2019 TRAILS SOROZAT ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK

2019 TRAILS SOROZAT ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYEK

 

A 2019-es Nyúlcipőbolt Trails versenyeiről és pontszámításról itt olvashattok. 

A képen Panyor Kriszta, a 2019-es év L távjának női győztese.

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 L FÉRFIAK

NÉV & SZÜLETÉSI IDŐMECSEKBÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Török András 1980371.61482.58387.09285.561526.84
Németh Gergely 1984325.81416.51356.01289.941388.27
Gecső Gergely 1987330.69405.64318.11290.851345.29
Vágó Gábor 1976322.75394.24304.06270.011291.06
Muskovics Endre 1982286.35370.68323.33294.861275.22
Milutinovity Adrián 1982276.72376.11307.4272.051232.28
Csurja Gábor 1978319.72340.02304.58263.361227.68
Fekete András 1976273.98375.03304.95261.421215.38
Simon László 1973271.5348.01277.24265.991162.74
Fazekas Péter 1983324.32392.16182256.551155.03
Lengyel Róbert 1982265.71329.64285.49267.111147.95
Kakuk Ádám 1983439.06370.5334.361143.92
Medgyaszai László 1966249.63344.33267.86239.111100.93
Rekenei Zoltán 1974259.98345.01259.09235.711099.79
Kotsis Gábor 1975243.31310.9255.21220.421029.84
Pikler Tamás 1976233.62289.28254.55211.04988.49
Nikolics Márkó 1997404.38297.36285.88987.62
Jenei Péter 1992218.05289.66241.36236.08985.15
Küllős Máté 1974394.79309.7271.68976.17
Budai Gyula 1955245.99295.56225.88188.39955.82
Vinek Krisztián 1982235.54278.19228.44210.66952.83
Hrustinszky Zsolt 1972217.81267.95220.47195.13901.36
Szabó Gábor 1976488.73400888.73
Lévai Péter 1967354.38273.94251.54879.86
Bokodi-Oláh Gergely 1980267.02370.7240.62878.34
Joó Rudolf 1975344.37273.98243.11861.46
Kerekes Ferenc 1966286.5299.39265.04850.93
Bach Krisztián 1976283.73351.2212.93847.86
Meszlényi Tamás 1969272.68314.38258.88845.94
Oláh Zsolt 1974276.53289.88243.02809.43
Juhász Róbert 1976241.89298.05249.41789.35
Gelencsér Zoltán Tibor 1965238.41295.66246.06780.13
Komlósi Kornél 1984302.92242.75225.49771.16
Berkó Árpád 1974436.7332.79769.49
Rácz Róbert 1972439.17326.27765.44
Farkas Ádám 1987277.8264.18221.29763.27
Garai István 1976228.99296.11220.04745.14
Balla Sándor 1973259.2252.1220.29731.59
Ary Benedek 1971425.7300.48726.18
Matók Attila 1970386.26332.95719.21
Bukor Tamás 1990365.66323.89689.55
Türkösi Ottó 1969242.46224.09209.43675.98
Mocsár László 1973262.98213.33198.41674.72
Gombár Gábor 1989283.32372.73656.05
Mészáros András 1987281.24368.09649.33
Tiszay Örs 1974372.68266.76639.44
Nagy Kristóf Soma 1998302.6330.08632.68
Kremlicza Levente 1991323.63303.4627.03
Krizsán Zsolt 1974345.37276.38621.75
Dancs Boldizsár 1991258.85349.84608.69
Hegedüs Miklós 1980324.42274.72599.14
Gyebnár Szabolcs 1982314.26282.41596.67
Csákvári Zsigmond 1984325.05270.69595.74
Nagy Attila 1976307.48287.69595.17
Szilágyi Péter 1983259.16328.9588.06
Kis Tamás 1991270.15316.8586.95
Mészáros Csaba 1975326.28260.17586.45
Saláta Zsolt 1973353.44231.83585.27
Dér Sándor 1978337.54240.05577.59
Sziládi Ferenc 1972238.74329.66568.4
Tóth Balázs 1979312.27249.79562.06
Mészáros Gergely 1978301.49254.78556.27
Ágoston István 1967295.33256.02551.35
Vizi András 1981263.76279.03542.79
Kováts Norbert 1983288.49254.06542.55
Füleki Róbert 1978246.84293.82540.66
Tóth András 1976302.19236.81539
Dani András 1969276.28248.34524.62
Hidas Csaba 1970295.2227.27522.47
Csótó Mihály 1979237.29273.53510.82
Sziládi Ferenc Sándor 1972259.7247.78507.48
Lorántfy László 1958257.93248.83506.76
Magasdi György 1988287.32216.37503.69
Csizmadi István 1971252.35248.51500.86
Beda Szabolcs 1977500500
Papp Tibor 1968276.34217.8494.14
Tóth Ferenc 1989232.77248.48481.25
Szánthó Béla Ede 1977242.18232.81474.99
Csaba Hidas 1970243.88223.61467.49
Kormosói Gábor 1978275.87190.66466.53
Pintér Ferenc 1970461.82461.82
Csikós Zoltán 1981248.41208.05456.46
Nagy György 1973454.84454.84
Kővári Sándor 1971217.36230.73448.09
Vaszari András 1968446.56446.56
Takács Csaba 1973227.02217.99445.01
Magyar Gergő 1987442.85442.85
Belák Balázs 1982437.31437.31
Strifler Attila 1986435.99435.99
Kiss Szabolcs 1979226.99208.57435.56
Berta László 1972232.36197.8430.16
Hollósi Dániel 1983232.08198430.08
Eberwein Róbert 1975425.99425.99
Navratil Tamás 1994218.77199.77418.54
Bognár Ákos 1977414.26414.26
Cserpák Tamás 1978413.22413.22
Virág László 1974208196.26404.26
Kalauz Dániel 1990401.39401.39
Varga József 1975400400
Vlád Gábor 1979396.95396.95
Sánta Norbert 1981396.25396.25
Gál Attila 1984396.05396.05
Nagy Kornél 1986395.71395.71
Veres Gabor 1976395.25395.25
Oszaczki Géza 1979391.64391.64
Dóczé Edmund 1971386.88386.88
Krisztin Norbert 1989377.2377.2
Szabó László 1986375.03375.03
Tasi Zoltán 1971372.98372.98
BÍRÓ BALÁZS 1979372.73372.73
Sipiczki Csaba Peter 1983372.43372.43
Tatár Lóránd Gergely 1983370.68370.68
Sagáth Levente 1986369.99369.99
Somogyi Tibor 1978369.53369.53
Szilágyi Zsolt 1975368.33368.33
Bánfalvi Balázs 1985368.21368.21
Barabás Ferenc 1966368.02368.02
Tóth Zoltán 1970367.75367.75
Hidasi Henrik 1995364.28364.28
File Balázs 1983363.54363.54
Szalka Gaspar 1976359.02359.02
Hrudka László 1977354.56354.56
Juhász Gábor 1978352.17352.17
Galamb Gábor 1979350.03350.03
Allaga Tamás 1991350350
Sutyinszky Tamás 1972348.79348.79
Kaholics István 1978348.69348.69
Varga Zoltán 1988346.83346.83
Bényi József 1982344.58344.58
Bogár Attila Tamás 1982344.18344.18
Werner Péter 1973342.58342.58
Kolozsvári Viktor 1995342.06342.06
Lesi Zoltan 1977339.91339.91
Ispánki Zoltán 1970334.79334.79
Bodnár Balázs 1990332.84332.84
Zoltán Varga 1988332.54332.54
Vass László 1974331.63331.63
Tomonyiczka József 1980331.18331.18
Barabás József 1980331.01331.01
Kiss Balázs 1980330.68330.68
Probszt Erik 1981326.79326.79
Bendes Balázs 1987324.3324.3
Györgyi Gábor 1976322.96322.96
Baranyai Tamás 1976322.69322.69
Illés Gábor 1976321.2321.2
Koltai Dániel 1979319.42319.42
Kiss Szabolcs 1973318.26318.26
Endrődi Norbert 1975317.88317.88
Váczi Balázs 1978317.82317.82
Ridira Jean-Stéphane 1975316.61316.61
Kalmár-Nagy László 1974316.38316.38
Nyakó Áron 1990315.12315.12
Tóth Dániel 1989314.79314.79
Schlotter András 1974311.32311.32
Traxler Zsolt 1981311.1311.1
Petróczi Márton Mátyás 1997310.01310.01
Albertini Bence 1976309.79309.79
Kunya Gábor 1978309.63309.63
Henzel Péter 1977308.98308.98
Bándli Bence 1985308.17308.17
Erdővölgyi Szabolcs 1980307.11307.11
Beke Gergely 1978306.86306.86
Szabó Áron 1986305.87305.87
Zoltán Hodossi 1980305.77305.77
Holczer Zoltán 1974305.72305.72
Madarász Gábor 1988303.44303.44
Hartai László 1979302.81302.81
Papp Gergely 1986302.15302.15
Sorbán András 1968302.01302.01
Kisida Gabor 1972299.16299.16
Kontár Zsolt 1979298.16298.16
Molnár Csaba 1972296.96296.96
Martinák Róbert 1976296.8296.8
Ródler Zsolt 1980296.62296.62
Mészáros Szabolcs 1986296.52296.52
Weingart Zoltán 1965296.24296.24
Való Viktor 1978295.91295.91
Horgos Dániel 1991295.14295.14
Izsa Szabolcs 1978295.13295.13
Bárdos László 1966294.95294.95
Szűcs Ferenc 1980294.68294.68
Mikóczi Géza 1978294.17294.17
Pelsőczi Gábor 1981293.93293.93
Kováts Levente 1996292.69292.69
Gerzsényi Zsolt 1970291.8291.8
Tóth Attila 1974291.4291.4
Orbán István 1965290.39290.39
Válent Sándor 1972288.47288.47
Zömbik Zsolt 1975286.1286.1
Hajduska Balázs 1975285.34285.34
Hodossy Valter 1976284.7284.7
Papp László 1989284.53284.53
Lantos Péter 1985282.72282.72
Koppa Áron 1995281.67281.67
Márton András 1978281.47281.47
Horváth Gábor 1986280.45280.45
Páva Tamás 1973279.61279.61
Demeter Tamás 1972279.09279.09
Nagy István 1982278.61278.61
Ile Adrian Paul 1974277.31277.31
Bartók Zoltán 1981277.16277.16
Radnoti Tibor 1969276.71276.71
Kiss Tamas 1983276.46276.46
Szilágyi István 1988276.24276.24
Radvanyi Andras 1971275.09275.09
Gaal Attila 1988274.85274.85
Lukács Tihamér István 1959274.68274.68
Halász Krisztián 1980274.32274.32
Kulcsár Zoltán 1987274.26274.26
Kiss Gergely 1977273.22273.22
Kovács Andor 1983272.66272.66
Gyenge Péter 1978272.58272.58
Kónyi Attila 1967272.43272.43
Kadenszky Zsolt 1972272.1272.1
Zsivanov Sanya 1974271.91271.91
Törzsök István 1975271.68271.68
Czaltig Zsolt 1974271.66271.66
Bérdi Tamás 1983271.64271.64
Nagy Péter 1987270.69270.69
Pszota Attila 1979270.35270.35
Lukács Sándor 1975270.35270.35
Krakonperger Viktor 1984270.28270.28
Keszei Róbert 1978270.17270.17
Hegedüs Bence 1990269.39269.39
Nagy Márk 1988269.06269.06
Gerencsér Balázs 1976268.26268.26
Partos Gergely 1977268.07268.07
Császi Ferenc 1975267.08267.08
Halmai Ákos 1970266.63266.63
Horváth Ákos 1980266.59266.59
Zöldesi Richárd 1974265.68265.68
Boronkai-Kovacs Peter 1978264.81264.81
Kovács Gábor 1981264.01264.01
Kovács Attila 1976262.22262.22
Fekete Levente 1969261.58261.58
Windisch Gergely 1982261.08261.08
Kocsis Olivér 1986260.71260.71
Matzon Ákos 1990260.26260.26
Schreiner Balázs 1984259.73259.73
Bodócs Zsolt 1973259.03259.03
Giczei Zsolt Norbert 1985258.7258.7
Laczikó László 1990258.58258.58
Túróczi Tamás 1980258.47258.47
Csákvári András 1969256.25256.25
Mácsár Krisztián 1977255.79255.79
Tolnai Balázs 1988254.97254.97
Vadas József 1987254.68254.68
Szűcs Dávid 1987254.63254.63
Lovas János 1971254.61254.61
Lojkó Zoltán 1970254.46254.46
Dobránszky Tamás 1977253.85253.85
Vasák Benedek 1971253.56253.56
Tar Bálint 1994253253
Szabó Lajos 1985250.19250.19
Németh Bálint 1981249.91249.91
Tari Csongor 1973249.17249.17
Török Attila 1976249.01249.01
Kónya Nándor 1981248.88248.88
Keszei Zoltán 1981248.85248.85
Endrődi Roland 1979247.65247.65
Hegedűs Balázs 1986246.63246.63
Gyurcsó Csaba 1992246.58246.58
Cserey Szabolcs 1976246.46246.46
Ringert Csaba 1979245.84245.84
Páczi Szabolcs 1998244.72244.72
Palai Patrik 1976244.62244.62
Szomszéd Attila 1976244.46244.46
Horváth Jenő 1977244.15244.15
Almás Attila 1971243.86243.86
Horváth Lajos 1975243.68243.68
Grosz János 1983243.63243.63
Horvath Peter 1974243.18243.18
Nagy Mihály 1988241.79241.79
Varga István 1974240.78240.78
Sebestyén Ádám 1973238.54238.54
Berzsenyi Viktor 1988238.14238.14
Kóródi Attila 1987238.01238.01
Lapis Zoltán 1983237.89237.89
Seres István 1981237.05237.05
Stark Péter 1995235.28235.28
Farkas Tamás 1968234.33234.33
Szalay Tamás 1991232.31232.31
Kertesz Balazs 1987231.35231.35
Deak Andras 1986231.27231.27
Császi Ferenc 1974230.67230.67
Gyöngyösi János 1974229.47229.47
Timár Péter 1977229.42229.42
Varga Győző 1975228.67228.67
Verebelyi Roland 1976228.36228.36
Varga Győző 1974227.12227.12
Muladi Szabolcs 1971224.37224.37
Szerbin Ádám 1990224.32224.32
Urvölgyi Balázs 1971222.62222.62
Takács Péter Levente 1985222.34222.34
Berkes Márton 1985221.32221.32
Sinka Tamás 1979220.85220.85
Sponga József 1989220.1220.1
Kosztolányi Zsolt 1974220.04220.04
Bodnár András 1981218.19218.19
Csomor Tamás 1971217.41217.41
Lantos Botond 1974214.34214.34
Zsák György 1984212.51212.51
Boros Zoltán 1982209.96209.96
Szilágyi Péter 1970208.81208.81
Szilágyi Gábor 1974208.77208.77
Voicsek Viktor 1978207.38207.38
Takács Márton 1988206.91206.91
Nemeskéri Károly 1976202.98202.98
Zöldi Attila 1972202.16202.16
Csukovics János 1977201.63201.63
Henglár György 1980200.87200.87
Pintér András 1986199.51199.51
Erdősi Tibor 1985198.1198.1
Kocsis Károly 1972196.24196.24
Sebők Szabolcs 1982196.12196.12
Szabó Bálint 1991195.02195.02
Pintenics Győző 1978194.68194.68
Vavrek László 1988187.01187.01
Szládik Illés 1985182.91182.91
Bíró József 1978182.9182.9
Hajnali Zoltán 182.89182.89
Szávay Attila 1970182.23182.23
Köteles Gábor 1964175.36175.36
Barna Szabolcs 1969163.44163.44

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 L NŐK

NÉV & SZÜLETÉSI IDŐMECSEKBÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Panyor Krisztina 1979357.43449.25395.59297.651499.92
Kovács Ildikó 1985343.28404.92374.59288.671411.46
Pánczél Diána 1981346.74383.19343.48245.131318.54
Láng Anita 1978318.39360.94317.98249.931247.24
Adorján Kornélia 1976319.36382.28301.05236.191238.88
Tóth Luca 1988258.71374.68313.04220.881167.31
Arzt-Pintér Anna 1979373.55445.5276.441095.49
Jazkova Marina 1972329.06352258.22939.28
Boros-Vágvölgyi Zsófia 1979337.59341.79253.43932.81
Mészáros Mariann 1986271.16347.77296.24915.17
Somoskői Barbara 1980346.53291.14241.94879.61
Kovács Nóra 1975329.59292.05222.55844.19
Molnár Krisztina 1970337.85444.09781.94
Prisztóka Kitti 1982330.17371.49701.66
Katona Éva 1983336.24345.08681.32
Végh Katalin 1976371.84301.07672.91
Sasváriné Cseh Judit 1973344.62299.66644.28
Szűcs Brigitta 1977383.93259.1643.03
Horváth Beáta 1993305.82329.8635.62
Kovács Dóra 1970366.49267.36633.85
Bauer Zsuzsi 1975305.25327.74632.99
Szetei-Andrási Ibolya 1972286.33324.82611.15
Deák Andrea 1975369.43220.03589.46
Csikósné Fontányi Orsolya 1988325.77230.75556.52
Székely Tímea 1979284.28230.41514.69
Kővári Szilvia 1975285.04227.65512.69
Varga Eszter 1981500500
Óváry Gabriella 1978266.15222.78488.93
Korda Evelin 1996446.29446.29
Répássy-Szabó Enikő 1971431.7431.7
Szunyog Kriszta 1979429.21429.21
Mag Erika 1983423.76423.76
Szücs Helga 1979421.63421.63
Wetterhán Anna 1984413.3413.3
Császár Ilona 1994402.49402.49
Nyikos Viktória 1996400.66400.66
Vajda Anita 1976400400
Losonc Tímea 1988400400
Judik Diána 1982399.06399.06
Klug Dóra 1979390.62390.62
Gajdošíkova Anita 1976388.82388.82
Horváth Anikó 1981383.06383.06
Bakos Rózsa 1970377.14377.14
Vándor Nóra 1975373.78373.78
Ráduj Szonja 1981368.62368.62
Mező Szilvia 1980367.78367.78
Peter Linda 1981366.33366.33
Viczián Gyöngyi 1977357.8357.8
Tóbis Petra 1983354.28354.28
Herr Cecília 1983352.48352.48
Horváth Tímea 1994350350
Tóth Eszter 1991343.14343.14
Nagy Nedda 1992341.22341.22
Csiszár Vivien 2001339.37339.37
Dobránszky Bernadett 1981339.16339.16
Nagy Izabella 1984337.75337.75
Szakmári Imola 1993337.67337.67
Haller Orsolya 1972337.45337.45
Gyulai Szilvia 1978337.45337.45
Homorné Meggyes Ildikó 1967334.54334.54
Pék Erika 1978333.2333.2
Szűcs Niki 1985331.27331.27
Széll Andrea 1969326.3326.3
Deák Torma Andrea 1975326.29326.29
Halmainé Varényi Mária 1972322.91322.91
Koós Tímea 1980317.1317.1
Panero Cinzia 1963313.33313.33
Keresztury Emőke 1962307.33307.33
Somoskői Alexandra 1974303.17303.17
Sebestyén Zsuzsa 1984299.6299.6
Orehovszki Fanni 1996299.03299.03
Bárány Boglárka 1978297.5297.5
Vas Lenke Mária 1971295.19295.19
Hegedűs Zsuzsa 1970292.43292.43
Pusztai Anna 2000292.18292.18
Varga Beáta 1976290.27290.27
Kincses Gabriella 1978289.5289.5
Kovács Szilvia 1974286.35286.35
Kovácsné W. Boglárka 1981284.75284.75
Nagy Krisztina 1983282.42282.42
Kovács Nóra 1988281.59281.59
Lőrinczy Judit 1982281.2281.2
Kiss Georgina 1981279.78279.78
Bartos Virág 1986275.3275.3
Kresz Rebeka 1994274.56274.56
Sárdiné Simonyi Nikolett 1987271.99271.99
Harda Vivien 1993269.74269.74
Paládi Emese 1982267.65267.65
Kovács Eszter 1978265.12265.12
Karagics Judit 1969258.96258.96
Győző Diána 1988249.02249.02
Varga Ágnes 1975248.56248.56
Jancsár Lili 1996248.46248.46
Pataki Boglárka 1977247.61247.61
Cseh Júlia 1970247.17247.17
Miskolczi Melinda 1988244.79244.79
Derdák Viktoria 1983242.21242.21
Marosi-Tokaji Orsi 1987241.01241.01
Paulovicz Marianna 1989233.73233.73
Klimó Melinda 1985231.84231.84
Szklenárik Eszter 1976222.87222.87
Bujtásné Tóth Erzsébet 1974220.59220.59
Maitz Kata 1979217.65217.65
Kováts Borbála 1993213.22213.22
Eged Anita 1975206.71206.71
Traxler Emilia 1974204.08204.08
Herczeg Ilona 1971202.14202.14
Kalmár Magdi 1976201.59201.59
Bajusz Orsi 1974189.33189.33
Bátori Krisztina 1980182.73182.73

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 M FÉRFIAK

NÉV & SZÜLETÉSI ÉVMECSEK BÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Sulyánszki Zsolt 1991232.86350270203.721056.58
Zarándy András 1975199.36322.16223.76179.73925.01
Darabos Dávid 1995149.68267.71222.46181.31821.16
Földesi György 1980178.65281.48189.84163.16813.13
Kovács Zoltán 1976176.88282.43179.62159.45798.38
Kovács Tibor 1981147.8249.97199.77178.84776.38
Bogdán Tamás 1984153.42248.79174.92162.19739.32
Illés Dávid 1992156.44247188.07146.87738.38
Szalai Ferenc 1970162.62241.79163.28141.93709.62
Tóth László 1978142.28231.52173.16146.28693.24
Pásztor Szabolcs 1987138.43224.35163.9142.35669.03
Hermann Zoltán 1965152.98214.52146.63140.79654.92
Málik Attila 1975145.96215.36159.23128.19648.74
Némethi Péter 1987134.68223.64150.63122.75631.7
Tróznai Zoltán 1985140.18203.56152.4119.3615.44
Németh Géza 1977137.46204.04145.09123.5610.09
Reményi Krisztián 1976134.39197.91146.83125.66604.79
Gyöngyösi István 1982119.1197.36131.05157.22604.73
Hegymegi Dávid 1985167.21235.77191.62594.6
Nágl Tamás 1982174.94242.31174.05591.3
Gerendi Zsolt 1971122.86196.17143.39123.52585.94
Verebélyi Roland 1976156.48265.91160.62583.01
Lakatos Áron 1977124.58190.87133.11115.34563.9
Kaholics István 1978342.84197.07539.91
Mácsár Krisztián 1977240.23169.41128.98538.62
Pszota Frigyes 1977153.75187.08158.43499.26
Fazekas Mihály 1979146.53203.95148.6499.08
Nagy Márk 1988294.3204.08498.38
Csomós László 1979149.97186.69159.96496.62
Hegedüs Csaba 1971212.24142.1131.95486.29
Mátyus László 1982261.25217.22478.47
Zsivanov Sándor 1973276.35197.76474.11
Vogel Zsolt 1965207.24145.42121.38474.04
Nagy Attila 1976179.54286.08465.62
Dobai Lajos 1970271.56193.22464.78
Hideg Balázs 1982144.65171.05145.87461.57
Erdélyi Ernő 1983269.76190.26460.02
Szőllős András 1976221.34230451.34
Tóth Szabolcs 1976270.99179.6450.59
Dömök István 1977114.83196.55132.32443.7
Berkes Márton 1985263.48177.95441.43
Skoff Gábor 1980174.57265.02439.59
Dobránszky Tamás 1977258.08159.7417.78
Andrási Ferenc 1977188.58209.99398.57
Hajnal Béla 1965152.44236.19388.63
Csikós Zoltán 1981143.24244.03387.27
Bakó József 1992214.31172.78387.09
Szilágyi Szabolcs 1955151.84228.93380.77
Kertész Tibor 1964227.3150.91378.21
Muk András 1977206.76170.5377.26
Malicskó Balázs 1981203.87172.89376.76
Csomor Zoltán 1974145.52228.62374.14
Gindele Tibor Pál 1961116.49134.86122.6373.95
Patkós Gábor 1996144.58208.84353.42
F.Kiss Zoltán 1985144.58208.82353.4
Káplár Norbert 1972164.2187.31351.51
Vavrek László 1988201.92149.5351.42
Lukács Zsolt 1975187.24160.7347.94
Németh Balázs 1986201.57143.15344.72
Szabó Bálint 1991197.36145.95343.31
Karcagi Zsolt 1985174.55165.51340.06
Török József 1974126.28202.12328.4
Verebesi László 1966193.67132325.67
Ispánki Zoltán 1970322.82322.82
Kovács József 1978320.55320.55
Márton Dávid 1987318.91318.91
kucsera márton 1973315.27315.27
Markocsán Sándor 1965312.52312.52
Hámory András 1963306.97306.97
Erki László 1974152.82150.08302.9
Kudla László 1955161.95133.29295.24
Rövid Krisztián Arnold 1978152.72141.28294
Horváth Ferenc 1970285.56285.56
Keresszegi Ádám 1987283.69283.69
Koppa Áron 1995282.08282.08
Schöll Károly 1977148.35133.03281.38
Csicsely Attila 1989147.07131.48278.55
Balázs Attila Csaba 1974136.07141.76277.83
Szilágyi Péter 1970135.12142.38277.5
Oláh Zsolt 1974276.52276.52
Poh David 1974274.26274.26
Kerekes Ferenc 1966274.03274.03
Túri Attila 1983272.23272.23
Pinczés Balázs 1975143.31124.97268.28
Toth Attila 1974264.81264.81
Mátó Marcell 1984125.51136.6262.11
Brunner Róbert 1969143.47114.82258.29
Dénes Tibor 1973256.92256.92
Horváth Péter 1983256.67256.67
Váraljai Vázsony 1984253.51253.51
KOCSI Csaba 1977250.81250.81
Fehér Kristóf 1993250.35250.35
Lorántfy László 1958250.07250.07
Sándor Szabó 1993250250
Császi Ferenc 1974249.69249.69
Horváth Jenő 1977249.65249.65
Márton András 1978249.53249.53
Eged Zoltán 1980249.32249.32
Matzon Ákos 1990248.93248.93
Tarjáni Viktor 1978245.11245.11
Demeter Gábor 1970244.19244.19
Fodor Norbert 1965243.57243.57
Petras Peter 1980242.64242.64
Szabó Zoltán 1988242.6242.6
Terjék Péter 1983241.48241.48
Juhász György 1973240.75240.75
Tibay Csaba 1970237.3237.3
Pelyhe Szilárd 1978235.69235.69
Tresó Tamás 1973234.13234.13
Balla Sándor 1973232.77232.77
Dévai Árpád 1972226.51226.51
Stark Péter 1995225.64225.64
Végh Pál 1983225.39225.39
Nagy Krisztián 1979225.09225.09
Kerényi Kristóf 1976223.85223.85
Rudolf Antal 1970223.57223.57
Csontos Valentin 1991222.66222.66
Kiss Balázs 1980222.63222.63
Komjáti Csongor 1983222.3222.3
Priegl Csongor 1997220.77220.77
Al-Hajal Sándor 1980220.23220.23
Szegedi Zoltán 1975219.78219.78
Nardai Gábor 1973218.5218.5
Vér Ferenc 1979218.2218.2
Gaál Balázs 1987217.95217.95
Pákozdi Vilmos 1981216.3216.3
Andrási Bálint 1980213.95213.95
Krisztián Rövid 1978209.3209.3
Türkösi Ottó 1969204.4204.4
Havlik András 1988201.72201.72
Éder Márton 1986201.54201.54
Bognár Zsolt 1979201.01201.01
Szabo Attila 1978200.32200.32
Asztalos Dénes 1990199.45199.45
Csákvári Zsigmond 1984198.99198.99
Major Gellért 1980198.94198.94
Somoskői László 1963198.34198.34
Ujvári Balázs 1977198.17198.17
Szemák Dávid 1992197.43197.43
Józsa Péter 1984197.07197.07
Földi Attila 1982196.54196.54
Hegedűs Balázs 1986196.22196.22
Király József 1983195.21195.21
Hegyi Attila 1984194.74194.74
Várallyay Ákos 1978194.35194.35
Fejsztámer Árpád 193.76193.76
Levente Ladvenszky 1977192.9192.9
Bata Arnold 1979192.8192.8
Marosi Gábor 1982191.07191.07
Háhl Dorián 1992190.03190.03
Hladics Róbert 1975189.89189.89
Megyeri Mihály 1984189.32189.32
Borkovits Gábor 1972188.93188.93
Kovács Péter 1980188.6188.6
Varga Csaba 1976187.52187.52
Madarassy-Nagy Attila 1984187.36187.36
Szöllősi Szabolcs 1976186.81186.81
Szűcs Ferenc 1980186.68186.68
Szerbin Ádám 1990186.15186.15
Bánszki István 1989185.75185.75
Vadas József 1987184.89184.89
Laczikó László 1990184.29184.29
Giczei Zsolt Norbert 1985184.27184.27
Sárai-Szabó Tamás 1995183.98183.98
Varga Dávid 1993183.19183.19
Kolozsvári Viktor 1995182.81182.81
Horgos Dániel 1991181.84181.84
Varga Tibor 1987181.05181.05
Szakács Csaba 1989178.85178.85
Sándor Mátyás 1978178.84178.84
Indri József 1982178.8178.8
Szemere Márton 1976178.78178.78
Mihalka Gergely 1979178.74178.74
Bere Márk 1991177.99177.99
Hidli Gyula 1986175.56175.56
Gyuricza Béla 1990175.54175.54
Bencsik Gábor 175.24175.24
Joó Rudolf 1975173.68173.68
Tóth Zoltán 1970173.55173.55
Boros Gábor 1968173.22173.22
Boda Balázs 1990172.09172.09
Pósz Pál 1986171.91171.91
Banka Balázs 1990171.83171.83
Endrődi Norbert 1975171.72171.72
Kelemen Attila 1971171.31171.31
Vizi András 1981170.46170.46
Faragó Gergely 1981170.35170.35
Dezső Róbert 1986170.21170.21
Forstner Dávid 1982170.21170.21
Nálhi Zoltán 1982170.08170.08
Megyeri Krisztián 1974170.08170.08
Szabó Ákos 1976169.97169.97
Balázs Attila Gábor 2002168.83168.83
Sallay Soma 1996168.81168.81
Hum Antal 1985167.74167.74
Bíró Zoltán 1979167.66167.66
Pogány Márton 1981167.64167.64
Tóth-Császár Gergely 1982167.25167.25
Murgács Csaba 1976167.14167.14
Timár Péter 1977166.5166.5
Dér Sándor 1978164.44164.44
Szegedi Attila 1985164.32164.32
Salamon Mihály 1990163.26163.26
Szilágyi János 1971163.24163.24
Orczán Csongor 1982162.95162.95
Hoffer Bálint 1982161.54161.54
Kónya Nándor 1981160.7160.7
Lukács Károly 1978160.36160.36
Mátyás Sándor 1978159.68159.68
Smid Tibor 1978159.46159.46
Zentai Zsolt 1980159.38159.38
Papp Barnabás 1992159.17159.17
Gáti János 1990158.93158.93
Keszei Zoltán 1981158.82158.82
Farkas Gyula 158.5158.5
Heckl Tamás 1978158.38158.38
Bajnok Attila 1996158.1158.1
Erdős Dániel 1976157.98157.98
Nagy Csaba 1975157.39157.39
Horváth Tamás 1985157.02157.02
Turi Zsolt 1973156.84156.84
Vidomusz Bence 1979156.44156.44
Slezák János 1983155.64155.64
Farkas Gábor 1972154.61154.61
Juhász Gábor 1982154.11154.11
Halászy Tamás 1976153.79153.79
Ciráki Csaba 1974153.12153.12
Szabó Gergő 1990152.96152.96
Turáni Zoltán 1977152.84152.84
Somogyi Olivér 1987152.79152.79
Horváth Róbert 1967152.54152.54
Háhl Dávid 1989152.06152.06
Tresó Tamás 151.93151.93
Diós Zsolt 1984151.84151.84
Herczegh Zsolt 1966151.36151.36
Keszthelyi Gábor 1969150.8150.8
Turi Dávid 1997149.94149.94
Kis-Vörös Szabolcs 1985149.41149.41
Czifra Péter 1979149.39149.39
Lojek Tibor 1960149.2149.2
Rábai Gábor 1974149.09149.09
Galyas Sándor 1972147.42147.42
Balázs Kornél 1990147.39147.39
Juhász Tibor 1977147.14147.14
Haypál Balázs 147.13147.13
Varga Gábor 1973147.07147.07
Patyi János 1974147147
Marth Krisztián 1974146.94146.94
Hörömpöli-Tóth Levente 1976146.4146.4
Idei Csaba 1975145.3145.3
Sörös István 1969144.92144.92
Musch Zsolt 1964144.7144.7
Végh Pál Róbert 1983144.52144.52
Kövesi Csaba 1982144.47144.47
Mezei Zoltán 1975144.16144.16
Balázsi Gábor 1973143.36143.36
Molnár Gábor 1976143.29143.29
Kullai István 1974142.35142.35
Bach Krisztián 1976141.49141.49
Szládik Illés 1985141.25141.25
Sárhegyi István 1989140.98140.98
Endrődi Roland 1979139.17139.17
Baukál Gábor 1976138.94138.94
Rács Krisztián 1982138.43138.43
Boldizsár István 1969138.05138.05
Tóth Gábor 1988137.87137.87
Bíró József 1978136.94136.94
Hajdu-Harsányi Zoltán 1982136.53136.53
Weiler Zsolt 1962136.06136.06
Reményik Dávid 1987135.84135.84
Petrevszky Niko 1966135.75135.75
Csicsely Pál 1960135.26135.26
Ihrig-Farkas Levente 1992133.68133.68
Misz József 1984132.29132.29
Krám István 1977132.22132.22
Magyari Csaba 1976131.3131.3
Bába Péter 1983130.9130.9
Rédey Iván 1971130.35130.35
Bartolovic Ivan 1979129.68129.68
Molnár György 1972129.61129.61
Marosi Márton 1981129.44129.44
Kiss-Simon Máté 1988129.41129.41
Kántor Róbert 1953126.89126.89
Virág László 1974126.82126.82
Propszt István 1989126.49126.49
Bukovecz Tibor 1973124.68124.68
Ódor Szabolcs 1976124.22124.22
Szilágyi Zsolt 1967124.2124.2
Kissimon István 1984123.65123.65
Molnár Gábor 1986122122
Hotz János 1975121.75121.75
Szilárd Zoltán 1986119.58119.58
Péter Zsolt 1990119.24119.24
Várkonyi Gábor 1962116.32116.32
Gyenis Szabolcs 1981116.17116.17
Marton Ervin 1966114.63114.63
Gábor Zsolt 1981114.06114.06
Kiss Balázs Bence 1986111.76111.76

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 M NŐK

NÉV & SZÜLETÉSI IDŐMECSEKBÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Bede Annamária 1987230.63330.36263.6200.381024.97
Valkó Veronika 1978232.96316.84231.95184.46966.21
Balog Katalin 1975228.17315.74217.99191.58953.48
Detrői Krisztina 1976212.08301.84243.85193.41951.18
Szűcs Gabriella 1989205.19289.68221.52191.36907.75
Csoma Enikő 1991350270230850
Baksay Zsuzsanna 1975188.36268.76198.33172.98828.43
Szőke Cecília 1978335.28264.32220.34819.94
Kovács Mónika 1975187.3251.65190.89160.67790.51
Bodolai Judit 1978188.21246.46193.13154781.8
Joó Anna Mária 1982181.42245.83180.49157.11764.85
Csillag Emese 1992184.64239.85182.82142.55749.86
Kanyó Hanna 1985173.49255.54174.65143.53747.21
Németh Alexandra 1986164.99232.95190.42155.56743.92
Goda Annamária 1978178.35222.89171.62159.97732.83
Kovács Viktória 1978176.15227.99176.06148.34728.54
Nagy Katalin 1989160.61215.57166.11160.12702.41
Klojbert Alexandra 1987153.6220.51158.94138.4671.45
Karsza Andrea 1986273.25209.63179.73662.61
Fűrész Ágnes 1991152.33222.31134.82117.41626.87
Takács Erzsébet 1985234.23196.82178.17609.22
Czakóné Fekete Tímea 1979184.59239.81183.43607.83
Maitz Kata 1979175.71239.56178.93594.2
Gyarmati Dóra 1991236.72184.94159.72581.38
Bárány Boglárka 1978169.78239.33149.03558.14
Sándor Judit 1982170.63220.46165.16556.25
Dobránszky Bernadett 1981294.08188.57482.65
Gaál Noémi 1991165.53161.2143.29470.02
Cseh Agnes 1992196.18270.36466.54
Ujfalvi Zsóka 1980280.59183.65464.24
Munn Mónika 1971200.19262.04462.23
Jancsár Lili 1996268.35191.38459.73
Csortos Katalin 1981258.8198.6457.4
Lőrincz Éva 1969192.85259.66452.51
Molnár Edit 1974284.05166.09450.14
Mandics Cecília 1977142.62153.6135.86432.08
Joó Fruzsina 1986246.52184.5431.02
Magyari Zsanett 1976169.3239.48408.78
Kiss Orsolya 1982175.9228.39404.29
Baller Kitti 1987211.22191.79403.01
Traxler Emília 1974209.57186.22395.79
Szabó Csilla 1982243.46146.04389.5
Simon Beatrix 1986235.87153.61389.48
Vizi-Simon Csilla 1988206.83182.08388.91
Timár Zita 1992159.49214.07373.56
Tóth Rita 1989191.29159.57350.86
Prunner Zsuzsi 1974152.38183.14335.52
Kiss Eszter Emília 1983178.38152.68331.06
Debri-Révész Tímea 1980174.36151.55325.91
Barka-Kis Andrea 1983174.08146.57320.65
Gerlai Orsolya 1978304.76304.76
Szabics Erika 1976167.84136.77304.61
Hais Barbara 1985161.2143.31304.51
Leszkó Ágnes 1973151.56148.63300.19
Zömbik Zsuzsanna 1977152.24146.52298.76
Sebestyén Zsuzsanna 1984297.53297.53
Csizmadiné Ales Bernadett 1978150.99144.28295.27
Koós Diána 1988294.52294.52
Bencsik Viktória 1981290.29290.29
Tátrai Erika 1984289.84289.84
Polgárné Mátrai Barbara 1978287.18287.18
Homorné Meggyes Ildikó 1967285.16285.16
Jazkova Marina 1972285.13285.13
Éder Mónika 1991282.6282.6
Nagy Nedda 1992278.17278.17
Zuberné Duka Krisztina 1975277.68277.68
Göndöcs Eszter 1976275.96275.96
Kanabé Emese 1982274.22274.22
Csikósné Fontányi Orsolya 1988272.75272.75
Demeter Mónika 1985271.29271.29
Hahn Gabriella 1980271.17271.17
Almásine bondor Andrea 1978269.17269.17
Sram Judit 1982260.54260.54
Pintér Zsófia 1986258.76258.76
Aczé Dóra 1993258.72258.72
Szakmári Imola 1993257.74257.74
Nagy Veronika 1987257.69257.69
Lövey-Csatlós Kitt 1984257.63257.63
Ujvári Zsuzsanna 1993257.34257.34
Baluka Magdi 1976254.39254.39
Nagyné Varga Henrietta 1979251.57251.57
Vámosné dr. Dombay Krisztina 1983250.31250.31
Paulovicz Marianna 1989250.02250.02
Pulay Szilvi 1988250250
Horváth Kornélia 1979248.8248.8
Kalóczki Tímea 1980247.49247.49
Fügedi Hanna 1990246.64246.64
Magyar Gyöngyvér 1979245.91245.91
Pusztai Anna 2000245.15245.15
Szelei Nóra 1972243.82243.82
Igaz Orsolya 1990237.48237.48
Benyovszky Aszódi Katalin 1978237.25237.25
Wanderscheid Boglárka 1981236.69236.69
Hegyi-Sági Adrienn 1983236.31236.31
Boldizsár Zsófia 1983233.55233.55
Herédi-Szabó Krisztina 1978231.11231.11
Szklenárik Eszter 1976230230
Ligetiné Mráz Eszter 1975227.85227.85
Kovács Eszter 1978226.49226.49
Soukup Ágnes 1989226.31226.31
Réz Eszter 1990226.3226.3
Deák Anette 1986225.4225.4
Biró-Makra Vivien 1979224.17224.17
Juhász-Ladányi Tímea 1986222.98222.98
Rigó Lívia 1989220.51220.51
Foldi Kamilla 1992218.89218.89
Harkány Zsuzsanna 1976216.71216.71
Berki Edina 1991215.19215.19
Óváry Gabriella 1978214.49214.49
Konkoly Adrienn 1982213.59213.59
Hajdu Eszter Lejla 1990213.15213.15
Márton-Szűcs Eszter 1992211.13211.13
Simandi Etelka 1974209.97209.97
Nagy-Szekula Mónika 1988206.7206.7
Bódi Imola 1979206.43206.43
Kiss Euridiké 1981205.02205.02
Páhi Kitti 1990203.52203.52
Répássy-Szabó Enikő 1971199.88199.88
Nagy Veronika 199.84199.84
Erdős Kata 1977198.87198.87
Ábri Eva 1987197.08197.08
Gradwohl Eszter 1996196.86196.86
Harangozó Réka 1987192.89192.89
Törköly Piroska 1979192.89192.89
Eged Anita 1975190.75190.75
Ördög Anita Ditta 1993190.52190.52
Korda Evelin 1996187.54187.54
Szabó Anita 1981187.31187.31
Gilián Judit 1973186.64186.64
Hujj Gabriella 1985185.42185.42
Gerencsér Adrienn 1987185.07185.07
Fontányi Orsolya 1988184.71184.71
Köcse Henriett 1981183.37183.37
Falus Adrienn 1983182.37182.37
Huszár Judit 1983182.13182.13
Sztancsik Brigitta 1987181.92181.92
Tóth Orsolya 1984181.51181.51
Eller Johanna 1990181.16181.16
Indri József 1982179.52179.52
Tóth Nelli 1981179.25179.25
Fekete Krisztina 1985178.28178.28
Tóth Réka 1986178.01178.01
Pásztor Zsuzsanna 1976177.13177.13
Barabás Krisztina 1976176.25176.25
Vámos Gabriella 1980176.06176.06
Rechnitzerné Rácz Krisztina 1972174.35174.35
Nótás-Virágh Ildikó 1983173.83173.83
Kelemen-Csiki Tünde 1988173.57173.57
Rosta Gyöngyi 1994173.5173.5
Lang Orsolya 1977173.36173.36
Rendes Vera 1997173.33173.33
Princz Andrea 1972172.16172.16
Ittes Juci 1970171.64171.64
Klemné Zabó Ágnes 1977170.69170.69
Papp Marianna 1971170.43170.43
Györke Beáta 1973170.31170.31
Csuka Dorottya 1986170.21170.21
Mészáros Judit 1985169.97169.97
Haller Orsolya 1972169.05169.05
Belánszky Katalin 1969168.58168.58
Nyári Zsófi 1983167.8167.8
Gyulai Szilvia 1978166.84166.84
Elmer Ágnes 1979166.06166.06
Kercseliné Nagy Éva 1971164.93164.93
Reményik Csilla 1988164.79164.79
Petrevszky Andrea 1972164.58164.58
Messzinger Krisztina 1974164.29164.29
Bezerédy-Heraldné Unger Zita 1980163.14163.14
Ricsovics Ágnes 1988162.98162.98
Kutasi Gabriella 1988162.57162.57
Pálkovács Dóra Csenge 1995162.3162.3
Koncsár Andrea 1975161.76161.76
Sándor Mónika 1986161.05161.05
Süveges-Győrfi Andrea 1985160.93160.93
Bukovecz Anett 1977160.87160.87
Oláh Kinga 1983160.06160.06
Demeter Blanka 1989160.03160.03
Józsáné Kiss Izabella 1971159.57159.57
Gerencsér-Fogarasi Zsuzsa 1976159.03159.03
Mező Szilvia 1980158.32158.32
Farkas Izabella 1974157.52157.52
Szaniszló Gabriella 1982157.31157.31
Nagy Nikolett 1986157.31157.31
Suba Krisztina 1968156.24156.24
Tóth Zsuzsanna 1974155.76155.76
Lakatos Ildikó 1985155.72155.72
Turóczyné Scher Anita 1980155.46155.46
Papp Márta 1985154.24154.24
Bajusz Orsi 1974153.81153.81
Muladi Piros Gabriella 1979153.62153.62
Nagy Piroska 1992152.85152.85
Biro Orsolya 1972152.84152.84
Lukács Daniella 1988152.83152.83
Erdős Ildikó 1970152.68152.68
Beke Dorottya 1991152.18152.18
Ercsei Tünde 1994152.03152.03
Kis Viktoria 1974151.3151.3
Tóth Orsolya 1994149.74149.74
Gyalog Diána 1979149.54149.54
Pozsgai Zsuzsa 1978149.25149.25
Vincze Brigitta 1987148.96148.96
Csere Izabella 1978147.7147.7
Horváth Tímea Éva 1987145.63145.63
Barta Krisztina 1985143.26143.26
Erdélyi Réka 1990143.21143.21
Fekete Tímea 1979142.52142.52
Réső Ildikó 1981142.17142.17
Szmerka Eszter 1987137.88137.88
Morva Melinda 1973136.59136.59
Szeifertné Tóth Erika 1954134.32134.32
Muráncsik Anett 1985134.13134.13
Tóth Linda 1983132.74132.74
Könczöl Ildikó 1974131.14131.14
Hajdu Eszter 1990129.86129.86

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 S FÉRFIAK

NÉV & SZÜLETÉSI ÉVMECSEKBÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Pikler Zsolt 200396.85117.26136.9870.64421.73
Pálfy-Nagy Bence 198781.8116.15110.2260.32368.49
Szabó Dávid 198996.23137.03124.27357.53
Weiner David 198378.35106.48107.3656.17348.36
Pető Ákos 198274.43102.77112.9957.97348.16
Gyarmati Gábor 197679.16112.1797.9950.92340.24
Pausz Tamás 199484.23109.8695.5948.76338.44
Kovács Gábor 197460.45101.6294.2849.28305.63
Kosina Peter 197275.6111.12110.47297.19
Baksa Zoltán 197991.35132.2765.38289
Bakonyi András 198984.25139.6661.74285.65
Markovich Milán 198553.1794.8992.0243.02283.1
Rada Ferenc 197760.7186.8982.4844.52274.6
Petró Zoltán Tamás 197550.877.4379.4638.78246.47
Kiss Balázs 197694.7497.149.88241.72
Nyilas Gábor 195552.7477.9371.2738.45240.39
Juhász Krisztián 198251.2876.5969.0338.02234.92
Gyügyei Tamás 198155.5775.0268.8534.62234.06
Török Endre 197962.0878.1488.38228.6
Szilágyi Károly 197691.8127.9219.7
Juhász Gábor 1982109.38105.39214.77
Szűcs Attila 198686.86127.62214.48
Markó Milán 198554.1796.0952.13202.39
Helmajer Dávid 1986107.3193.4200.71
Kovács Gábor 198273.77104.63178.4
Jeszenszky László 196972.73101.68174.41
Erényi Tamás 1970111.9154.82166.73
Varga Péter 197681.2572.87154.12
Lakatos Tamás 1977103.0849.61152.69
Lukácsi Levente 1985150150
Juhász Patrik 2002150150
Magos Dániel 197858.9685.65144.61
Szentmarjay Tibor 197896.1247.27143.39
Hummel Zoltán 1975138.69138.69
Vass Dániel 2000137.59137.59
Pozsonyi Péter 1991136.25136.25
Kovács Péter 198870.5654.71125.27
Bazsó József 1975122.17122.17
Bánszki István 1989121.28121.28
Mészáros Zsolt 1992120.75120.75
Karcagi Zsolt 1985117.14117.14
Sackey Engmann 199076.5840.23116.81
Kis-Vörös Szabolcs 198569.7746.81116.58
Kristály Róbert 1979114.19114.19
Mátyus Sándor 1972111.4111.4
Juhász Attila 197969.1640.2109.36
Rács Krisztián 198262.0344.89106.92
Gulyás Péter 1988106106
Bokodi-Oláh Gergely 1980105.75105.75
Major Gyula 1978105.35105.35
Simon László 1991104.33104.33
Velner Sándor 1978103.57103.57
Mezei Zoltán 1975103.56103.56
Sipos Marcell 1993103.34103.34
Kőszegi László 1979103.09103.09
Jeszenszky Péter 2003101.68101.68
Répássy Gábor 1972101.31101.31
Weisz Attila 1965100.34100.34
Müller Balázs 1986100100
Csizmadia Ferenc 196198.6698.66
Joó Attila 98.5298.52
Babály Zoltán 197896.0696.06
Pintér Sándor 198294.5294.52
Virág László 197494.1794.17
Oláh József 197293.5793.57
Pap Ferenc 197192.8292.82
Werner Bendegúz 200192.3492.34
Csomós László 197991.5691.56
Polgár Tamás 198091.391.3
Rudolf Bálint 200390.0890.08
Dauner Balázs 199089.789.7
Benkő Zsolt 198589.0989.09
Vas Gábor 197788.4488.44
Demeter Kolos 200488.488.4
Bakai Ferenc 197788.3888.38
Eitmann Norbert 197987.6887.68
Turányik János 196586.3586.35
Csóka Bálint 197385.9985.99
Perényi Szabolcs 197784.8884.88
Takács Dávid 199183.4183.41
Simon Gergő 199383.1183.11
Karlovitz Máté 197582.5482.54
Szilágyi János 197081.7481.74
Komlósi Roland 199281.4281.42
Gindele Tibor Pál 196181.3681.36
Hegedűs Béla 198381.381.3
Pelsőczy Attila 19838080
Hajdu Zoltán László 197276.7676.76
Hamar András 198076.7576.75
Megyeri Mihály 198476.776.7
Máté János 194776.3176.31
Sárai-Szabó József 197474.9674.96
Mrukot Olivér 197673.8473.84
Sipos Tamás 197270.6970.69
Walter Ulrik 197868.4168.41
Harangozó Miklós 195867.9967.99
Kozma Roland 199167.867.8
Ujvári Balázs 197767.1967.19
Nagy András 198164.9964.99
Farkas Ádám 198764.6864.68
Borkovits Gábor 197263.5763.57
Bakai Ferenc 197663.4663.46
Heinczinger Zoran 198963.4263.42
Szládik Illés 198563.2263.22
Barsi Gergely 198763.263.2
Varga Péter 197863.1963.19
Farmosi Zsolt 197962.7862.78
Nagy Máté 199061.7361.73
Belkovics Krisztián 197961.6261.62
Koren Miklós 197659.5159.51
Polgár Zsolt 197659.0459.04
Kiss-Surányi Balázs 197758.9158.91
Kovács Viktor 197858.1958.19
Somoskői László 196358.0458.04
Tarjáni Viktor 197857.957.9
Kovács Péter 197754.4954.49
Harangozó Tamás 198354.1254.12
Nyitrai Balázs 198753.853.8
Kovács Gergely 197953.7153.71
Sepsy Balázs 198353.6353.63
Borbély László 197052.7852.78
Somodi-Nagy Szabolcs 198152.7752.77
Novák István 197652.4952.49
Maász Viktor 198450.850.8
Simon Balázs 199350.4350.43
Vogel Zsolt 196549.9249.92
Holczer Dávid 200749.7449.74
Malik Pál 198449.249.2
Bajári Zsolt 197147.8947.89
Kiss Gábor 197846.7446.74
Patassy Dávid 199446.7446.74
Rubóczki Béla 197046.6746.67
Serbán András 197546.6646.66
Kancsár Péter 198346.2546.25
Dér Sándor 197845.4145.41
Hegedűs Ferenc 197944.7244.72
Varsányi Ferenc 197344.6344.63
Kovács Tamás 198141.8441.84
Klem Krisztián 197539.3939.39
Najat Attila 197436.8136.81

NYÚLCIPŐBOLT TRAILS 2019 S NŐK

NÉV & SZÜLETÉSI ÉVMECSEKBÖRZSÖNYMÁTRABUDAIÖSSZ PONTSZÁM
Fehér Zita 198294.43144.38120.1271.57430.5
Fűrész Edit 198193.73140.81117.4576.5428.49
Debreczeni Dóra 198689.72123.43121.5574.93409.63
Bogos Bettina 198783.62121.1114.2767.53386.52
Czuczor Ágnes 198177.65124.31108.0365.09375.08
Ezer Andrea 198777.84116.78100.1663.18357.96
Tajti Flóra 199077.52122.9798.3855.64354.51
Orosz Anna 198377.26112.8795.4559.63345.21
Berényi Ildikó 1967147.52111.479.81338.73
Lengyel Ágota 197668.17110.1492.3660.18330.85
Tóth Bianka 198969.94103.0688.7554.99316.74
Panyor Zsuzsanna 198482.37120.43110.7313.5
Pikler Szilvia 199368.5699.589.3654.74312.16
Czakó Gina 2004121.01110.9367.44299.38
Urgasz Krisztina 197359.496.6978.3850.07284.54
Kotsis Zsuzsanna 197458.2510474.5846.12282.95
Osvát Mónika 197860.9592.7372.8447.01273.53
Láncos Brigitta 198560.9492.7372.8447.01273.52
Morva Melinda 197367.9106.0885.55259.53
Gyarmati Fanni 200878.05108.8168.01254.87
Ozsváth Lili 2003123.94115.77239.71
Kőszegi Roberta 197849.4379.861.9139.75230.89
Pál Zsuzsa 197750.375.3162.6742.39230.67
Korda Evelin 1996100126.69226.69
Kovács Brigitta 199494.1577.6552.01223.81
Makovics Dóra 1982143.2578.62221.87
Bezerédy-Heraldné Unger Zita 1980116.8799.91216.78
Tóth Orsolya 199489.8273.2949.03212.14
Kiss Székely Júlia 198477.6132.14209.74
Debri-Révész Tímea 1980108.2594.84203.09
Czeizler Zsuzsanna 198175.11121.17196.28
Kiss Euridiké 1981121.1872.27193.45
Révai Menta 1990111.9880.32192.3
Tanács Fanni 199081.45110.11191.56
Budainé Albrecht Katalin 195962.7378.6849.74191.15
Réső Ildikó 19819992.01191.01
Sallainé Kenesey Csilla 197081.92100.91182.83
Rosta Krisztina 1993118.0963.44181.53
Prunk Erika 198193.8985.82179.71
Pálkovács Dóra Csenge 199568.25104.93173.18
Csillagné Emese 197097.9169.43167.34
Milutinovity Szuzanna 198391.2669.07160.33
Maász-Magyari Enikő 198497.7361.87159.6
Zsigmond Katalin 1982100.5658.09158.65
Schrancz Timea 197663.8494.48158.32
Muszbek Gabriella 1983103.8852.92156.8
Gábriel Nikolett 197966.8389.52156.35
Erdei Klári 1972103.5350.92154.45
Gergely Anikó 1978101.8150.91152.72
Szilágyi Eszter 198692.1557.89150.04
Kalina Anikó 1986150150
Csiszár Vivien 2001150150
Csizmadiné Ales Bernadett 197897.3950.07147.46
Mészáros Judit 198584.9451135.94
Fenyővári Szilvia 197342.3592.8135.15
Benev Nikoletta 1973133.34133.34
Barta Gabriella 1989132.08132.08
Bumbera Zsanett 1990130.25130.25
Kőszegi Viktória 1975125.53125.53
Szabó-Paulisinecz Hanna 2004124.62124.62
Szinger Mónika 1986122.21122.21
Vizi-Simon Csilla 1988122.01122.01
Erdős Kata 1977121.87121.87
Papp Gabriella 1982119.92119.92
Tapolczay Noémi 1987118.21118.21
Arzt-Pintér Anna 1979116.37116.37
Győző Diána 1988116.16116.16
Miklós Erika 1969115.86115.86
Gszelmann Éva 1977114.52114.52
Baranyi Zsuzsi 1986111.33111.33
Gouy Zita 1978109.82109.82
Csörgő Eszter 1982109.82109.82
Lugosi Anna 1983109.77109.77
Fekete Krisztina 1985109.14109.14
Biró Erika 108.92108.92
Móczárné Szász Orsolya 1979108.7108.7
Ittes Juci 1970108.41108.41
Asiama Evelyn 1989107.21107.21
Vernes Ibolya 1970107.08107.08
Dömötör Hargita 1981106.81106.81
Nótás-Virágh Ildikó 1983105.46105.46
Gaál Noémi 1991105.35105.35
Vincze Magdolna 1980105.25105.25
Bujdosóné Mató Bernadett 1981105.23105.23
Horváth Dóra 1976104.31104.31
Haász Anikó 1978103.87103.87
Csoh Brigi 1980103.57103.57
Tóth Titanilla 1989103.07103.07
Beszedics Anikó 1971102.92102.92
Gyebnár Beáta 1981101.81101.81
Falus Adrienn 1983101.77101.77
Tímea Paule 1981101.07101.07
Rácskay Melinda 1986100.86100.86
Várkonyi Nikolett 200599.5499.54
Egész Anna 197799.4699.46
Herperger Anita 198199.2999.29
Mandics Cecília 197797.9197.91
Zömbik Zsuzsa 197797.3997.39
Miklós Erika 97.3997.39
Sándor Judit 198297.0197.01
Szebellédi Anna 199196.9896.98
Varro Marta 197794.8194.81
Oláh Viktória 198994.2894.28
Oláh Gabriella 199194.2694.26
Táp Bernadett 197694.2394.23
Csóti Anna 199591.7291.72
Karlovitz-Thurnherr Zsófia 19799191
Muráncsik Anett 198590.8890.88
Ficzere Zsófia 198990.890.8
Kadenszky Szabina 199790.2690.26
Ruttkai Agnes 198589.4489.44
Hajnali-Petromán Tünde Anna 199289.3989.39
Salamon Andrea 198188.8588.85
Bálint Ágnes 198088.5188.51
Mészáros Szilvia 197688.0988.09
Papp Ilona Klaudia 198787.2887.28
Csere Izabella 197887.0787.07
Lengyel Erika 199186.9286.92
Jeszenszkyné F. Orsolya 197586.5186.51
Varga Juliska 197186.1186.11
Kovács Ildikó 197984.2684.26
Molnár Edit 199584.2484.24
Sárai-Szabó Julianna 197783.8383.83
Tóth Anita 198583.7883.78
Bai Cintia 200383.1883.18
Bainé Ágoston Irén 197383.1583.15
Lung Andrea 197583.0883.08
Bencze Erika 198682.9182.91
Wéber Benedikta 199681.6681.66
Bódizs Bianka 198180.180.1
Lovas Brigitta 19928080
Hajdu Eszter 199079.8879.88
Turi Tímea 197578.3278.32
Könczöl Ildikó 197378.0578.05
Stecher Rita 197878.0378.03
Jankó Melinda 198077.8277.82
Pongrácz Barbara 197777.4877.48
Ottlakán Orsolya 198876.6176.61
Szaknyéri Judit 197975.9375.93
Pétervári Noémi 199374.574.5
Katz Melitta 196474.4974.49
Földházi Ivett 198772.3772.37
Losonczki Dalma 199172.3572.35
Horváth Gyöngyi 197472.2372.23
Acsai Anett 198871.8771.87
Révai Katinka 199170.9370.93
Kalmár Magdi 197670.6970.69
Juhász Jácintné 198170.2170.21
Spengler Adrienne 19807070
Béres Eszter 197869.769.7
Bohoczki Janka 198869.6169.61
Messzinger Kriszti 197469.2669.26
Kovácsné Dancsok Júlia 198169.1969.19
Tarjáni-Senkár Katinka 198568.8968.89
Ormai Tímea 197667.9967.99
Lukácsi Linda 198367.9167.91
Horváth Nóra 198267.7567.75
Demeter Éva 198566.2266.22
Kosaras Eszter 198166.1766.17
Dandos Arabela 197566.0366.03
Markó-Kucsera Mária 198764.4664.46
Deák Anette 198664.4364.43
Kisteleki Gábor 196664.0864.08
Hajdu Eszter Lejla 199063.763.7
Takács Henrietta 198063.4363.43
Mikes Petra 199162.9762.97
Kovács-Széles Anikó 198062.9262.92
Polyacskó Orsolya 197462.862.8
Hajduska Tímea 198462.3762.37
Kadenszky Karolina 197662.3462.34
Kenedli-Tóth Eszter 198561.561.5
Eller Johanna 199061.1261.12
Benkó Elina 60.7660.76
Kopári-Geringer Daniella 198460.2560.25
Beréti Bernadett 197960.2460.24
Cseke Bernadett 198059.7959.79
Magyar Nóra 198959.3859.38
Kusnyér-Gedey Krisztina 197858.8758.87
Bendes-Sebők Vivien 199058.6358.63
Makszim Enikő 199558.358.3
Márton Alexandra 198458.1758.17
Tóth Hedvig 197457.957.9
Tóth Mária 196657.1557.15
Tóth Eszter 199156.9256.92
Torma Krisztina 198855.8955.89
Joczik Beáta 197555.7755.77
Kiss-Francsics Ági 199254.7954.79
Péter Hajnalka 197752.9852.98
Konczi Szilvia 197652.9252.92
Beke Dorottya 199152.7752.77
Jelics Ágnes 198552.7352.73
Majoros Martina 198552.4352.43
Veszelszki Zsófia 200251.0551.05
Brunner Sarolt 200351.0551.05
Gébert Judit 198350.8650.86
Zömbik Zsuzsanna 197747.0747.07
Nábrádi Judit 198646.7146.71
Nagy Zsófia 198744.8544.85
Ciráki Katalin 198042.242.2