2019 TRAILS SOROZAT ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK

2019 TRAILS SOROZAT ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK

 

A 2019-es Nyúlcipőbolt Trails versenyeiről és pontszámításról itt olvashattok. 

A képen Panyor Kriszta, a 2019-es év L távjának női győztese.

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 L FÉRFIAK

HelyVezetéknévSzületési évMecsekBörzsönyMátraBudaiÖsszesen
1Török András1980371.61482.58387.09285.561526.83
2Németh Gergely1984325.81416.51356.01289.941388.27
3Gecső Gergely1987330.69405.64318.11290.851345.29
4Vágó Gábor1976322.75394.24304.06270.011291.06
5Muskovics Endre1982286.35370.68323.33294.861275.22
6Milutinovity Adrián1982276.72376.11307.40272.051232.28
7Csurja Gábor1978319.72340.02304.58263.361227.68
8Fekete András1976273.98375.03304.95261.421215.38
9Simon László1973271.50348.01277.24265.991162.74
10Fazekas Péter1983324.32392.16182.00256.551155.04
11Lengyel Róbert1982265.71329.64285.49267.111147.96
12Kakuk Ádám1983439.06370.50334.361143.92
13Medgyaszai László1966249.63344.33267.86239.111100.93
14Rekenei Zoltán1974259.98345.01259.09235.711099.79
15Kotsis Gábor1975243.31310.90255.21220.421029.84
16Pikler Tamás1976233.62289.28254.55211.04988.50
17Nikolics Márkó1997404.38297.36285.88987.62
18Jenei Péter1992218.05289.66241.36236.08985.14
19Küllős Máté1974394.79309.70271.68976.17
20Budai Gyula1955245.99295.56225.88188.39955.81
21Vinek Krisztián1982235.54278.19228.44210.66952.84
22Hrustinszky Zsolt1972217.81267.95220.47195.13901.36
23Szabó Gábor1976488.73400.00888.73
24Lévai Péter1967354.38273.94251.54879.86
25Bokodi-Oláh Gergely1980267.02370.70240.62878.34
26Joó Rudolf1975344.37273.98243.11861.46
27Kerekes Ferenc1966286.50299.39265.04850.92
28Bach Krisztián1976283.73351.20212.93847.87
29Meszlényi Tamás1969272.68314.38258.88845.94
30Oláh Zsolt1974276.53289.88243.02809.43
31Juhász Róbert1976241.89298.05249.41789.35
32Gelencsér Zoltán Tibor1965238.41295.66246.06780.13
33Komlósi Kornél1984302.92242.75225.49771.17
34Berkó Árpád1974436.70332.79769.49
35Rácz Róbert1972439.17326.27765.43
36Farkas Ádám1987277.80264.18221.29763.27
37Garai István1976228.99296.11220.04745.14
38Balla Sándor1973259.20252.10220.29731.59
39Ary Benedek1971425.70300.48726.18
40Matók Attila1970386.26332.95719.21
41Bukor Tamás1990365.66323.89689.56
42Varga Zoltán1988332.54346.83679.36
43Türkösi Ottó1969242.46224.09209.43675.99
44Mocsár László1973262.98213.33198.41674.73
45Gombár Gábor1989283.32372.73656.04
46Mészáros András1987281.24368.09649.34
47Tiszay Örs1974372.68266.76639.43
48Nagy Kristóf Soma1998302.60330.08632.68
49Kremlicza Levente1991323.63303.40627.03
50Krizsán Zsolt1974345.37276.38621.75
51Dancs Boldizsár1991258.85349.84608.69
52Hegedüs Miklós1980324.42274.72599.14
53Gyebnár Szabolcs1982314.26282.41596.67
54Csákvári Zsigmond1984325.05270.69595.73
55Nagy Attila1976307.48287.69595.16
56Szilágyi Péter1983259.16328.90588.06
57Kis Tamás1991270.15316.80586.95
58Mészáros Csaba1975326.28260.17586.45
59Saláta Zsolt1973353.44231.83585.27
60Dér Sándor1978337.54240.05577.59
61Sziládi Ferenc1972238.74329.66568.40
62Tóth Balázs1979312.27249.79562.07
63Mészáros Gergely1978301.49254.78556.27
64Ágoston István1967295.33256.02551.35
65Vizi András1981263.76279.03542.79
66Kováts Norbert1983288.49254.06542.55
67Füleki Róbert1978246.84293.82540.67
68Tóth András1976302.19236.81539.00
69Dani András1969276.28248.34524.62
70Hidas Csaba1970295.20227.27522.47
71Csótó Mihály1979237.29273.53510.81
72Sziládi Ferenc Sándor1972259.70247.78507.48
73Lorántfy László1958257.93248.83506.76
74Magasdi György1988287.32216.37503.69
75Csizmadi István1971252.35248.51500.87
76Beda Szabolcs1977500.00500.00
77Papp Tibor1968276.34217.80494.14
78Tóth Ferenc1989232.77248.48481.25
79Szánthó Béla Ede1977242.18232.81474.98
80Csaba Hidas1970243.88223.61467.48
81Kormosói Gábor1978275.87190.66466.53
82Pintér Ferenc1970461.82461.82
83Csikós Zoltán1981248.41208.05456.46
84Nagy György1973454.84454.84
85Kővári Sándor1971217.36230.73448.09
86Vaszari András1968446.56446.56
87Takács Csaba1973227.02217.99445.00
88Magyar Gergő1987442.85442.85
89Belák Balázs1982437.31437.31
90Strifler Attila1986435.99435.99
91Kiss Szabolcs1979226.99208.57435.56
92Berta László1972232.36197.80430.16
93Hollósi Dániel1983232.08198.00430.07
94Eberwein Róbert1975425.99425.99
95Navratil Tamás1994218.77199.77418.54
96Bognár Ákos1977414.26414.26
97Cserpák Tamás1978413.22413.22
98Virág László1974208.00196.26404.26
99Kalauz Dániel1990401.39401.39
100Varga József1975400.00400.00
101Vlád Gábor1979396.95396.95
102Sánta Norbert1981396.25396.25
103Gál Attila1984396.05396.05
104Nagy Kornél1986395.71395.71
105Veres Gabor1976395.25395.25
106Oszaczki Géza1979391.64391.64
107Dóczé Edmund1971386.88386.88
108Krisztin Norbert1989377.20377.20
109Szabó László1986375.03375.03
110Tasi Zoltán1971372.98372.98
111BÍRÓ BALÁZS1979372.73372.73
112Sipiczki Csaba Peter1983372.43372.43
113Tatár Lóránd Gergely1983370.68370.68
114Sagáth Levente1986369.99369.99
115Somogyi Tibor1978369.53369.53
116Szilágyi Zsolt1975368.33368.33
117Bánfalvi Balázs1985368.21368.21
118Barabás Ferenc1966368.02368.02
119Tóth Zoltán1970367.75367.75
120Hidasi Henrik1995364.28364.28
121File Balázs1983363.54363.54
122Szalka Gaspar1976359.02359.02
123Hrudka László1977354.56354.56
124Juhász Gábor1978352.17352.17
125Galamb Gábor1979350.03350.03
126Allaga Tamás1991350.00350.00
127Sutyinszky Tamás1972348.79348.79
128Kaholics István1978348.69348.69
129Bényi József1982344.58344.58
130Bogár Attila Tamás1982344.18344.18
131Werner Péter1973342.58342.58
132Kolozsvári Viktor1995342.06342.06
133Lesi Zoltan1977339.91339.91
134Ispánki Zoltán1970334.79334.79
135Bodnár Balázs1990332.84332.84
136Vass László1974331.63331.63
137Tomonyiczka József1980331.18331.18
138Barabás József1980331.01331.01
139Kiss Balázs1980330.68330.68
140Probszt Erik1981326.79326.79
141Bendes Balázs1987324.30324.30
142Györgyi Gábor1976322.96322.96
143Baranyai Tamás1976322.69322.69
144Illés Gábor1976321.20321.20
145Koltai Dániel1979319.42319.42
146Kiss Szabolcs1973318.26318.26
147Endrődi Norbert1975317.88317.88
148Váczi Balázs1978317.82317.82
149Ridira Jean-Stéphane1975316.61316.61
150Kalmár-Nagy László1974316.38316.38
151Nyakó Áron1990315.12315.12
152Tóth Dániel1989314.79314.79
153Schlotter András1974311.32311.32
154Traxler Zsolt1981311.10311.10
155Petróczi Márton Mátyás1997310.01310.01
156Albertini Bence1976309.79309.79
157Kunya Gábor1978309.63309.63
158Henzel Péter1977308.98308.98
159Bándli Bence1985308.17308.17
160Erdővölgyi Szabolcs1980307.11307.11
161Beke Gergely1978306.86306.86
162Szabó Áron1986305.87305.87
163Zoltán Hodossi1980305.77305.77
164Holczer Zoltán1974305.72305.72
165Madarász Gábor1988303.44303.44
166Hartai László1979302.81302.81
167Papp Gergely1986302.15302.15
168Sorbán András1968302.01302.01
169Kisida Gabor1972299.16299.16
170Kontár Zsolt1979298.16298.16
171Molnár Csaba1972296.96296.96
172Martinák Róbert1976296.80296.80
173Ródler Zsolt1980296.62296.62
174Mészáros Szabolcs1986296.52296.52
175Weingart Zoltán1965296.24296.24
176Való Viktor1978295.91295.91
177Horgos Dániel1991295.14295.14
178Izsa Szabolcs1978295.13295.13
179Bárdos László1966294.95294.95
180Szűcs Ferenc1980294.68294.68
181Mikóczi Géza1978294.17294.17
182Pelsőczi Gábor1981293.93293.93
183Kováts Levente1996292.69292.69
184Gerzsényi Zsolt1970291.80291.80
185Tóth Attila1974291.40291.40
186Orbán István1965290.39290.39
187Válent Sándor1972288.47288.47
188Zömbik Zsolt1975286.10286.10
189Hajduska Balázs1975285.34285.34
190Hodossy Valter1976284.70284.70
191Papp László1989284.53284.53
192Lantos Péter1985282.72282.72
193Koppa Áron1995281.67281.67
194Márton András1978281.47281.47
195Horváth Gábor1986280.45280.45
196Páva Tamás1973279.61279.61
197Demeter Tamás1972279.09279.09
198Nagy István1982278.61278.61
199Ile Adrian Paul1974277.31277.31
200Bartók Zoltán1981277.16277.16
201Radnoti Tibor1969276.71276.71
202Kiss Tamas1983276.46276.46
203Szilágyi István1988276.24276.24
204Radvanyi Andras1971275.09275.09
205Gaal Attila1988274.85274.85
206Lukács Tihamér István1959274.68274.68
207Halász Krisztián1980274.32274.32
208Kulcsár Zoltán1987274.26274.26
209Kiss Gergely1977273.22273.22
210Kovács Andor1983272.66272.66
211Gyenge Péter1978272.58272.58
212Kónyi Attila1967272.43272.43
213Kadenszky Zsolt1972272.10272.10
214Zsivanov Sanya1974271.91271.91
215Törzsök István1975271.68271.68
216Czaltig Zsolt1974271.66271.66
217Bérdi Tamás1983271.64271.64
218Nagy Péter1987270.69270.69
219Lukács Sándor1975270.35270.35
220Pszota Attila1979270.35270.35
221Krakonperger Viktor1984270.28270.28
222Keszei Róbert1978270.17270.17
223Hegedüs Bence1990269.39269.39
224Nagy Márk1988269.06269.06
225Gerencsér Balázs1976268.26268.26
226Partos Gergely1977268.07268.07
227Császi Ferenc1975267.08267.08
228Halmai Ákos1970266.63266.63
229Horváth Ákos1980266.59266.59
230Zöldesi Richárd1974265.68265.68
231Boronkai-Kovacs Peter1978264.81264.81
232Kovács Gábor1981264.01264.01
233Kovács Attila1976262.22262.22
234Fekete Levente1969261.58261.58
235Windisch Gergely1982261.08261.08
236Kocsis Olivér1986260.71260.71
237Matzon Ákos1990260.26260.26
238Schreiner Balázs1984259.73259.73
239Bodócs Zsolt1973259.03259.03
240Giczei Zsolt Norbert1985258.70258.70
241Laczikó László1990258.58258.58
242Túróczi Tamás1980258.47258.47
243Csákvári András1969256.25256.25
244Mácsár Krisztián1977255.79255.79
245Tolnai Balázs1988254.97254.97
246Vadas József1987254.68254.68
247Szűcs Dávid1987254.63254.63
248Lovas János1971254.61254.61
249Lojkó Zoltán1970254.46254.46
250Dobránszky Tamás1977253.85253.85
251Vasák Benedek1971253.56253.56
252Tar Bálint1994253.00253.00
253Szabó Lajos1985250.19250.19
254Németh Bálint1981249.91249.91
255Tari Csongor1973249.17249.17
256Török Attila1976249.01249.01
257Kónya Nándor1981248.88248.88
258Keszei Zoltán1981248.85248.85
259Endrődi Roland1979247.65247.65
260Hegedűs Balázs1986246.63246.63
261Gyurcsó Csaba1992246.58246.58
262Cserey Szabolcs1976246.46246.46
263Ringert Csaba1979245.84245.84
264Páczi Szabolcs1998244.72244.72
265Palai Patrik1976244.62244.62
266Szomszéd Attila1976244.46244.46
267Horváth Jenő1977244.15244.15
268Almás Attila1971243.86243.86
269Horváth Lajos1975243.68243.68
270Grosz János1983243.63243.63
271Horvath Peter1974243.18243.18
272Nagy Mihály1988241.79241.79
273Varga István1974240.78240.78
274Sebestyén Ádám1973238.54238.54
275Berzsenyi Viktor1988238.14238.14
276Kóródi Attila1987238.01238.01
277Lapis Zoltán1983237.89237.89
278Seres István1981237.05237.05
279Stark Péter1995235.28235.28
280Farkas Tamás1968234.33234.33
281Szalay Tamás1991232.31232.31
282Kertesz Balazs1987231.35231.35
283Deak Andras1986231.27231.27
284Császi Ferenc1974230.67230.67
285Gyöngyösi János1974229.47229.47
286Timár Péter1977229.42229.42
287Varga Győző1975228.67228.67
288Verebelyi Roland1976228.36228.36
289Varga Győző1974227.12227.12
290Muladi Szabolcs1971224.37224.37
291Szerbin Ádám1990224.32224.32
292Urvölgyi Balázs1971222.62222.62
293Takács Péter Levente1985222.34222.34
294Berkes Márton1985221.32221.32
295Sinka Tamás1979220.85220.85
296Sponga József1989220.10220.10
297Kosztolányi Zsolt1974220.04220.04
298Bodnár András1981218.19218.19
299Csomor Tamás1971217.41217.41
300Lantos Botond1974214.34214.34
301Zsák György1984212.51212.51
302Boros Zoltán1982209.96209.96
303Szilágyi Péter1970208.81208.81
304Szilágyi Gábor1974208.77208.77
305Voicsek Viktor1978207.38207.38
306Takács Márton1988206.91206.91
307Nemeskéri Károly1976202.98202.98
308Zöldi Attila1972202.16202.16
309Csukovics János1977201.63201.63
310Henglár György1980200.87200.87
311Pintér András1986199.51199.51
312Erdősi Tibor1985198.10198.10
313Kocsis Károly1972196.24196.24
314Sebők Szabolcs1982196.12196.12
315Szabó Bálint1991195.02195.02
316Pintenics Győző1978194.68194.68
317Vavrek László1988187.01187.01
318Szládik Illés1985182.91182.91
319Bíró József1978182.90182.90
320Hajnali Zoltán182.89182.89
321Szávay Attila1970182.23182.23
322Köteles Gábor1964175.36175.36
323Barna Szabolcs1969163.44163.44

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2018 L NŐK

HelyezésVezetéknévKeresztnévSzületési évMecsekBörzsönyMátraBudaiÖsszesen
1PanyorKrisztina1979357,43449,25395,59297,651499,92
2PánczélDiána1981346,74383,19343,48245,131318,54
3LángAnita1978318,39360,94317,98249,931247,24
4AdorjánKornélia1976319,36382,28301,05236,191238,89
5Arzt-PintérAnna1979373,55445,5276,441095,49
6KovácsIldikó1985343,28404,92288,671036,87
7JazkovaMarina1972329,06352258,22939,28
8MészárosMariann1986271,16347,77296,24915,17
9KovácsNóra1975329,59292,05222,55844,19
10MolnárKrisztina1970337,85444,09781,95
11PrisztókaKitti1982330,17371,49701,67
12KatonaÉva1983336,24345,08681,32
13VéghKatalin1976371,84301,07672,91
14Sasváriné CsehJudit1973344,62299,66644,28
15SzűcsBrigitta1977383,93259,1643,04
16SomoskőiBarbara1980346,53291,14637,67
17HorváthBeáta1993305,82329,8635,62
18KovácsDóra1970366,49267,36633,84
19TóthLuca1988258,71374,68633,38
20BauerZsuzsi1975305,25327,74632,99
21Szetei-AndrásiIbolya1972286,33324,82611,14
22Boros-VágvölgyiZsófia1979341,79253,43595,23
23DeákAndrea1975369,43220,03589,46
24Csikósné FontányiOrsolya1988325,77230,75556,52
25TóthLuca Ilona1988313,04220,88533,92
26KőváriSzilvia1975285,04227,65512,7
27VargaEszter1981500500
28ÓváryGabriella1978266,15222,78488,93
29KordaEvelin1996446,29446,29
30Répássy-SzabóEnikő1971431,70431,7
31SzunyogKriszta1979429,21429,21
32MagErika1983423,76423,76
33SzücsHelga1979421,63421,63
34WetterhánAnna1984413,30413,3
35CsászárIlona1994402,49402,49
36NyikosViktória1996400,66400,66
37LosoncTímea1988400400
38VajdaAnita1976400400
39JudikDiána1982399,06399,06
40KlugDóra1979390,62390,62
41GajdošíkovaAnita1976388,82388,82
42HorváthAnikó1981383,06383,06
43BakosRózsa1970377,14377,14
44KovácsIldikó1987374,59374,59
45VándorNóra1975373,78373,78
46RádujSzonja1981368,62368,62
47MezőSzilvia1980367,78367,78
48PeterLinda1981366,33366,33
49VicziánGyöngyi1977357,80357,8
50TóbisPetra1983354,28354,28
51HerrCecília1983352,48352,48
52HorváthTímea1994350350
53TóthEszter1991343,14343,14
54NagyNedda1992341,22341,22
55CsiszárVivien2001339,37339,37
56DobránszkyBernadett1981339,16339,16
57NagyIzabella1984337,75337,75
58SzakmáriImola1993337,67337,67
59Boros-VágvölgyiZsófia1978337,59337,59
60HallerOrsolya1972337,45337,45
61GyulaiSzilvia1978337,45337,45
62Homorné MeggyesIldikó1967334,54334,54
63PékErika1978333,20333,2
64SzűcsNiki1985331,27331,27
65SzéllAndrea1969326,30326,3
66Deák TormaAndrea1975326,29326,29
67Halmainé VarényiMária1972322,91322,91
68KoósTímea1980317,10317,1
69PaneroCinzia1963313,33313,33
70KereszturyEmőke1962307,33307,33
71SomoskőiAlexandra1974303,17303,17
72SebestyénZsuzsa1984299,60299,6
73OrehovszkiFanni1996299,03299,03
74BárányBoglárka1978297,50297,5
75VasLenke Mária1971295,19295,19
76HegedűsZsuzsa1970292,43292,43
77PusztaiAnna2000292,18292,18
78VargaBeáta1976290,27290,27
79KincsesGabriella1978289,50289,5
80KovácsSzilvia1974286,35286,35
81Kovácsné W.Boglárka1981284,75284,75
82SzékelyTímea1979284,28284,28
83NagyKrisztina1983282,42282,42
84KovácsNóra1988281,59281,59
85LőrinczyJudit1982281,20281,2
86KissGeorgina1981279,78279,78
87BartosVirág1986275,30275,3
88KreszRebeka1994274,56274,56
89Sárdiné SimonyiNikolett1987271,99271,99
90HardaVivien1993269,74269,74
91PaládiEmese1982267,65267,65
92KovácsEszter1978265,12265,12
93KaragicsJudit1969258,96258,96
94GyőzőDiána1988249,02249,02
95VargaÁgnes1975248,56248,56
96JancsárLili1996248,46248,46
97PatakiBoglárka1977247,61247,61
98CsehJúlia1970247,17247,17
99MiskolcziMelinda1988244,79244,79
100DerdákViktoria1983242,21242,21
101SomoskőiBarbi1980241,94241,94
102Marosi-TokajiOrsi1987241,01241,01
103PauloviczMarianna1989233,73233,73
104KlimóMelinda1985231,84231,84
105SzekelyTimea1979230,41230,41
106SzklenárikEszter1976222,87222,87
107Bujtásné TóthErzsébet1974220,59220,59
108MaitzKata1979217,65217,65
109KovátsBorbála1993213,22213,22
110EgedAnita1975206,71206,71
111TraxlerEmilia1974204,08204,08
112HerczegIlona1971202,14202,14
113KalmárMagdi1976201,59201,59
114BajuszOrsi1974189,33189,33
115BátoriKrisztina1980182,73182,73

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 S FÉRFIAK

HelyezésVezetéknévKeresztnévSzületési időMecsekBörzsönyMátraBudaiÖssz pontszám
1FazekasPéter198385,44134,86126,461,25407,94
2PiklerZsolt200390,46120,03121,7851,89384,16
3BaksaZoltán1979147,47146,0464,94358,46
4VíghZoltán198015015053,17353,17
5SándorCsaba196367,43114,55114,3248,18344,47
6PauszTamás199466,77124,879,6751,77323,01
7KollerGábor1983148148,49296,49
8KomlósiRoland199260,0284,6895,6643,61283,97
9RudolfBálint200372,73107,2399,36279,31
10KiszelyLászló1974114,77105,1550,88270,8
11SándorBotond200850,8579,2391,3535,81257,24
12BíróJózsef197855,2892,5296,47244,28
13FöldesiSándor198185,89144,62230,51
14CsákBalázs1979110,16107,9218,06
15TörökJózsef197463,07104,0145,34212,42
16MészárosMiklós196976,79120,1196,89
17MarkovichMilán198594,8397,81192,64
18DedeGyula197475,95109,84185,79
19VargaPéter197687,7587,12174,87
20GrositsDusán1971119,8950,47170,36
21BakonyiAndrás198910060,67160,67
22MarthKrisztián1974109,1647,54156,7
23RépássyGábor1972113,0742,98156,05
24ZömbikZsolt1975106,4548,91155,36
25TanserJohn1982150150
26Hős-TóthPéter1978149,79149,79
27KormosGyula1978142,69142,69
28MészárosViktor1993139,08139,08
29HummelZoltán1975138,16138,16
30MagyarossyIstván1986136,2136,2
31FöldiAttila1982133,85133,85
32GyenesÁron1981132,61132,61
33KávássyBéni1984126,2126,2
34GalvácsBalázs1980126,05126,05
35NyilasGábor195582,6741,5124,18
36MeszlényiTamás1969121,51121,51
37KissRóbert1969120,8120,8
38HorváthZalán2004119,96119,96
39Ifj. GermanJakab1999119,33119,33
40KisGyula1979118,33118,33
41VargaSzabolcs1996116,82116,82
42VastagMihály1980115,25115,25
43SziliLászló1991113,69113,69
44GermanJakab1972112,94112,94
45SzilágyiJános1970112,88112,88
46KosinaPeter1972112,76112,76
47BekeGergely1978112,61112,61
48DiményZsolt1989112,45112,45
49LőrinczÁdám1978111,07111,07
50PelsőczyÁrpád1974110,75110,75
51TörökEndre1979109,43109,43
52PinczésBalázs1975109,2109,2
53SzajlaiGáspár1978108,12108,12
54VargaCsaba1976108,1108,1
55VirágLászló1974107,94107,94
56KisJózsef1967106,48106,48
57ZsédelyAndrás1974105,51105,51
58KávássyGergely1987102,99102,99
59LévayAttila1967102,48102,48
60RövidKrisztián Arnold1978101,86101,86
61CsizmadiaFerenc1960101,05101,05
62OroszPéter197999,9799,97
63MagyarPéter197498,6998,69
64SzekeresTibor197798,6298,62
65LékóLászló199098,0898,08
66WernerBendegúz200196,0596,05
67FöldiRoland198295,5195,51
68KisNorbert199994,9594,95
69Le BarsPierre-Yves198294,1494,14
70TóbiásTamás197491,8491,84
71HidvégiAriel197788,8988,89
72VéghPál Róbert198388,7388,73
73LéberZoltán198087,6187,61
74KisIstván197587,4587,45
75BorsPéter197787,2387,23
76BorsBertalan200887,1987,19
77SágiRóbert199587,0287,02
78MagosDániel197886,6786,67
79NémethyAttila198786,5186,51
80CsomorPéter197684,2784,27
81KovácsKrisztián198582,7482,74
82HorváthJános198580,880,8
83DalosMáté19978080
84PelsőczyAttila19838080
85KotáncziÁdám199379,1579,15
86JoóSándor Richárd200076,5776,57
87KovácsGyula197974,6474,64
88VargaGábor197374,2774,27
89HajduZoltán László197274,1974,19
90GulyásZoltán197474,1274,12
91NagyKeve Miklós198273,3873,38
92RécsiAndrás198773,1673,16
93Kis-VörösSzabolcs198573,0973,09
94AmbrusBalázs István198072,5172,51
95HollandaGábor19767171
96SzabóMárk197869,669,6
97NagyAndrás198167,8867,88
98SzilárdZoltán198665,9265,92
99KovácsLászló197964,8864,88
100RácsKrisztián198263,963,9
101KeresszegiÁdám198763,4263,42
102VargaKrisztián197460,4760,47
103DióssiNorbert199057,6357,63
104NagyLajos197456,4756,47
105SzilágyiDávid198954,1754,17
106FelszeghyCsanád199953,6253,62
107KreiszZsolt197853,2553,25
108KistelekiGábor196652,9152,91
109CzikeNándor195952,6452,64
110RudiPéter196952,3452,34
111NéblAttila199050,7150,71
112MalikPál198449,949,9
113GreilingAndreas198949,6249,62
114MalikGábor198746,8146,81
115KutiZsolt198746,6846,68
116PiókerTamás198546,0746,07
117DeutschFerenc198446,0246,02
118NádaskiZsolt197645,9645,96
119SolczTamás198343,4343,43
120HegedűsFerenc197943,2643,26
121SzilágyiZsolt196742,7742,77
122BotaNorbert198642,3842,38
123PetróZoltán Tamás19754242
124SiposTamás198340,4540,45

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 S NŐK

HelyezésVezetéknévKeresztnévSzületési évMecsekBörzsönyMátraBudaiÖssz pontszám
1RiklikAnett198199,49138,03149,3167,57454,4
2FehérZita198293,95131,07144,7675,73445,51
3ÖkrösLaura1990142,08141,5280363,6
4RostaKrisztina199388,54128,33124,49341,36
5Bíró-KovácsEnikő197768,57103,11113,0554,21338,93
6CsillagRita197572,4102,04103,8453,35331,64
7BaloghÁgnes Alma198163,0987,55108,8848,88308,4
8MakszimEnikő199571,1485,5791,2551,74299,69
9CsákBori1988123,96110,6263297,58
10Horváthné DobosErzsébet1975123,35131,65255
11LakingerMirjam197547,9670,1777,1339,61234,88
12TóthTitanilla1989112,6114,92227,52
13TajtiFlóra1990104,82118,34223,16
14Gaál-FarkasMelinda198093,59128,58222,17
15OroszAnna1983105,74110,09215,83
16PanyorZsuzsanna198475,26134,66209,92
17BányaiBernadett198199,85104,94204,79
18Jeszenszkyné F.Orsolya1975134,4768,49202,96
19KőszegiRoberta197855,6470,277,1202,94
20TraxlerEmília197477,66114,67192,33
21Pintérné MészárosAnikó197373,71116,26189,97
22MorvaMelinda1973105,4281,27186,7
23BűdiEdit1976120,0663,3183,36
24TokodiZsuzsanna197973,32104,02177,35
25CzudarMargit196983,5189,71173,23
26DömötörHargita1981110,2961,5171,79
27TanácsFanni1990111,0655,21166,27
28HorpácsiZsanett198967,192,63159,72
29Csizmadiné AlesBernadett1978102,4655,31157,76
30MészárosJudit1985100,8255,43156,26
31KratochwillZsófia1985150150
32TóthLoretta1984150150
33Némethné KillerZsanett1977146,8146,8
34Móczárné SzászOrsolya1979144,09144,09
35BerényiIldikó1967144,06144,06
36TóthAnita1986137,36137,36
37Szabó-PaulisineczHanna2004137,15137,15
38DanyiRita1980134,12134,12
39KathiRenáta1984133,33133,33
40LeszkóÁgnes197376,5156,15132,66
41DanyiEszter Ágnes1992131,71131,71
42HmaidiFatima1989128,44128,44
43MakraÁgnes1970128,09128,09
44MüllnerÁgnes1984125,22125,22
45JazkovaMarina1972124,71124,71
46TóthJudit Beáta1985124,31124,31
47KadenszkySzabina1997123,76123,76
48GazdaIldikó1963123,74123,74
49BiróErika1973122,26122,26
50BótaOrsolya1986122,05122,05
51SzilviaNagy1976120,21120,21
52Ábrahámné DukaGabriella1990120,16120,16
53BodóEszter1975119,73119,73
54MaitzKata1979118,45118,45
55KrasserAndrea1972118,29118,29
56KoósTímea1980117,82117,82
57SzaboCsilla1982113,9113,9
58KalmárMagdi1976110,64110,64
59RádaiRita1970110,26110,26
60DandosArabela1975109,95109,95
61RésőIldikó1981109,86109,86
62Bodnárné MóréEdina1972107,45107,45
63BárányBoglárka1978106,89106,89
64BorsLilla2006105,51105,51
65SoltészAdrien1976105,45105,45
66SzakmáriImola1993103,84103,84
67UrgaszKrisztina1973103,84103,84
68CsontosAndrea1993102,41102,41
69Maász-MagyariEnikő1984102,18102,18
70SzabóGeorgina1980102,01102,01
71ZsilkaViktória1988101,84101,84
72KisJózsefné1971101,36101,36
73TóbiásBeáta1977100,6100,6
74Budainé AlbrechtKatalin1959100,03100,03
75HorváthKornélia1979100100
76SomoskőiBarbara198099,1999,19
77DologAnett198698,9198,91
78RézDóra199096,3496,34
79PándiAnnamária197896,1196,11
80ZömbikZsuzsanna197795,5595,55
81PrunkErika198191,3391,33
82NémethEmese200691,0691,06
83Siposné MácsaiMariann198290,0990,09
84SerlyValéria198788,9188,91
85MandicsCecilia197787,7387,73
86TollerHelga198586,3486,34
87FarkasdiÉva197885,885,8
88JalabZsuzsanna198084,6684,66
89KalotaszegiKitti200784,6584,65
90BozsóOrsolya198283,0583,05
91Berényi-FaluhelyiTünde197482,0182,01
92PappMárta198581,7981,79
93KertészKata198879,2479,24
94PlankóStefánia199978,8278,82
95SzepesiAnita195878,7978,79
96KovácsováKarolina199178,5178,51
97Bán-BöcsödiBeáta197378,0978,09
98TóthKitti199377,3977,39
99VidámMária198577,3677,36
100KuszterRéka198974,7874,78
101CirákiKatalin198074,3574,35
102Molnár-BusKatalin197774,2974,29
103GalambosAnita197772,0272,02
104KuczkóNikolett199672,0272,02
105HajduskaTímea198471,7271,72
106PiklerSzilvia199371,4371,43
107BaráthKrisztina198470,8570,85
108KissTamara197670,4570,45
109BudayPálné197370,0470,04
110VargaÉva198069,769,7
111FenyőváriSzilvia197368,6768,67
112MunnMónika197167,7867,78
113BecseiÁgnes199065,6565,65
114BiesdorfAnna198565,6565,65
115CzikeAlexandra198965,2965,29
116AranySarolta198064,7164,71
117SzávaKinga198763,663,6
118KocsisGabriella198063,3963,39
119SándorIldikó198663,2163,21
120BozsérKata199062,7362,73
121TóthHedvig197461,5961,59
122MóroczÁgnes199160,8860,88
123HahnÁgnes197760,3860,38
124RostaGyöngyi199459,1759,17
125MikesPetra199157,8657,86
126KovácsZita197257,4957,49
127TóthLinda198357,4357,43
128FügediHanna199056,6256,62
129TimárZita199255,5855,58
130GöncziMariann197955,4255,42
131LengyelÁgota197655,3555,35
132GrószNikolett198855,2355,23
133BuyckStephanie198855,1455,14
134GömöriCsilla197954,7254,72
135GébertJudit198353,1453,14
136KirályViktória198451,8551,85
137BrunnerSarolt200347,3847,38
138FelszeghyLujza200247,3847,38
139KreszDorka199847,3747,37