTimea1981347.6347.6
NagyRita1976339.71339.71
Pápayné SárCecília1964339.05339.05
NagySzilvia1980335.63335.63
VarjaskériViola1977335.28335.28
WetterhánAnna1984334.31334.31
SzunyogKriszta1979333.73333.73
KaragicsJudit1969331.85331.85
Szekér-SomogyiPetra1982328.85328.85
Gaál-FarkasMelinda1980327.58327.58
Turcziné SoósÉva1980325.79325.79
KesziKrisztina1972325.75325.75
KiszelyÉva1975322.63322.63
ImreAlexandra1990321.42321.42
RádujSzonja1981321.35321.35
VéghKatalin1976315.96315.96
KovácsNóra1988313.73313.73
BalogKatalin1975313.32313.32
EiplTamara1991313313
PappGabriella1982311.34311.34
CsákváriLaura1997309.24309.24
BakosRózsa1970307.41307.41
KasellákAndrea1974304.35304.35
SzűcsBrigitta1977303.72303.72
Evetovics-BallaHajnalka1983303.37303.37
FülkornAndrea1963301.76301.76
SomoskőiAlexandra1974298.72298.72
SzékelyRéka1989294.01294.01
PolyacskóOrsolya1974291.52291.52
ForgácsRita1973291.16291.16
VarenyiMaria1972290.46290.46
BaranyaiDóra1977286.04286.04
Sanchez-JankóMelinda1980285.43285.43
LőrinczyJudit1982284.54284.54
WehnerViktória1973283.39283.39
Halmainé VarenyiMaria1972281.22281.22
SzalaiTünde1973281.11281.11
Homorné MeggyesIldikó1967280.28280.28
RézEszter1990280.16280.16
SzászEszter1976277.57277.57
VácziVirág1988277.03277.03
KovácsMónika1975276.86276.86
BenesBeata1976276.59276.59
KovácsDóra1970275.41275.41
KovácsEszter1978274.45274.45
GerleiErika1967270.51270.51
KanabéEmese1982267.12267.12
HellebrandÁgnes1980267.06267.06
TóthLuca Ilona1988266.43266.43
KatonaÉva1983264.78264.78
FehérAndrea1978263.59263.59
VargaIldikó1988263.31263.31
SomoskőiBarbara1980262.7262.7
FöldiZsuzsanna1976261.42261.42
SzászIrma1983261.36261.36
HallerOrsolya1972260.68260.68
HorváthBeáta1993259.74259.74
SzéllAndrea1969259.07259.07
MiskolcziMelinda1988256.22256.22
SrajberOrsolya1997253.63253.63
GazdagMária1965252.73252.73
BenesBeáta1976251.55251.55
KoncsárAndrea1975250.66250.66
Kovácsné WBoglárka1981247.8247.8
SzekelyTimea1979247.79247.79
KissPiroska1970246.72246.72
BálitsÉva1966235.29235.29
PatakiBoglárka1977227.35227.35
BátoriKrisztina1980220.07220.07
TraxlerEmília1974204.2204.2

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 L FÉRFIAK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
FodorLászló1971415,07319,24358,62350,591443,51
DancsBoldizsár1991362,94308,16290,88364,771326,76
CsurjaGábor1978335,88283,51319,15335,191273,73
GyebnárSzabolcs1982380,68273,67307,55304,301266,20
TraxlerZsolt1981362,30262,60299,39315,111239,40
DarabosPéter1978365,09286,15212,62282,291146,15
ErdődiIstván1990349,01238,03272,25284,911144,19
WeinerDávid1983309,35255,83273,22270,491108,89
MatlákTamás1961313,32240,67250,25288,001092,24
FeketeAndrás1976307,18254,56256,09264,201082,04
KisTamás1991312,51245,10254,23270,041081,88
SzárazDénes1979395,25320,05353,421068,72
LorántfyLászló1958310,53231,72261,39264,651068,29
GrószTamás1973290,99240,58267,24257,461056,28
EckermannMiklós Márk1979276,42260,58267,81224,161028,97
RáczAndrás1984313,85229,71248,39234,061026,01
AlbertiniBence1976393,84305,04326,231025,11
BíróBalázs1979372,19299,73341,781013,70
PiklerTamás1976291,79196,32229,56281,35999,02
GecsőGergely1987342,98294,01321,76958,75
ÓcsaiSándor1983372,76274,27306,64953,67
CsótóMihály1979261,45213,83216,10210,60901,98
LévaiPéter1967370,44272,25258,38901,07
IhászAttila1974342,81276,71274,57894,09
BedaSzabolcs1977500,00389,06889,06
VálentSándor1972342,28249,46292,51884,25
HalmaiÁkos1970266,38202,56197,43208,17874,54
SzánthóBéla Ede1977317,14284,97257,50859,61
KormosKrisztián1982451,01374,38825,38
KotsisGábor1975285,82277,05258,94821,81
SzécsiTamás1988319,04239,67256,19814,90
KöltőBalázs1978285,88232,73295,96814,58
SalátaZsolt1973285,94265,25262,08813,27
AbaiRóbert1971286,00250,11267,94804,05
BerkesMárton1985260,84265,55264,86791,25
PetrovIván1970443,99338,04782,03
HajtmanAndrás1976425,56347,65773,21
MajorGyula1978274,11225,55266,34766,00
RidiraJean-Stéphane1975429,32319,34748,67
NagyAdrián1981434,10290,07724,17
BertaLászló1972221,98241,55251,32714,85
VládGábor1979403,37310,12713,48
NikolicsMárkó1997378,11325,87703,98
KollárAndrás1979374,58327,51702,09
SzakmáriZsolt1992381,20316,64697,85
Kalmár-NagyLászló1974328,76356,21684,97
SkenderovicAlfred1978367,78313,08680,86
HegedűsÁkos1977371,96304,29676,25
TóthLászló Ákos1974363,61308,44672,05
OszaczkiGéza1979343,64324,25667,88
MocsárLászló1973261,62196,26206,37664,24
HornichTamás1979356,17305,30661,47
BorkovitsGábor1972363,65285,27648,92
AryBenedek1971301,69324,98626,68
KuruncziNándor1965329,50290,04619,55
KovácsGábor1981345,44266,47611,91
PethőLászló1970328,57269,86598,43
FejesImre1974329,25260,42589,67
UrvölgyiBalázs1971327,19250,17577,36
SzabóAttila1986312,21252,49564,70
VargaZoltán1988290,86273,28564,14
BorsosGábor1981295,09267,13562,22
HollósiDániel1983295,32260,00555,33
VinczeElemér1977304,57242,95547,52
FarkasÁdám1987285,80254,17539,97
PappGyörgy Vilmos1979271,18261,57532,75
OzgucOnur1982314,89216,88531,77
MedgyaszaiLászló1966262,24261,33523,57
BánAttila1972275,55247,44523,00
KálmánIstván1967257,65264,85522,50
ÁbrahámIstván1976239,13275,44514,57
PappGergely1986298,35211,38509,73
MáyerCsaba1967236,37273,33509,70
LutzIstván1984234,30268,06502,35
BallaSándor1973240,77260,50501,26
JuhászRóbert1976233,75265,84499,59
AllagaTamás1991498,69498,69
SpongaJózsef1989256,58241,48498,06
RudolfAntal1970260,36233,57493,93
AlmásAttila1971241,03251,28492,31
WindischGergely1982250,63241,25491,88
BaloghAndrás1980241,23246,40487,62
TürkösiOttó1969261,18225,53486,71
CsomorTamás1971229,90254,14484,04
Bokodi-OláhGergely1980217,58265,05482,63
SrancsikTamás1982262,75207,45470,20
VargaGyőző1974264,74203,57468,31
BogdánTamás1984205,44260,83466,27
BaánViktor1987219,33244,95464,28
NagyGyörgy1973461,42461,42
PintérFerenc1970456,17456,17
OrbánIstván1965218,37231,32449,69
HegyesiLászló1989226,52223,12449,64
KocsisJózsef1993435,95435,95
VargaZsolt1985421,03421,03
SárdiTamás1984410,06410,06
KovácsIstván1983408,76408,76
CsuthTamás1992404,19404,19
SipiczkiCsaba1983400,00400,00
ZenyikRóbert1973400,00400,00
CzeglédiÁdám1981398,26398,26
MancherIstván1984185,52211,71397,23
HangyaBalázs1980392,33392,33
LesiZoltan1977385,45385,45
SzélesZoltán1968385,37385,37
HámoryAndrás1963383,40383,40
TamásKrisztián1976376,11376,11
KelemenSzilárd1974375,36375,36
BaloghPéter1982187,09180,62367,71
KovácsJózsef1978367,22367,22
FülekiBalázs1980364,78364,78
SzmetanaBalázs1988363,84363,84
RumszauerTamas1986359,50359,50
KaholicsIstvan1978359,46359,46
LorinczDaniel1988356,74356,74
EngelbrechtZoltán1977356,17356,17
GyőrfiAndrás1987351,53351,53
Zóka-UjhelyiZoltán1978350,00350,00
SagáthLevente1986349,76349,76
BényiJózsef1982347,60347,60
NémethPéter1969343,35343,35
HummelGyula1975341,56341,56
ValóViktor1978339,19339,19
JágerPéter1989338,49338,49
HorváthLászló1982338,31338,31
SzabóGábor1976338,24338,24
Csomai-KürtössyRoland Norbert1987336,89336,89
SziZsolt1975336,51336,51
ProbsztErik1981334,40334,40
TörekySándor1967332,78332,78
KovacsAkos1989331,67331,67
TimárPéter1977330,96330,96
KovácsLászló Zsolt1966329,49329,49
BánfalviBalázs1985329,37329,37
BurdinFabrice1973325,90325,90
GyurcsóCsaba1992324,15324,15
MocsáriSándor1955323,57323,57
BognárRóbert1969323,12323,12
KassaiZoltán1970321,47321,47
KrasznaiGábor1974320,45320,45
PappAntal1971318,82318,82
BálintAndrás1991318,46318,46
Szántó MátéRuben1991318,20318,20
SzászKrisztián1973318,11318,11
LovasJános1971317,96317,96
BarthaBotond Zsolt1980317,16317,16
TakácsZsolt1978316,54316,54
MészárosGergely1978315,99315,99
PappTibor1968315,97315,97
LembacherViktor1989315,92315,92
RemportBalazs1983315,55315,55
BótaBarnabás1976314,61314,61
KisidaGábor1972313,96313,96
MaczkóMiklós1991313,80313,80
HajduskaBalázs1975313,14313,14
PálinkóIstván1990312,08312,08
DanRóbert1983309,38309,38
OcsaiSandor1983309,26309,26
CsákyLászló1974308,77308,77
DolezsaiGergő1975308,22308,22
OttingerIstván1974307,42307,42
PappÁkos1967306,34306,34
HegyhátiMáté1986305,29305,29
EvetovicsMilán1980305,11305,11
BiróTamás1969304,90304,90
MelicherMárton1993303,13303,13
KrisztinNorbert1989302,76302,76
AntalPéter1968301,25301,25
SzépEduárd1979300,76300,76
KremliczaLevente1991300,50300,50
RottlerZoltán1975300,46300,46
Sárai-SzabóTamás1995300,09300,09
kuczkóRóbert1978299,95299,95
KunyaGábor1978299,83299,83
KelemenAttila1971299,63299,63
JánszkiDániel1984299,41299,41
SzilágyiJános1970299,09299,09
BalázsZoltán1982298,63298,63
Mark-NagyJanos1971297,99297,99
SimonLászló1973297,86297,86
JÁNOWSZKYZOLTÁN1980297,22297,22
SzabóLajos1985296,90296,90
NyakóÁron1990293,90293,90
BaksaZoltán1979293,81293,81
VargaAndrás1974293,34293,34
BodaFerenc1968292,55292,55
BökönyiGábor1981291,84291,84
ReszAndrás1977291,68291,68
EgyháziCsanád1982291,02291,02
VinczeTamás László1992290,60290,60
BoborTibor1971289,99289,99
LángDániel1986289,21289,21
PokrovenszkiPéter1975288,43288,43
KissJános1985286,41286,41
HarczMáté1986286,39286,39
SiposBarnabás1978285,13285,13
KompaszTibor1967283,76283,76
RemportBalázs1983282,85282,85
LőrinczyAndrás1984282,72282,72
IspánZsolt1977282,71282,71
LókiPéter1982282,18282,18
ZalotaiNorbert1976280,96280,96
HorthyKrisztián1976280,48280,48
FürediSándor1970278,66278,66
HefterJózsef1962278,12278,12
SzabóAndrás1967278,07278,07
LázárKornél1979277,32277,32
GyörfiMáté1984276,55276,55
DaniAndrás1969276,32276,32
HajnalLászló1975276,09276,09
AlmásAttil1971274,61274,61
PáliJános1975274,40274,40
SzálkaGáspár1976274,37274,37
DévaiÁrpád1972274,27274,27
GyuriczaIstvan1980273,76273,76
TarjányiJános1974273,68273,68
BerkóZoltán1978273,63273,63
TóthDániel1989273,59273,59
SzaniszlóMáté1988273,28273,28
VasasLevente1981272,84272,84
PuskásRóbert1983272,14272,14
LászlóSimon1973271,91271,91
CsásziFerenc1974271,67271,67
PelsőcziGábor1981271,22271,22
KeresztesCsaba1979270,64270,64
IllésGábor1976270,09270,09
PozderkaAttila1978269,97269,97
PszotaAttila1979269,46269,46
LukácsSándor1975269,46269,46
ZsöllérAntal1971269,20269,20
HorváthÁkos1980268,93268,93
KurtineczLevente1976268,28268,28
Verseghi-NagyMiklós1967267,17267,17
OraveczSzabolcs1976266,79266,79
PuskásFerenc1978266,50266,50
FülekiRóbert1978265,83265,83
SzabóIstván1974262,97262,97
RaffaiLénárd1988260,83260,83
SzednárRoland1991260,16260,16
KovátsNorbert1983257,07257,07
CsizmadiIstván1971256,86256,86
BertaLaszlo1972256,46256,46
KovácsGergely1978256,00256,00
Csomor TamasCsomor1971255,71255,71
KisPéter1974255,70255,70
TímárPéter1977255,69255,69
VárallyayÁkos1978255,37255,37
BartókLevente Szabolcs1987255,37255,37
HavlikAndrás1988255,28255,28
BakaTibor1972255,26255,26
CsákváriAndrás1969254,90254,90
CsanádiBéla1973254,81254,81
MihalkaGergely1979253,96253,96
AlmásiIstván1976253,94253,94
BorenichGábor1967253,71253,71
FeketeLevente1969252,97252,97
FarkasTamás1968252,36252,36
OláhZsolt1974251,41251,41
KerezsiLajos1978251,35251,35
SchreinerBalázs1984250,58250,58
SzabadosKároly1970250,17250,17
NivotFabrice1979249,61249,61
KissTamás1983248,99248,99
TóthBalázs1979247,26247,26
ZöldesiRichárd1974247,21247,21
PatyiJános1974247,15247,15
MoróczJózsef1969246,54246,54
HoppálAndrás1991245,13245,13
MorvayGábor1972244,41244,41
CsitiBence1993244,23244,23
TalabérLászló1990244,08244,08
PappKornél1977243,92243,92
KőrösiKoppány1971243,74243,74
VargaIstván1978243,30243,30
Kovács-KunovitsTibor1975242,79242,79
KovácsBéla1979242,02242,02
HinkelJános1976240,31240,31
SzudiLászló1963240,26240,26
GyarmatiGábor1976239,31239,31
DálnokiIstván1980238,91238,91
TariCsongor1973237,15237,15
KollerKálmán1980236,86236,86
LászlóVirág1974236,41236,41
BorosZoltán1982236,02236,02
SzabóPéter1976235,84235,84
VasákBenedek1971234,49234,49
VerebélyiRoland1976234,49234,49
VirágLászló1974234,09234,09
CservákIstván1970233,34233,34
BédaSándor1969233,33233,33
BónaDániel1988231,59231,59
AgócsRóbert1978231,09231,09
BogosIstván1976230,61230,61
RohoskaLajos1958228,30228,30
SzalaiFerenc1970228,24228,24
KerényiKristóf1976227,97227,97
CsikósJános1973226,10226,10
HaypálBalázs1968225,37225,37
NagyAndrás1979224,73224,73
LapisZoltán1983224,10224,10
AbaiRobert1971222,22222,22
CserbikJános1973221,46221,46
VárszegiAdél1979220,79220,79
SzklenárikPéter1988216,46216,46
HermannSzabolcs1972215,86215,86
LukácsÁdám1983215,14215,14
HorváthGergő1990214,05214,05
OsváthAttila1982212,09212,09
ZsigmondCsaba1975209,44209,44
SomogyiBalázs1976208,61208,61
PetőváriAttila1982203,97203,97
SomoskőiLászló1963200,01200,01
VirányiGergely1978199,35199,35
BarnaSzabolcs1969187,06187,06
FehérIstván Csaba1972185,49185,49

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 M NŐK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
SzőkeCecília1978332.09218.26270228.621048.97
FűrészEdit1981297.14216.92248.21222.7984.97
KarszaAndrea1986274.84196.76214.33206.23892.16
GyulaiSzilvia1978262.25186.78208.11203.79860.93
BauerZsuzsi1975256.36182.18206.35209.03853.92
Szilasné JósvaiJúlia Katalin1984256.88174.62207.51198.34837.35
ValkóVeronika1978316.8251.46231.87800.13
BedeAnnamária1987322.29206.16267.04795.49
MészárosMariann1986233.72177.05195.02184.35790.14
RizóBoglárka1989238.58172189.84185.93786.35
SiketAndrea1981243.68153.6191.16181769.44
BelánszkyKatalin1969228.07150.76193.98170.72743.53
SzűcsGabriella1989292.75203.09235.53731.37
MagyariZsanett1976286.22208.25221.05715.52
GálKatalin1980260.85218.97195.21675.03
JazkovaMarina1972196.82224.42200.83622.07
KovácsMónika1975255.27172.69187.59615.55
SoukupÁgnes1989333.35269.92603.27
KissAnita1979230.19183.65169.2583.04
FontányiOrsolya1988217.35162.27201.21580.83
SzerbBoglárka1993316.11250566.11
CsortosKatalin1981174.62204.29185.19564.1
KissOrsolya1982244.55147.73170.6562.88
KovácsováKarolína1991226.54150.26179.94556.74
HarangozóRéka1987164.84187.89199.99552.72
RadicsLaura1980189.68151.8170.47511.95
KoósDiána1988260.66243.26503.92
RézEszter1990261.09226.67487.76
ZömbikZsuzsanna1977137.64166.91177.56482.11
BérciZsófia1986264.7215.73480.43
Szabó-KopjárIldikó1983227230.82457.82
UrgaszKrisztina1973142.75145.42168.78456.95
Bakos-VajdaBrigitta1978282.51173.19455.7
Sanchez-JankóMelinda1980250.09180.19430.28
Buriánné KáldosiÉva1974193.91220.33414.24
Rechnitzerné RáczKrisztina1972243.58170.51414.09
PéntekMónika1971190.1218.95409.05
TanácsFanni1990218.34186.37404.71
LeszkóÁgnes1973221.81181.4403.21
BorszukovszkiAnita1975231.91164.76396.67
PappEnikő1981189.19202.17391.36
Kovács-KunovitsKinga1981181.67208.47390.14
LászlóVeronika1989175.92206.64382.56
KovacevDanijela1986204.86169.48374.34
MezőSzilvia1980167.26200.95368.21
KarsaiSzilvia1984167.28198.63365.91
HornyákCsilla1978197.4159.45356.85
PetrevszkyAndrea1972153.98199.39353.37
SzabicsErika1976159.58191.12350.7
BorKatalin Diána1980350350
KovácsViktória1978165.79183.57349.36
PatakiBoglárka1977214.27130.08344.35
SándorMónika1986153.96182.66336.62
Csizmadiné AlesBernadett1978167.99167.39335.38
OroszAnna1983162.69171.11333.8
SzéllAndrea1969156.48176.74333.22
VigEnikő1969149.5183.15332.65
ErdélyiRéka1990150.23174.86325.09
GalanicsMariann1977324.98324.98
BekeDorottya1991146.28162.17308.45
Ligetiné MrázEszter1975152.39150.37302.76
BaloghMaria1985300.81300.81
VicziánGyöngyi1977292.38292.38
KovácsNóra1988288.73288.73
MandicsCecilia1977128.23151.05279.28
HódiKatalin1976133.03137.92270.95
VéghKatalin1976270.12270.12
KatonaÉva1983267.44267.44
SzűcsBrigitta1977266.81266.81
WehnerViktória1973266.1266.1
Herédi-SzabóKrisztina1978265.34265.34
SzékelyRéka1989262.79262.79
GyömbérViktória1987262.77262.77
IldikóVarga1987262.63262.63
SalamonAlexandra1978262.48262.48
PaulisineczKata1982258.8258.8
HorváthBeáta1993258.26258.26
MikeMónika1980256.73256.73
GöndöcsEszter1976255.91255.91
HegedűsZsuzsa1970251.63251.63
Szépné JávorszkyDóra1979249.37249.37
EiplTamara1991247.38247.38
SimkóJudit1972246.48246.48
GöröcsLili1987242.49242.49
KissPiroska1970241.02241.02
MagyarGyöngyvér1979240.66240.66
KovácsEszter1978240.25240.25
LiptákZsanett1985234.89234.89
FiczereJulianna1977234.61234.61
KissErika1967232.18232.18
BalogKatalin1975231.89231.89
HorváthZsuzsa1979231.42231.42
MolnárKrisztina1970230.56230.56
VáradiMercédesz1986230.05230.05
Juhász-LadányiTímea1986230230
SzeleiNóra1972227.93227.93
FöldháziEmese1974226.05226.05
KiszelyÉva1975223.27223.27
LózerMagdolna Beáta1993223.17223.17
BerényiIldikó1967221.85221.85
VargaJuliska1971218.68218.68
PaneroCinzia1963214.5214.5
DanyiRita1990213.48213.48
BódiImola1979211.22211.22
CserekleiMaria1980210.46210.46
MeloZsuzsanna1977209.11209.11
GyimóthyZsolt1974208.63208.63
SebestyénZsuzsanna1984208.28208.28
BancsóKrisztina1986206.79206.79
Z NagyZsófia1987205.75205.75
ZsáryÁgnes1987205.71205.71
Arzt-PintérAnna1979204.9204.9
TóthOrsolya1984204.87204.87
SchmidtGlória1989204.33204.33
Simon-KámánLilla1990203.18203.18
BodolaiJudit1978203.14203.14
SzlivonJudit1976202.86202.86
SzakmáriImola1993201.48201.48
KovácsAndrea1974201.23201.23
KoncsárAndrea1975200.39200.39
ÁbrahámKrisztina1980199.87199.87
HorváthAndrea1969199.82199.82
Almási-BondorAndrea1978199.7199.7
SomosköiBarbara1980199.58199.58
HuszárJudit1983198.75198.75
SzegnerMagdolna1975197.55197.55
DankóZsuzsanna1984197.47197.47
GyörkeBeáta1973197.24197.24
SlezákZsuzsi1986197.16197.16
VáguszViktória1978196.29196.29
BikfalviEnikő1977193.83193.83
HaisBarbara1985193.67193.67
KovácsNóra1975193.28193.28
VeszelkaLilla1990192.9192.9
SzabóMárta1980192.16192.16
Balogh-BónéAlexandra1988192.12192.12
BódizsBianka1981191.16191.16
SzklenárikEszter1976191.05191.05
GrószNikolett1983190.48190.48
SándorIldikó1986189.88189.88
RendesVera1997188.78188.78
SenkárKatinka1985188.63188.63
HahnGabriella1982188.62188.62
LauránGyörgyi1973187.56187.56
HujjGabriella1985186.9186.9
KoósTímea1980186.6186.6
KathiRenáta1984186.2186.2
SeiwerthAnna1989184.72184.72
Boros-VágvölgyiZsófia1979184.65184.65
TóthJudit Beáta1985184.6184.6
SzabóAnita1981184.25184.25
CsákBori1988183.88183.88
SzászEszter1976183.07183.07
Gáti HelischerSzilvia1973182.57182.57
PauloviczMarianna1989182.28182.28
TóthRita1989180.55180.55
MartonIldikó1967180.05180.05
CsanádiAnikó1974179.76179.76
VargaSarolta1964178.5178.5
Deák TormaAndrea1975178.24178.24
KotsisZsuzsanna1974178.18178.18
SimonAndrea1972175.74175.74
GrószNikolett1988175.41175.41
VargaIldikó1987174.05174.05
NagyMónika1970173.94173.94
Marosi-TokajiOrsolya1987172.41172.41
FürAnikó1992172.39172.39
BancsóKrisztina Rózsa1986171.96171.96
KatonaBeáta1973170.72170.72
BollaRita1970170.69170.69
KollutiMargit1971170.59170.59
Süveges-GyőrfiAndrea1985170.49170.49
KissOrsoya1982170.2170.2
UjfalviZsóka1980169.55169.55
NémethGabriella1975168.38168.38
SzalókiTímea1985167.89167.89
TóthAnita1987166.81166.81
MészárosAndrea1972165.31165.31
TóthEszter1991164.94164.94
LannertAgnes1981164.9164.9
TóthZsuzsanna1974164.61164.61
NemesZsuzsanna1975163.64163.64
AnikóCsanádi1974161.79161.79
TokodiZsuzsanna1979161.66161.66
HunyadiKata1984161.64161.64
KulcsarJudit1971161.56161.56
ZsámbokiKornélia1978159.53159.53
KovátsBorbála1993159.53159.53
HollaiZsuzsanna1968159.34159.34
OrmaiTímea1976158.46158.46
NémethAlexandra1986158.24158.24
SomoskőiBarbara1980157.45157.45
BukoveczAnett1977157.3157.3
JurásSzandra1989157.24157.24
NagyKatalin1989156.11156.11
BenesBeáta1976155.4155.4
ZömbikOrsi1978154.79154.79
ScatragliSilvia1976154.03154.03
Velez-PéterEszter1981151.9151.9
KalmárMagdi1976150.74150.74
SiklódiEnikő1969148.61148.61
MurancsikAnett1985143.54143.54
KönczölIldikó1973142.62142.62
MészárosAndrea Szilvia1972138.68138.68
MandicsCecília1977134.64134.64
MorvaMelinda1973127.51127.51

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 M FÉRFIAK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
TörökAndrás1980350222.67255.36232.531060.56
SulyánszkiZsolt1991302.85211.81249.86219.18983.7
MalicskóBalázs1981270.05202.83207.8209.41890.09
KovácsZoltán1976257.9184.71200.15180.38823.14
TelekElek1989240.23165.4202.32182.58790.53
HecklTamás1978243.06171.84186.95164.28766.13
EberweinRóbert1975299.93231.17211.97743.07
SzilágyiPéter1983234.75152.98174.08148.8710.61
BognárZsolt1979293.91210.02203.85707.78
Hős-TóthPéter1978294.01202.21198.19694.41
HorváthCsaba1980279.74194.08211.71685.53
JeneiPéter1992207.68142.53162.04153.07665.32
AndrásiFerenc1977287.43186.67182.38656.48
HermannZoltán1965212.3147.56144.57139.1643.53
KovácsGábor1974209.49140.96146.24124.44621.13
PásztorSzabolcs1987168.78145.8147.44131.92593.94
IndriJózsef1982181.6133.43149.68123.76588.47
SándorMátyás1978181.63133.43149.73123.02587.81
VogelZsolt1965180.55145.46111.49137.95575.45
MolnárGábor1986173.76121.56135.62131.34562.28
SzalaiFerenc1970239.66156.36164.87560.89
MegyeriMihály1984221.3178.08160.97560.35
SlezákJános1983212.48155143.55511.03
GyenisSzabolcs1981146.49122.38122.46119.42510.75
IzsaSzabolcs1978290.55211.89502.44
ReményiKrisztián1976196.96157.76146.72501.44
Kis-VörösSzabolcs1985212.25135.41151.11498.77
MaászViktor1984197.33137.86156.17491.36
BordásZsolt1964198.64148.99124.11471.74
CsikósZoltán1981178.28132.61154.32465.21
SzerbBence1989259.39188.85448.24
GyurcsóCsaba1992273.48169.48442.96
BakosZoltán1980268.55163.93432.48
HorváthLászló1982229.94200.58430.52
SzakácsCsaba1989240.6184.45425.05
BozsogiBalázs1987235.32171.14406.46
KovácsAndrás1976234.53170.25404.78
HorváthAttila1968238.44162.2400.64
BuriánAndrás1973188.27204.37392.64
CsomósBalázs1986218.11163.7381.81
KnappG. Dániel1986217.68160.04377.72
Bokodi-OláhGergely1980233.25143.07376.32
NémethDániel1985185.44174.11359.55
HegyesiLászló1989215.46142.19357.65
PetőÁkos1982198.56158.34356.9
CsizmadiIstván1971225.68131.1356.78
GaraiIstván1976198.09157.06355.15
BaloghPéter1982192.21151.12343.33
RácsKrisztián1982192.09151.14343.23
SimonZoltán Lajos1954207.61134.39342
MarthKrisztián1974191.91147.26339.17
PálinkásZoltán1971207.54123.71331.25
TürkösiOttó1969200.61120.7321.31
GriecsPeter1980175.33142.52317.85
BelusTamás1980317.12317.12
PelsőczyZoltán1977305.72305.72
Jéga-SzabóZsolt1971289.98289.98
ZsigmondÁron1987288.85288.85
FeketePál1983140.43147.75288.18
NagyDániel1989284.96284.96
NyilasGábor1955154.25130.59284.84
PetrevszkyNiko1966134.95146.41281.36
NémethGéza1977135.46140.74276.2
SzőllősAndrás1976270270
ZarándyAndrás1975266.84266.84
GáborZsolt1981154.2110.9265.1
SchlotterAndrás1974263.88263.88
BakosBéla1970144.07118.3262.37
BoborTibor1971259.28259.28
MelicherAndrás1976259.04259.04
SümegiRoland1978257.93257.93
BognárTamás1987122.6131.34253.94
CirákiCsaba1974252.9252.9
KremliczaLevente1991252.75252.75
VinczeRóbert1979250.41250.41
VargaJózsef1975250250
VerebélyiRoland1976249.52249.52
LukácsiLevente1985246.23246.23
ÁbrahámIstván1976244.6244.6
SzíjjártóKrisztián1986242.08242.08
BogdánTamás1984240.33240.33
KerecsaninMilán1986237.36237.36
ZentaiZsolt1980235.85235.85
KissJános1985235.45235.45
MartonZsolt1989234.62234.62
SimonSimon1985233.9233.9
HertelenndiZsolt1979231.15231.15
KhoórBence1984230230
GarancsyGordon1989228.78228.78
BakóGyula1976227.99227.99
JuhászRóbert1976226.94226.94
MorvayGábor1972226.72226.72
BallaSándor1973225.62225.62
DénesTibor1973225.54225.54
JuhászGyörgy1973224.41224.41
SchreinerBalázs1984221.37221.37
MartinákRóbert1976221.28221.28
KisLászló1967220.42220.42
LukácsZsolt1975220.4220.4
PelyheSzilárd1978219.6219.6
CsonkaIstván1975219.24219.24
WindischGergely1982218.87218.87
HornichTamás1979218.75218.75
Huber-SzabóLőrinc1978218.49218.49
HohnstädtMarkus1965216.71216.71
DévaiÁrpád1972216.17216.17
SzedlákBálint1983214.44214.44
WeingartZoltán1965214.36214.36
SpongaJózsef1989214.34214.34
GusztosAttila1970214.29214.29
AgócsRóbert1978213.87213.87
SzencziLászló1963212.7212.7
BakóJózsef1992211.8211.8
HámoryAndrás1963211.32211.32
TariCsongor1973210.6210.6
MischingerPéter1984210.23210.23
NagyKeve1982210.12210.12
LángMárió1984209.42209.42
RaczImre1975208.68208.68
VácziBalázs1978207.95207.95
TóthGábor1988207.82207.82
PakányiPéter2000207.05207.05
AsztalosDénes1990206.14206.14
CsizmadiaGábor1975205.77205.77
KeresszegiÁdám1987204.43204.43
TubakTamás1975204.27204.27
ZsigmondCsaba1975202.32202.32
BíróLászló1959200.85200.85
HegedűsBalázs1986200.37200.37
HidasiHenrik1995200.07200.07
SchotterAndrás1974199.96199.96
MácsárGyula1974199.3199.3
PapFerenc1971199.29199.29
BalázsIstván1981198.32198.32
PetrovFarkas2002197.07197.07
KerényiZoltán1973196.85196.85
BánszkiIstván1989196.79196.79
VíghZoltán1980196.5196.5
CsonkaBálint1992195.25195.25
Szodoray-ParádiÁkos1978194.96194.96
CservákIstván1970194.36194.36
GyetvaiTamás1979193.25193.25
SárossiDers1978192.71192.71
PolgárZsolt1976192.56192.56
KolozsváriViktor1995192.24192.24
NyisztorCsaba1982192.07192.07
OláhZsolt1974190.53190.53
BataArnold1979188.99188.99
HegedüsMiklós1980188.94188.94
DolezsaiGergő1975188.08188.08
FöldiAttila1982187.98187.98
SzappanosNorbert1992187.55187.55
SzabóBálint1991187.54187.54
KatonaBálint1989186.52186.52
NáglTamás1982186.46186.46
KunAndrás1975185.41185.41
OldalVince1980185.12185.12
BótaGergely1977184.91184.91
SzécsiTamás1988183.64183.64
MukAndrás1977183.5183.5
SzűcsAttila1986183.39183.39
PardellerMarkus1972183.3183.3
TóthIstván Zoltán1977182.98182.98
TóthFerenc1989182.96182.96
LőrinczGergő1981182.42182.42
SzékelyAttila1964182.21182.21
KrisztinNorbert1989182.02182.02
KovácsGergő1983181.85181.85
FarkasIstván Gergő1987181.31181.31
HornyákGábor1982180.83180.83
TimárPéter1977180.76180.76
TóthpálAttila1980180.63180.63
VáradiÁkos1980180.43180.43
LiptákGábor1983180.3180.3
RemeteAndrás1977178.87178.87
LefflerAttila1972178.25178.25
MagdusIstván1986177.69177.69
OsztrovszkyGergő1974176.9176.9
KovacsSzabolcs1977176.53176.53
HegymegiDávid1985176.43176.43
VillámPéter1975175.97175.97
ZomborFerenc1967175.95175.95
LuczóPéter1966175.84175.84
FaragóGergely1981175.49175.49
JuhászTibor1977175.34175.34
SebőkSzabolcs1982175.21175.21
HaypálBalázs1968175.01175.01
SzépeBalázs1986174.81174.81
SzerbinÁdám1990174.74174.74
SzabóGergő1990174.52174.52
SzilágyiCsongor1975174.1174.1
BodaBalázs1990173.89173.89
HalászyTamás1976173.32173.32
TakácsViktor1984172.87172.87
MártonAndrás1978172.61172.61
SeresZsigmond Gabor1983172.45172.45
FarkasImre1969171.97171.97
MuskovicsEndre1982171.82171.82
HeszBence Kristóf1993171.79171.79
BodiCsaba1975171.11171.11
JeczkóRichárd1983170.75170.75
SzakmáriZsolt1992170.64170.64
KáplárNorbert1972170.38170.38
BorosGábor1968170.31170.31
IványiZoltán1988170.05170.05
TóthGábor1976169.56169.56
HorváthDániel1989168.97168.97
BodonyiIstván1976168.77168.77
SiposMarcell1993167.42167.42
HegedüsBence1990167.17167.17
GreilingAndreas1989166.96166.96
KónyaNándor1981166.01166.01
TóthAndrás1976165.78165.78
RaffaiLénárd1988165.57165.57
HorváthBalázs1977164.98164.98
MácsárKrisztián1977164.39164.39
SzpisjakJános1988163.9163.9
FehérCsaba1971162.36162.36
CzifraPéter1979161.91161.91
KirályJózsef1983161.63161.63
AndóJános Tibor1983161.15161.15
TóthLászló1983160.95160.95
VámosRóbert1989160.89160.89
MadarasKoppány1985160.73160.73
SzabóÁkos1976159.87159.87
ElmerMárk1975159.6159.6
TurániZoltán1977158.56158.56
KavasánszkiIstván1980158.36158.36
SchillPéter1974157.85157.85
BíróZoltán1979157.34157.34
SmidTibor1978157.3157.3
MálikAttila1975157.12157.12
BörcsökAndor1992156.84156.84
FarmosiZsolt1979156.82156.82
HorgosDániel1991155.43155.43
BudaiGyula1955154.66154.66
NagyAndras1982153.71153.71
SzékelyTamás1970153.47153.47
FazekasMihály1979153.21153.21
GrositsDusán1971152.97152.97
HégliFerenc1975152.77152.77
VirágLászló1974152.73152.73
SzilágyiZsolt1975152.73152.73
KormosBálint1989151.41151.41
WagnerRóbert1978151.28151.28
BurgerBorisz1990151.16151.16
RédeyIván1971151.13151.13
BekeGergely1978150.68150.68
TelekGábor1980150.66150.66
HorváthÁdám1967150.58150.58
JANOVSZKYGabor1971150.28150.28
BerettyánPéter1984150.22150.22
TömöriAttila1978148.49148.49
ErkiLászló1974147.99147.99
SchöllKároly1977147.52147.52
SzabóPéter1976146.9146.9
TuriZsolt1973146.29146.29
SiposTamás1983146.05146.05
KovácsPéter1988145.91145.91
LakatosAron1977145.89145.89
KiszelyLászló1974144.56144.56
SzilágyiPéter1970143.93143.93
RáczSándor1973143.39143.39
MolnárGábor1976143.28143.28
MerkÁdám1981142.11142.11
HidegBalázs1982142.06142.06
KertészGábor1965142.01142.01
MoróczJózsef1969141.82141.82
SzilágyiSándor1967141.52141.52
HrustinszkyZsolt1972140.7140.7
CsajágiCsaba1975139.54139.54
AngyalMiklós1967138.54138.54
TarjániViktor1978137.97137.97
LojekTibor1960136.51136.51
KocsisKároly1972136.32136.32
GindeleTibor Pál1961135.75135.75
KovácsNorbert1974135.33135.33
GriecsPéter1980134.61134.61
SzekeresTibor1977134.02134.02
ZimmermannGabor1984133.64133.64
RudolfAntal1970133.36133.36
VárkonyiGábor1962132.74132.74
RövidKrisztián Arnold1978132.3132.3
BíróJózsef1978132.19132.19
FarkasJános1965130.29130.29
MorvaiZoltán1978128.82128.82
BöröckSzabolcs1974126.91126.91
SzlaukóRóbert1979125.12125.12
PappRóbert1979124124
KekesiIstvan1974123.49123.49
BrunnerRóbert1969121.41121.41
SzalayKrisztián1973120.02120.02
HotzJános1975115.63115.63
HidvégiAriel1977115.48115.48
BartolovićIvan1979115.28115.28
CzakóBalázs1976113.33113.33
KovácsGyula1979108.55108.55

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 S NŐK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
RiklikAnett1981138.0367.57149.3199.49454.4
FehérZita1982131.0775.73144.7693.95445.51
ÖkrösLaura1990142.0880141.52363.6
Bíró-KovácsEnikő1977103.1154.21113.0568.57338.94
CsillagRita1975102.0453.35103.8472.4331.63
MakszimEnikő199585.5751.7491.2571.14299.7
CsákBori1988123.9663110.62297.58
Horváthné DobosErzsébet1975123.35131.65255
RostaKrisztina1993128.33124.49252.82
BaloghÁgnes Alma198187.5548.88108.88245.31
LakingerMirjam197570.1739.6177.1347.96234.87
TóthTitanilla1989112.6114.92227.52
TajtiFlóra1990104.82118.34223.16
Gaál-FarkasMelinda1980128.5893.59222.17
OroszAnna1983105.74110.09215.83
PanyorZsuzsanna1984134.6675.26209.92
BányaiBernadett198199.85104.94204.79
Jeszenszkyné F.Orsolya197568.49134.47202.96
KőszegiRoberta197870.277.155.64202.94
TraxlerEmília1974114.6777.66192.33
Pintérné MészárosAnikó1973116.2673.71189.97
MorvaMelinda1973105.4281.27186.69
BűdiEdit197663.3120.06183.36
TokodiZsuzsanna1979104.0273.32177.34
CzudarMargit196983.5189.71173.22
DömötörHargita198161.5110.29171.79
TanácsFanni199055.21111.06166.27
HorpácsiZsanett198992.6367.1159.73
Csizmadiné AlesBernadett1978102.4655.31157.77
MészárosJudit198555.43100.82156.25
KratochwillZsófia1985150150
TóthLoretta1984150150
Némethné KillerZsanett1977146.8146.8
Móczárné SzászOrsolya1979144.09144.09
BerényiIldikó1967144.06144.06
TóthAnita1986137.36137.36
Szabó-PaulisineczHanna2004137.15137.15
DanyiRita1980134.12134.12
KathiRenáta1984133.33133.33
LeszkóÁgnes197356.1576.51132.66
DanyiEszter Ágnes1992131.71131.71
HmaidiFatima1989128.44128.44
MakraÁgnes1970128.09128.09
MüllnerÁgnes1984125.22125.22
JazkovaMarina1972124.71124.71
TóthJudit Beáta1985124.31124.31
KadenszkySzabina1997123.76123.76
GazdaIldikó1963123.74123.74
BiróErika1973122.26122.26
BótaOrsolya1986122.05122.05
SzilviaNagy1976120.21120.21
Ábrahámné DukaGabriella1990120.16120.16
BodóEszter1975119.73119.73
MaitzKata1979118.45118.45
KrasserAndrea1972118.29118.29
KoósTímea1980117.82117.82
SzaboCsilla1982113.9113.9
KalmárMagdi1976110.64110.64
RádaiRita1970110.26110.26
DandosArabela1975109.95109.95
RésőIldikó1981109.86109.86
Bodnárné MóréEdina1972107.45107.45
BárányBoglárka1978106.89106.89
BorsLilla2006105.51105.51
SoltészAdrien1976105.45105.45
UrgaszKrisztina1973103.84103.84
SzakmáriImola1993103.84103.84
CsontosAndrea1993102.41102.41
Maász-MagyariEnikő1984102.18102.18
SzabóGeorgina1980102.01102.01
ZsilkaViktória1988101.84101.84
KisJózsefné1971101.36101.36
TóbiásBeáta1977100.6100.6
Budainé AlbrechtKatalin1959100.03100.03
HorváthKornélia1979100100
SomoskőiBarbara198099.1999.19
DologAnett198698.9198.91
RézDóra199096.3496.34
PándiAnnamária197896.1196.11
ZömbikZsuzsanna197795.5595.55
PrunkErika198191.3391.33
NémethEmese200691.0691.06
Siposné MácsaiMariann198290.0990.09
SerlyValéria198788.9188.91
RostaKrisztina198888.5488.54
MandicsCecilia197787.7387.73
TollerHelga198586.3486.34
FarkasdiÉva197885.885.8
JalabZsuzsanna198084.6684.66
KalotaszegiKitti200784.6584.65
BozsóOrsolya198283.0583.05
Berényi-FaluhelyiTünde197482.0182.01
PappMárta198581.7981.79
KertészKata198879.2479.24
PlankóStefánia199978.8278.82
SzepesiAnita195878.7978.79
KovácsováKarolina199178.5178.51
Bán-BöcsödiBeáta197378.0978.09
TóthKitti199377.3977.39
VidámMária198577.3677.36
KuszterRéka198974.7874.78
CirákiKatalin198074.3574.35
Molnár-BusKatalin197774.2974.29
KuczkóNikolett199672.0272.02
GalambosAnita197772.0272.02
HajduskaTímea198471.7271.72
PiklerSzilvia199371.4371.43
BaráthKrisztina198470.8570.85
KissTamara197670.4570.45
BudayPálné197370.0470.04
VargaÉva198069.769.7
FenyőváriSzilvia197368.6768.67
MunnMónika197167.7867.78
BiesdorfAnna198565.6565.65
BecseiÁgnes199065.6565.65
CzikeAlexandra198965.2965.29
AranySarolta198064.7164.71
SzávaKinga198763.663.6
KocsisGabriella198063.3963.39
SándorIldikó198663.2163.21
BaloghÁgnes198163.0963.09
BozsérKata199062.7362.73
TóthHedvig197461.5961.59
MóroczÁgnes199160.8860.88
HahnÁgnes197760.3860.38
RostaGyöngyi199459.1759.17
MikesPetra199157.8657.86
KovácsZita197257.4957.49
TóthLinda198357.4357.43
FügediHanna199056.6256.62
TimárZita199255.5855.58
GöncziMariann197955.4255.42
LengyelÁgota197655.3555.35
GrószNikolett198855.2355.23
BuyckStephanie198855.1455.14
GömöriCsilla197954.7254.72
GébertJudit198353.1453.14
KirályViktória198451.8551.85
FelszeghyLujza200247.3847.38
BrunnerSarolt200347.3847.38
KreszDorka199847.3747.37

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 S FÉRFIAK

VezetéknévKeresztnévSzületési időBörzsönyBudaiMátraMecsekÖssz pontszám
FazekasPéter1983134.8661.25126.485.44407.95
PiklerZsolt2003120.0351.89121.7890.46384.16
BaksaZoltán1979147.4764.94146.04358.45
VíghZoltán198015053.17150353.17
SándorCsaba1963114.5548.18114.3267.43344.48
PauszTamás1994124.851.7779.6766.77323.01
KollerGábor1983148148.49296.49
KomlósiRoland199284.6843.6195.6660.02283.97
RudolfBálint2003107.2399.3672.73279.32
SándorBotond200879.2335.8191.3550.85257.24
BíróJózsef197892.5296.4755.28244.27
FöldesiSándor1981144.6285.89230.51
CsákBalázs1979110.16107.9218.06
TörökJózsef1974104.0145.3463.07212.42
MészárosMiklós1969120.176.79196.89
DedeGyula1974109.8475.95185.79
VargaPéter197687.7587.12174.87
GrositsDusán1971119.8950.47170.36
KiszelyLászló1974114.7750.88165.65
BakonyiAndrás198960.67100160.67
MarthKrisztián197447.54109.16156.7
RépássyGábor1972113.0742.98156.05
ZömbikZsolt197548.91106.45155.36
TanserJohn1982150150
Hős-TóthPéter1978149.79149.79
KormosGyula1978142.69142.69
MészárosViktor1993139.08139.08
HummelZoltán1975138.16138.16
MagyarossyIstván1986136.2136.2
FöldiAttila1982133.85133.85
GyenesÁron1981132.61132.61
KávássyBéni1984126.2126.2
GalvácsBalázs1980126.05126.05
NyilasGábor195541.582.67124.17
MeszlényiTamás1969121.51121.51
KissRóbert1969120.8120.8
HorváthZalán2004119.96119.96
Ifj. GermanJakab1999119.33119.33
KisGyula1979118.33118.33
VargaSzabolcs1996116.82116.82
VastagMihály1980115.25115.25
SziliLászló1991113.69113.69
GermanJakab1972112.94112.94
SzilágyiJános1970112.88112.88
KosinaPeter1972112.76112.76
BekeGergely1978112.61112.61
DiményZsolt1989112.45112.45
LőrinczÁdám1978111.07111.07
PelsőczyÁrpád1974110.75110.75
TörökEndre1979109.43109.43
PinczésBalázs1975109.2109.2
SzajlaiGáspár1978108.12108.12
VargaCsaba1976108.1108.1
VirágLászló1974107.94107.94
KisJózsef1967106.48106.48
ZsédelyAndrás1974105.51105.51
KiszelyLászló1976105.15105.15
KávássyGergely1987102.99102.99
LévayAttila1967102.48102.48
RövidKrisztián Arnold1978101.86101.86
CsizmadiaFerenc1960101.05101.05
OroszPéter197999.9799.97
MagyarPéter197498.6998.69
SzekeresTibor197798.6298.62
LékóLászló199098.0898.08
MarkovichMilan198597.8197.81
WernerBendegúz200196.0596.05
FöldiRoland198295.5195.51
KisNorbert199994.9594.95
MarkovichMilán198594.8394.83
Le BarsPierre-Yves198294.1494.14
TóbiásTamás197491.8491.84
HidvégiAriel197788.8988.89
VéghPál Róbert198388.7388.73
LéberZoltán198087.6187.61
KisIstván197587.4587.45
BorsPéter197787.2387.23
BorsBertalan200887.1987.19
SágiRóbert199587.0287.02
MagosDániel197886.6786.67
NémethyAttila198786.5186.51
CsomorPéter197684.2784.27
KovácsKrisztián198582.7482.74
HorváthJános198580.880.8
PelsőczyAttila19838080
DalosMáté19978080
KotáncziÁdám199379.1579.15
JoóSándor Richárd200076.5776.57
KovácsGyula197974.6474.64
VargaGábor197374.2774.27
HajduZoltán László197274.1974.19
GulyásZoltán197474.1274.12
NagyKeve Miklós198273.3873.38
RécsiAndrás198773.1673.16
Kis-VörösSzabolcs198573.0973.09
AmbrusBalázs István198072.5172.51
HollandaGábor19767171
SzabóMárk197869.669.6
NagyAndrás198167.8867.88
SzilárdZoltán198665.9265.92
KovácsLászló197964.8864.88
RácsKrisztián198263.963.9
KeresszegiÁdám198763.4263.42
VargaKrisztián197460.4760.47
DióssiNorbert199057.6357.63
NagyLajos197456.4756.47
SzilágyiDávid198954.1754.17
FelszeghyCsanád199953.6253.62
KreiszZsolt197853.2553.25
KistelekiGábor196652.9152.91
CzikeNándor195952.6452.64
RudiPéter196952.3452.34
NéblAttila199050.7150.71
MalikPál198449.949.9
GreilingAndreas198949.6249.62
MalikGábor198746.8146.81
KutiZsolt198746.6846.68
PiókerTamás198546.0746.07
DeutschFerenc198446.0246.02
NádaskiZsolt197645.9645.96
SolczTamás198343.4343.43
HegedűsFerenc197943.2643.26
SzilágyiZsolt196742.7742.77
BotaNorbert198642.3842.38
PetróZoltán Tamás19754242
SiposTamás198340.4540.45